امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر ارگانیک ها...
درود
در قدم اول باید مطمئن بشید که موضوعاتی که ایشون به جیزهای دیگه ربط میده واقعیت داره یا دستخوش تصورات ذهنی بر اثر دیدن فیلمها ... است.
در قدم بعدی در صورت مطمئا شدن در صورتی که حودتون دانش کافی ندارید بهتره دخالت مستقیم نکنید و فقط با گرفتن اجازه براش انرژی ارسال کنید و از نیروهای برتر بخواهید که اون رو در محافظت خودشون قرار بدن.
ازشون بخواهید که در انجمن ثبتنام کرده و همسویی دریافت نمایند و در صورتی که در انجمن درخواست کمک کنند حتما کسانی که در این زمینه کاری از دستشون بر بیاد کمک خواهند کرد.
 سپاس شده توسط mina_sadat1360 ، السا ، Orkideh ، jafar ، bashar ، یکتا ، 4 ساعت قبل">behzad
با عرض سلام ودرود خدمت اسا تید ودوستان خوبم ... من بعد مطالعه مطالب خوب دوستان فهمیدم که اکثرا ترس یا فکر کردن یا اسم بردن از غیر ارگا نیک ها را موجب جذبشون میدونن .من بارها وبارها دچار این موجودات بودم البته شاید خودم فک میکنم این موجودات غیر ارگانیک هستن مشکل من بر میگردده به خیلی قبلتر از اشنایی با این سایت من به متافیزیک فوق العاده علاقمند بودم به همین خاطر به تمرینات نا منظم ومتعدد از منا بع مغتلف که بر خورد میکردم می پرداختم تا اینکه کم کم دچار این مشکل شدم واقعا دوسال شبها نمیتونست بخوابم تنها راه نجاتم رفتن به یه مکان مقدس بود که از من خیلی دور بود وهمیشه نمیتونستم برم انهم تنها دوسه شب خوب بودم بعد دوباره دچار  میشدم خلاصه بعد اشنایی با این سایت از این موضوع کاملا خلاص شدم وزبونم قاصر از تشکر وسپاس استاد عزیزم ماها چیتا.. دوستان میخواستم بگم این موضوع بحدی برایم عادی شده که هیچ ترس واهمی ندارم  ویا اصن فکر وخیالی یا اسمی از این موضوع نبرده بی محافظ بخوابم قطعا دچار ش میشوم  اگر درخواب باشم که خوابهای عجیب میبینم در این مورد واگرم نیمه هوشیار باشم کاملا وجودشون وحس میکنم وبه محض بیدار شدن معمولا با شعله بنفش نقره ایی کا ملا از این موضوع خلاص میشوم . وبمحض نیت عجیب در بدنم به تلاطم می افتن  گویا از این نیت در خواست شعله بنفش نقره ایی واقعا حراس دارن  واین و بوضوح درک میکنم.. در کل میخواستم بگم خدا شاهده کوچکترین ترسی از این موضوع ندارم برایم کاملا عادیست پس ترس نمیتونه موجب جذبشون بشه باید عامل دیگری باشه دوستان ببخشید سرتون درد اوردم با تشکر وسپاس از همه دوستان عزیز HeartHeartHeart
 سپاس شده توسط Reza809 ، sito ، bashar ، farda123 ، السا

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان