امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر ارگانیک ها...
درود
در قدم اول باید مطمئن بشید که موضوعاتی که ایشون به جیزهای دیگه ربط میده واقعیت داره یا دستخوش تصورات ذهنی بر اثر دیدن فیلمها ... است.
در قدم بعدی در صورت مطمئا شدن در صورتی که حودتون دانش کافی ندارید بهتره دخالت مستقیم نکنید و فقط با گرفتن اجازه براش انرژی ارسال کنید و از نیروهای برتر بخواهید که اون رو در محافظت خودشون قرار بدن.
ازشون بخواهید که در انجمن ثبتنام کرده و همسویی دریافت نمایند و در صورتی که در انجمن درخواست کمک کنند حتما کسانی که در این زمینه کاری از دستشون بر بیاد کمک خواهند کرد.
 سپاس شده توسط mina_sadat1360 ، السا ، Orkideh ، jafar ، bashar ، یکتا ، behzad ، Valizadeh ، chakavak3
با عرض سلام ودرود خدمت اسا تید ودوستان خوبم ... من بعد مطالعه مطالب خوب دوستان فهمیدم که اکثرا ترس یا فکر کردن یا اسم بردن از غیر ارگا نیک ها را موجب جذبشون میدونن .من بارها وبارها دچار این موجودات بودم البته شاید خودم فک میکنم این موجودات غیر ارگانیک هستن مشکل من بر میگردده به خیلی قبلتر از اشنایی با این سایت من به متافیزیک فوق العاده علاقمند بودم به همین خاطر به تمرینات نا منظم ومتعدد از منا بع مغتلف که بر خورد میکردم می پرداختم تا اینکه کم کم دچار این مشکل شدم واقعا دوسال شبها نمیتونست بخوابم تنها راه نجاتم رفتن به یه مکان مقدس بود که از من خیلی دور بود وهمیشه نمیتونستم برم انهم تنها دوسه شب خوب بودم بعد دوباره دچار  میشدم خلاصه بعد اشنایی با این سایت از این موضوع کاملا خلاص شدم وزبونم قاصر از تشکر وسپاس استاد عزیزم ماها چیتا.. دوستان میخواستم بگم این موضوع بحدی برایم عادی شده که هیچ ترس واهمی ندارم  ویا اصن فکر وخیالی یا اسمی از این موضوع نبرده بی محافظ بخوابم قطعا دچار ش میشوم  اگر درخواب باشم که خوابهای عجیب میبینم در این مورد واگرم نیمه هوشیار باشم کاملا وجودشون وحس میکنم وبه محض بیدار شدن معمولا با شعله بنفش نقره ایی کا ملا از این موضوع خلاص میشوم . وبمحض نیت عجیب در بدنم به تلاطم می افتن  گویا از این نیت در خواست شعله بنفش نقره ایی واقعا حراس دارن  واین و بوضوح درک میکنم.. در کل میخواستم بگم خدا شاهده کوچکترین ترسی از این موضوع ندارم برایم کاملا عادیست پس ترس نمیتونه موجب جذبشون بشه باید عامل دیگری باشه دوستان ببخشید سرتون درد اوردم با تشکر وسپاس از همه دوستان عزیز HeartHeartHeart
 سپاس شده توسط Reza809 ، sito ، bashar ، farda123 ، السا ، jafar ، chakavak3 ، جویا ، RealArt
برای دور کردن غیر ارگانیک ها میتونین از همسویی های بخش ویژه سایت استفاده کنین و اون هارو دور کنید.من با کوسو این کارو کردم قبلن
 سپاس شده توسط jafar ، chakavak3
من از سالها پیش با این موجودات دست وپنجه نرم کردم واگربگویم که چه بلاهایی سرم آوردند باورتون نمیشه .آخرین ضربه ای که از اونا خوردم هفته قبل بود که چون با شعله بنفش نقره ای خانه مان راپاکسازی کردم بعداز اینکه همه خوابیده بودند مندر حالت خلسه بودم منو میبردند نمیدونم بگم کجا ؟شهر خودشون یا محل زندگیشون ویکیشون چندین بار منو کتک زد اگر میشد جاهاشوبهتون نشون میدادم که ضربه زده ولی نمیشه.آخرشم من همیشه به لطف خدا وامدادهای غیبی پیروز مبشم سرشون
من مدیون وممنون همه آنهایی هستم که به من "نه"گفتند زیرا مرا برانگیختند که آنچه را از آنها می خواستم خودم انجام دهم.
 سپاس شده توسط ayat ، یکتا ، sito ، farda123 ، RealArt ، White swan
(11-1-1396، 02:08 عصر)behzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و درود خدمت اساتید ودوستان خوبم .......

... در کل میخواستم بگم خدا شاهده کوچکترین ترسی از این موضوع ندارم برایم کاملا عادیست پس ترس نمیتونه موجب جذبشون بشه باید عامل دیگری باشه دوستان ببخشید سرتون درد اوردم با تشکر وسپاس از همه دوستان عزیز HeartHeartHeart
با سلام 

بهزاد جان ما لفظ ترس رو در مقابل عشق به کار می بریم و وقتی از کلمه ی ترس به عنوان جذب کننده ی غیر ارگانیکها نام برده می شه ، به کلیه ی مشتقاتی که از عدم حضور عشق نشات می گیرد " ترس "  اطلاق می شود . به عبارتی ساده تر خشمگین زیستن، بیم از برخی امور مانند ترس از مرگ، عدم ِ حضور ِ امید و بی ایمان به پیش رفتن  و .... همه و همه مشتقات ِ فرعی ای از ترس هستند و مواد مغذی ِ پر ملاطی برای موجودات غیر ارگانیک یا منفی. 

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط bashar ، farzad78 ، یکتا ، ayat ، dadan ، farda123 ، خداپرست ، chakavak3 ، سنجاقک ، السا
سلام به اعضای انجمن راه نور 
من مدتیه مطمئن شدم که یه نیرویی همیشه با منه و به  شدت داره اذیتم میکنه خواب رو واسم حرام کرده و مانع پیشرفتم میشه از ریکی برای دفعش کمک گرفتم از فرشته ها و خود برترم خواستم که تو این راه کمکم کنن ولی وضعیت بدتر شد انگار که بیشتر عصبیش کردم احساس میکنم که این نیرو با رشد من رشد میکنه وقتی از انرژی برای محافظت خودم استفاده میکنم یه راهی پیدا میکنه تا از اون حصاری  که ساختم دوباره نفوذ کنه دوستان اگه تجربه ای تو این زمینه دارین ممنون میشم کمکم کنین
 سپاس شده توسط Reza809 ، White swan ، farda123 ، sito ، Valizadeh
(11-24-1396، 11:27 عصر)chakavak3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از سالها پیش با این موجودات دست وپنجه نرم کردم واگربگویم که چه بلاهایی سرم آوردند باورتون نمیشه .آخرین ضربه ای که از اونا خوردم هفته قبل بود که چون با شعله بنفش نقره ای خانه مان راپاکسازی کردم بعداز اینکه همه خوابیده بودند مندر حالت خلسه بودم منو میبردند نمیدونم بگم کجا ؟شهر خودشون یا محل زندگیشون ویکیشون چندین بار منو کتک زد اگر میشد جاهاشوبهتون نشون میدادم که ضربه زده ولی نمیشه.آخرشم من همیشه به لطف خدا وامدادهای غیبی پیروز مبشم سرشون

منم شبی که هم سویی شعله ی بنفش نقره ای گرفتم علاوه بر خوبی ها و حس های زیبایی که داشتم بعدش راس ساعت سه صبح یهو تو خواب چشم سومم باز شد دیدم دوتا از اونا اومدن تو اتاقم . ناخوداگاه تو خواب ۵ تن رو صدا میزدم تا بیدار شدم . یهو دیدم از بیرون اتاقم صدای ناله ی بدی میاد انگار یکی رو داشتن اذیت میکردن یه حسی گفت برو هرکیه تو باعث نجاتشی رفتم بیرون دیدم مادرمه ! تو خواب بهش حمله کردن ! صبح مادرم میگفت یکی بالای سرش داشته موهاشو میکشیده و مادرمم فریاد میزده که ازت نمیترسم و تا من رفتم پیشش ناله هاش تموم شد و اروم گرفت و خوابید ! خلاصه بعد اتفاق اون شب باز گرفتم خوابیدم اینبار ۷ صبح دیدم تو خواب موجودات زیادی میرن که به سمتم حمله کنن و من با اسلحه میکشمشون و دیدم یه موجودی خودشو شبیه خواهرم کرده و داره از شدت درد ناله میکنه و من تو خواب گفتم برید کنار من بکشمش و باز با اسلحه کشتمش .
فقط اول توکل به خدا کنید و بعد میکائیل مقرب رو صدا کنید به والله تو بدترین شرایط عین جت خودشو میرسونه و نجاتمون میده. من بارها شده تو خواب اذیت شدم تا میکائیل رو صدا کردم یا حتی بهش فکر کردم صدای جیغ غیرارگانیک هارو شنیدم که کشون کشون بردتشون بیرون. اگر سیاهی هست نور هم هست. از منبع نور درخواست یاری کنید بی پاسخ نمیومونه. و یا اگر بلد نیستید با میکائل ارتباط بگیرید موقع دریافت ریکی تو دلتون دعا کنید که خودبرتر شمارو به منبع نور الهی که باعث حفاظت دائمی از شماست متصل کنه . خود برتر خودش کمک میکنه تا اوضاع اروم بشه و حس امنیت کنید یا میتونید از سینت جرمین درخواست ارسال شعله بنفش نقره ای کنید که با اون از شما محافظت کنه . خدا پشت و پناهتون
شاید آینده ای ناشناخته از گذشته ای که نمیتونیم ازش دل بکنیم بهتر باشه ، پس تغییرات رو با آغوشی باز بپذیریم ...
2 ‌  ‌
 سپاس شده توسط farda123 ، bashar ، Reza809 ، یکتا ، sito ، Valizadeh ، رها66
سلام هر وقت وارد این بخش میشم خواب راحتی ندارم  Smile

برای دفعشون از سنگ حدید میتونید استفاده کنید ازتون دوری میکنند(البته یکی از راه ها هستش میتونه کمک کنه).

خدا قسمت هیچ احدی نکنه !!!
 سپاس شده توسط یکتا ، bashar ، رها66
با سلام
دوستان همونطور که میدونیم، ما و همهء جهان چیزی به جز انرژی که با فرکانس های متفاوتی در ارتعاش است نیستیم. اینکه ما با چه چیزهایی تو زندگی مواجه میشیم یا در واقع چه چیزی رو به زندگیمون دعوت میکنیم هم بستگی داره به ارتعاشمون. ترس، خشم، حسرت، کینه و ... ارتعاش ما رو پایین میاره و طبیعتا مسائلی مطابق با همین سطح ارتعاشی رو هم به سمت خودمون جذب می کنیم. شنیدید که میگن "پول پول میاره!" یا "از هرچی میترسیدم به سرم اومد!" یا ...، خوب در واقع کسی که مدام تو حال و هوای پول و ثروتمندی است، ناخودآگاه با اون سطح مطابق میشه و راحت تر از دیگرانی که آرزوی پول دارند اما در عمل همیشه در حسرتِ دارایی دیگران هستند، پولدار میشن. یا حتما دیدید اشخاصی رو که در تمام عمرشون از مشکل خاصی شکایت دارند، مثلا از تعمیرات خونه میترسن و همیشه هم خونه هایی پیدا میکنن که یا لوله های آبش مشکل داره یا سیم کشی خونه مشکل پیدا میکنه و ... .
الان برای این بحث هم همین حالت میتونه وجود داشته باشه. اگر مدام با فکر یا ترس از موجودات منفی (یا در واقع در سطح ارتعاشی پایین تر) بخوایم زندگی کنیم، سطح ارتعاش خودمون رو پایین تر میبریم و عملا بیشتر در معرض منفیات قرار میگیریم. 
من طبق آموخته هام از اساتید عزیزم، میدونم که مخصوصا برای مایی که با انرژی کار میکنیم، حفاظ داشتن ضروریه. پس برای خودم و عزیزانم حفاظ رو قرار میدم ولی بعد از اون دیگه با اعتماد کامل و آسودگی تمام از اینکه مورد حمایت خداوند و نیروهای نورانی هستم، به کارهام میپردازم و سعی میکنم با روحیه ای مثبت، خودم رو به ارتعاش های بالاتر نزدیک کنم و از راه های مورد تایید، امن و نورانی، با اطمینان و آرامش ادامه بدم.
با آرزوی نور و برکت
تو کنارم هستی ای حضور تابناک و من آسوده ام، آرامم و خاموش

سپاس شده توسط Valizadeh ، goodboy_313 ، ayat ، رها66 ، White swan ، farda123 ، bashar ، sito
با سلام
دوستان ممنون از پاسختون من برای رفع این نیرو از مراقبه فرشته میکائیل استفاده کردم از ریکی مخصوصا سنبل قدرت و از کاروناکی از سمبل ام کمک گرفته ام موقع جاریی شدن انرژی نیروی منفی میره ولی دوباره برمیگرده در کل بعد از همسویی ریکی تاثیر نیرو در زندگیم کمرنگ تر شده ولی همچنان خیلی آزارم میده از طرفی بچم هم بشدت با این موضوع درگیره امیدوارم با ورود به بخش لایت ورکرزها کاملا از زندگیم دورش شه
تجربه ای رو بیان میکنم تا شاید برای برخی از اعضا مفید باشه یه شب که خیلی اذیت شده بودم و خیلی خسته بودم در مقابل خدا عصیان کردم اینکه چرا همچین نیرویی باید به زندگی من مسلط بشه من همیشه دنبال زیباییها بودم همیشه خواستم رشد کنم هیچ وقت دنبال ارتباط با همچین نیروهایی نبودم چرا خدا کمکم نمیکنه از شرش راحت شم نفس و هیاهوی ذهنی که تو وجود هر انسانی هست براش کافیه دیگه حضور همچین نیرویی واقعا غیر قابل تحمله من فقط میخوام قدرت تو باشه تو زندگیم و خودم و اون خردی که تو وجودم به ودیعه گذاشتی و اختیاری که بهم دادی و... ولی خدا با همه مهربانیش نوازشم کردم دستام غیرارادی به سمت آسمان بلند شد و یه صدایی درونم گفت هر چی که میگم رو تکرار کن *بار الها نور عشقی که پهنه آسمان و زمین را فراگرفته بر زندگیم جاری کن* به نظرم اومد که بارانی از نور سفید داره میباره از اون شب وقتی حضور نیرو رو حس میکنم این جمله رو میگم و بارش نور سفید رو تصور میکنم حضورش محو میشه و خیلی تجربه های قشنگی موقع جاری شدن ریکی داشتم که خدا رو با همه وجود سپاس گفتم
استادم را سپاس استاد ماهاچیتای عزیز رو سپاس اعضای انجمن راه نور رو سپاس
 سپاس شده توسط White swan ، bashar ، bashar ، سنجاقک ، farda123 ، sito ، amirkalate ، RealArt

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان