تالار مجازی جیوتی مارگا - راه نور

نسخه‌ی کامل: شاقول ابن سینا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام خدمت استاد عزیز و همراهان گرامی
دیشب یه چیزهایی ذر مورد شاقول ابن سینا شنیدم .
ایا کسی اطلاعی از این شاقول داره.لطفا راهنمایی فرمایید
؟؟
کتابش تو بازار موجوده، یا شاید بود.
سرچ کنید pendulum dowsing
سلام خدمت همه عزیزان
اونطور که میدونم اون زمان ابن سینا با بررسی کردن چاکراها و...بیماری هارو درمان میکردن.ایشون از یک وسیله ای برای این کار استفاده میکردن که به شاقول ابن سینا معروف شد که یک گوی فلزی مانند بود که به نخی اویزان بود و اون رو روی بعضی قسمتهای بدن با فاصله نگه میداشت و گوی شروع به حرکت میکرد و از روی سرعت و جهت چرخش اون گوی علت بیماری رو تشخیص میدادن و درمان میکردن.
یه تست جالب:یک سوزن معمولی دوخت و دوز رو بردارید و از یک نخ سی سانتی آویزون کنید و روی زانوی خود با فاصله ای بین سه تا شش سانت نگه دارید.بعد چند لحظه میبینید که سوزن شروع به حرکت دورانی میکنه.که تقریبا اندازه دهنه چاکرای زانو و سرعت و جهت چرخشش رو نشون میده.
از این طریق میتونید با راهنمای درون یا خود برترتون ارتباط بگیرید.که اگه خواستید در حدی که بدونم میگم براتون.
بعد تست اول میتونید از خود برترتون بخواید سرعت و چرخش صحیح چاکرا رو بهتون نشون بده و یا ترمیم کنه.اگه چاکرا معیوب باشه میبینید که بعد نیت ترمیم سرعت و جهت چرخش تغییر میکنه.تمرین خیلی جالبیه.از این طریق خیلی چیزارو میشه فهمید و پرسید به شرطی که چیزی شخصی در مورد کسی نباشه و سواستفاده نکنیم.
امیدوارم این مطالب مفید بوده باشه
با سلام.
اگر می‌خواهید امتحانش کنید ،نخی که مثلا سوزن بسته شده بهش رو با دست نگاه ندارید.
برای اطمینان نخ رو یه جا ثابت کنید،بعد دوباره امتحان کنید.
نخ رو ثابت کنید که کار نمیکنه عزیز. این سیستم بر اساس پالسهایی که ضمیر ناخودآگاه یا شهود به دست شما منتقل می کنه کار می کنه
سلام
همونطور که استاد عزیز هم گفتند نمیشه ثابت گذاشت نخ رو.باید به دستتون متصل باشه.برای اینکه این شبهه برطرف بشه که ارتباط با شهود هست یا فقط تکان دست شما یه کاغذ سفید بردارید یه خط بزرگ بکشید و سوزن یا گوی آویزان به نخ رو وسط نگه دارید بعد بخواهید مسیر جواب مثبت رو نشونتون بده.بعد مدتی میبینید که به سمتی حرکت میکنه و کششی بیشتر داره اون قسمت رو بنویسید بله و مسیر جواب منفی رو بپرسید و اونهم همینشکل علامت بزنید.به هیچ وجه دو پاسخ رو در یک مسیر نشون نمیده.میتونید کلی علامت های دیگه روی کاغذ بزنید و سوالهای بیشتری بپرسید و چاکراهاتون رو خیلی راحت اسکن کنید و ترمیم کنید.کتابی که استاد معرفی کردن رو من هنوز نتونستم برم تهیه کنم بدونم هست یا نه.ولی دوتا کتاب قبلا خونده بودم که توش مختصری اشاره کرده بود که اسمشون هاله نورانی و دیگری شفای هاله بود.کتابهای مفیدین.برای کار با شاقول یا اسم دیگش اونگ کمی توضیح داده ولی بیشتر برای دیدن هاله هستن.
چندتا موضوع رو بگم که بهتره رعایت کنیم.شاقولی که تهیه میکنید بعد ارتباط بر قرار شدن شخصی نگهش دارید و کسه دیگه ای استفاده نکنه بهتره.و جای تمیزی نگه دارید.و سوالات شخصی در مورد کسی نپرسید.شاید با این گفته باعث شم بعضی دوستان بهم بخندن یا بهم خورده بگیرن ولی اون ضمیر ناخوداگاه یا شهود یا روح برتر هر هوشمندی که هست از سواستفاده کردن و این مسائل ناراحت میشن Blush
من قبلا این رو امتحانش کردم.
استاد گفته شما درسته.
دوستمون گفتند که روی چاکراه زانو نگه دارند و شاقول تکون می‌خوره.
این نمی‌تونه صحت داشته باشه.
فقط
برای امتحان کافی‌ نخ رو با دست نگه دارید بعد به این فکر کنید که به سمت
راست داره می‌چرخه خوب شاقول هم خیلی‌ زود به سمت راست می‌چرخه.
وقتی‌ داشت می‌چرخید به این فکر کنید که حرکتش معکوس می‌شه.یعنی‌ به سمت چپ می‌چرخه.
مطمئن باشید به سمت چپ شروع می‌کنه به چرخیدن.
برای همین گفتم برای اینکه مطمئن بشید که کار می‌کنه یا نه.یه جا ثابت نگه داریدش.
جواب سوالی هم که از این روش بخواید بگیرید،مطمئن باشید چیزی هست که خودتون بهش فکر می‌کنید.
روش پاندول راه ارتباط با Global subconscious mind هست .
همچنین میتونین با ناخودآگاه هم ارتباط برقرار کنید .
روشش خیلی سادست . یه جهت رو جواب بله یه جهت رو خیر بهتون نشون میده .
بعد شروع میکنید سوال پرسیدن .
نخ رو هم نمیتونید یه جا ثابت ببنید باید در دست باشه تا ضمیر ناخودآگاه کنترل عضلاتتون رو در اختیار بگیره.
سلام خدمت دوستان گرامی
یه چیز جالب که در مورد این شاقول شنیدم اینه که قابلیت فال گرفتن و طالع بینی هم داره و کتابهایی که موجوده تمام این اموزشها و روش همسو شدن با شاقول را اموزش داده
از تک تک دوستان که نظراتشون رو در اختیارم گذاشتن سپاس گذارم
خب GSM که گفتم همه اطلاعاتی داره .ولی پیشگویی نمیتونه بکنه
مثال:
اگر من الان به فلانی تماس بگیرم بخواهم ازش در مورد فلان موضوع صحبت کنم زمان مناسبیه ؟
آره/ نه
اینجوری میشه ولی مثلا بخواهی آینده رو ازش بپرسی نه
صفحه‌ها: 1 2 3