امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر ارگانیک ها...
با سلام به تمام دوستان عزیزم در جیوتی و راهیان نور.
در بخش های مختلف انجمن و در نوشته های شما عزیزان دیدم که سئوالات زیادی در مورد غیر ارگانیک ها شده و مخصوصا که برخی دوستان بعضی از علائم خود و یا دیگران رو به این موضوع نسبت میدهند و دائم در نگرانی و استرس هستند که آیا توسط غیر ارگانیک ها مورد هجوم قرار گرفته اند یا نه...
با اجازه استاد عزیز این بحث رو در این بخش باز میکنم تا دوستان اگر سئوالی دارند و یا تجربه و پاسخی در این بخش قرار دهند تا بشود بهتر و بیشتر در این مورد صحبت کرد و تجربه اندوخت.
من خودم به شخصه با افراد زیادی که درگیر غیر ارگانیک ها بوده اند برخورد داشته ام و در یک کلام میگویم آنها انقدرها هم بیکار نیستند که بخواهند وقت و بی وقت و بی دلیل برای انسانها مشکل پیش بیاوردند و من شخصا بیشتر مدد رسانی و کمکشان را دیده ام هر چند که موارد اذیت و آزارشان را نیز دیده ام اما همیشه دلیلی پشت آن بوده و آغاز این جنگ توسط انسان صورت گرفته است و آنها به ندرت بی دلیل به شخصی حمله ور میشوند. پس میخواهم به دوستان عزیزم بگویم با کوچکترین علائمی که برایش پاسخی ندارید به فکر غیر ارگانیک ها نیافتید و باور کنید تمایل خاصی نسبت به ما و دنیای درهم و برهم ما ندارند و حتی اگر دعوتشان هم بکنید نخواهند آمد... 
این را هم بگویم که ذهن ماست که به جادو و طلسم و ... شکل واقعیت میدهد، اگر شخص اعتقادی به این موارد نداشته باشد هیچ چیز بر او اثر نخواهد کرد ولی کوچکترین دل نگرانی در این باره دریچه های ورود را بر روی آنها باز میکند و آن زمان است که جادو و طلسم کارساز میشوند...
همواره شا و سلامت باشید.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط FATIMAA ، saeed871 ، konda ، داود ، Taraneh ، مریم ، Reza809 ، amirkalate ، setareh220 ، فراسو ، Healer ، السا ، behzad ، baharan ، White swan ، Iliyababapishkh
دوست عزیز با شما موافقم
اینکه اگر به لانه زنبور چوب فرو نکنی هیچوقت اونا شمارو  نیش نمیزنند.
ولی ناخواسته بعضی مواقع اونارو اذیت میکنیم. یا ازونا  حرف میزنیم اونارو جذب میکنیم.
یه شب با داداشم در موردشان صحبت میکردیم که گفتم به اونا ناسزا نگو که شب یه دفعه جیغ و داد میکرد بعد ازون با غیر ارگانیک کاری نداشت. چاکراها که بسته باشند فقط در خواب میتونند به شما آسیب برسانند.
موقعی که فردی ترسو باشه از خودش رنگهایی متصاعد میشه که اونا میفهمندوبعضیاشون دوست دارند اذیت کنند وبخندند.
خیلی ها میگند مرا جسمی کتک زده اند حتی کبودم کرده اند.که من  به عینه ندیده ام.
از نوع خوبشان میتونی با عهد بستن برای ما کاری انجام بدهند مثلا عهد کنی برای بعضی شان سوره فلان رو بخونی به اون تقدیم کنی و به نسبت نیروی خودش کار شما را انجام دهد.
مثلا هر وقت سوره فلان رو خوندم، بیا . مثلا برو به مغز فلانی القا بکن به من زنگ بزند.مثلا برو فلانی رو با فلانی آشتی بده.
در بعضی جاها به اینا ویروس غیر ارگانیک میگند که گفتن "ویروس" برای موجودات خداوند کار خوبی نیست.چون اذیت میکنند و گاه فردی خودش ویروس  (غیر اخلاقی )باشه ،ویروسهایی مثل خودش رو جذب میکنه.
نتیجه اینکه ترس را باید کنار گذاشت نقطه ضعف نشان نداد و برای تقویت روحی شبها در تاریکی تنها بودن و در قبرستان رفتن و سر بریدن حیوانات مثل مرغ و گوسفندو شستن مرده و در قبر خوابیدن اثرات فراوانی در نترسیدن دارد.
بزرگترین گناه ، ترس است.
 سپاس شده توسط مریم ، bashar ، Reza809 ، setareh220 ، behzad
دوست عزیز با سخنان شما تنها در 1 مورد مخالفت دارم آن هم بریدن سر مخلوقات پروردگار برای از بین بردن ترس است زیرا شما با این کار ترس را از خود دور نمیکنید بلکه روح خود را میکشید و وقتی روحتان خاموش شود مشخص است دیگر ترسی نخواهید داشت اما این روش صحیح نیست بلکه باید با قویتر کردن روحمان ترس را از خود دور کنیم...
پاینده باشید.
مولانا
 سپاس شده توسط Taraneh ، مریم ، Reza809 ، setareh220 ، Healer ، sito ، behzad ، farzad78 ، ریکی ، Iliyababapishkh
شاید این ترس غیر منطقی باشه از نظرشما. ولی شاید کسی این ترس رو درونش نگهداره و ترس باعث بهم ریختگیش بشه.
اینارو مثال زدم زدم نه اینکه من از چیزی بترسم باید اونا انجام بدم .
چون این پست مختص موجودات غیر ارگانیکه پس در مورد ترس در یه تاپیک دیگه صحبت میکنیم.

سپاس شده توسط bashar ، Reza809 ، behzad
با سلام
بشر جان اگر اطلاعاتی در مورد خادم و موکل و جن و آل و همزاد و پری بدهید ممنون میشویم.
ویروسهای غیر ارگانیک از چه دسته ای میباشند؟
 سپاس شده توسط bashar ، Reza809 ، behzad
جناب داود عزیز من اطلاعات زیادی در این مورد ندارم و خیلی خوشحال میشوم اگر شما میدانید با من و دیگر دوستان هم به اشتراک بگذارید. من تنها چند مورد با افرادی که به نوعی درگیر این موضوع بودند آشنایی دارم که برخی مورد لطف و برخی مورد هجوم قرار گرفته بودند که در هر 2 حال مشکلاتی داشتند...
مولانا
 سپاس شده توسط داود ، amirkalate ، Reza809 ، sito ، behzad
سلام خدمت دوستان
اکثر اوقات شبها که تنها پشت کامپیوتر هستم احساس می کنم کسی پشت سرم هست
و کلافه میشم برمی گردم بینم چیه و بسم اله میگم می بینم چیزی نیست ولی حضورشو
کاملا حس می کنم وقتی تنها هستم این جوریه .
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط bashar ، veni75 ، Taraneh ، setareh220 ، behzad
استاد اگر اجازه بدهند در مورد موکلان نوری و پیدا کردن موکل نوری و نحوه ارتباط با موکل نور خود شخص با ابجد حروفی اسم شخص مطالبی در پستم بگذارم.
 سپاس شده توسط bashar ، veni75 ، Reza809 ، konda ، FATIMAA ، مریم ، Taraneh ، behzad
(3-4-1394، 07:38 صبح)FATIMAA نوشته است: سلام خدمت دوستان
اکثر اوقات شبها که تنها پشت کامپیوتر هستم احساس می کنم کسی پشت سرم هست
و کلافه میشم برمی گردم بینم چیه و بسم اله میگم می بینم چیزی نیست ولی حضورشو
کاملا حس می کنم وقتی تنها هستم این جوریه .
سلام بهتره که تنها نمونید و اگر هم تنها بودید و این حس رو داشتید اصلا به این حس توجه نکنید
هر چقدر شما به این حس بیشتر توجه کنید شب های بعدی حضور توهمی شخص رو بیشتر حس می کنید ولی اگر کم کم توجه نکنید می بینید بعد از مدتی دیگه همچین چیزی اتفاق نمی افته

سپاس شده توسط bashar ، Reza809 ، konda ، FATIMAA ، مریم ، Taraneh ، behzad
با سلام

1- ترس از موجودات غیر ارگانیک در وجود شخص باعث جذب "غیر ارگانیک" خواهد بود یعنی موقع ترس رنگ وبویی که از شما ساطع میشود برای اونا خوشایند میشه و
همچنین با ترس شما اونا انرژی شما رو جذب میکنند و حتی کسانی که با اونا ارتباط میزارند آدمای زرد روی و رنگ پریده هستند. پس اول ترس را کنار بگزارید.

2- با باز کردن پنجره  هوای داخل اتاق را عوض کنید.

3- با اسفند وعود روشن کردن  هوای داخل اتاق رو عوض کنید.

4- با نور سفید وبنفش نقره ای و انوار الهی فضا را پاکسازی کنید.

5- اگر عضو گروه ویژه باشید میتوانید با درست کردن آنتن از ورود هر گونه مزاحم جلوگیری کنید.
 سپاس شده توسط amirkalate ، Reza809 ، bashar ، FATIMAA ، مریم ، Taraneh ، setareh220 ، Healer ، مجتبی 61 ، السا ، hadighasemian ، behzad ، RAHMAN VIBER ، chakavak3 ، White swan ، zoom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان