امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معیار سنجش پیشرفت معنوی
این یک نقطه از مقاله برام خیلی تعمق برانگیز بود و خیلی خیلی خوشم اومد
مرسی استاد

124
 آنها در توسعه معنویت رشد می کردند، نه در توسعه سایکیک یا قدرتهای ویژه، آنها مشغول تزکیه ذهن و خدمت بودند.

و همچنین دو تا نوشته بالا هم خیلی زیبا و عالی بودند من الآن نیم ساعته ذهنم زوم کرده روشون
مرسی bashar    مرسی  behindthegod

بخصوص این حرف بودا :  چيزي به دست نياوردم اما خيلي چيزها رو از دست دادم از قبيل نا اميدي حرص و طمع و ......
نوشتمش و زدم روی دیوار تا به کرات ببینم . خیلی خیلی زیباست

دوباره مرسی   behindthegod

باز شبها دست به دعا ، نگاهم به آسمونهاست

سپاس شده توسط خداپرست ، milad.mash ، bashar ، BehindtheGod ، maryam2090 ، رزم آور نور ، RealArt ، rhm ، earth ، ayat
با سلام  
استاد عزيزم بابت اين پست خيلي متشكرم.٤ساله تو اين مسير راهي شدم .ابتدا افتان و خزان و با شك و شبهه زياد بودم.با درد و بيماري و برام قابل قبول نبود ريكي يه موهبت الهي هست كه به من هديه شده و راه نجات من هست.
كم كم درك كردم.و اكنون بعد ٤سال تازه حس ميكنم چشمانم شروع به ديدن كرده و ولع يادگيري و فهميدن دارم.الان من بيشتر جستجو ميكنم.
من الان هر ان يادم مياد نجات پيدا كردم در عين ناباوري باور دارم كه اين امر محق شده و اين جز با قدم گذاشتن در اين راه تحقق پيدا نميكرد.
اميدوارم  بتونم در مسيري كه انتخاب كردم و مصمم به جلو رفتن هستم هرروزي گامي هر چند كوچك بتونم بردارم و به بيشرفت معنوي نايل بشم.
خداوند را هزاران بار شكرگزارم و از شما استاد خوبيها هزاران بار تشكر ميكنم.غرق نور الهي باشيد
 سپاس شده توسط جویا ، Mahacita Bahuruci ، bashar ، خداپرست ، dadan ، jafar ، shahbalout ، رزم آور نور ، RealArt ، ayat ، amirmasumi
چقدر عالی و واضح توضیح دادید ممنونم
ای کاش رهرو حقیقت باشم
ارام و رها هستم Blush
 سپاس شده توسط farda123
درود دوست عزیز (taoke)
ورودتون رو به انجمن خوش امد میگم
ممنون میشم قوانین انجمن رو مطالعه بفرمایید
و سپاسگزار میشم در ارسال پیام دقت بیشتری بفرمایید
برای تشکر کافیست فقط از دکمه سپاس استفاده بفرمایید
اکثر پیامهای شما حذف گردید
 سپاس شده توسط farda123 ، bashar ، جویا ، jafar ، ayat
جالبه استاد عزیز که تمام دیروز تو ذهنم این بود از کجا بفهمم  چقدر این چند وقت رشد روحی داشتم و معیارم چه چیزایی باشه ؟ متشکرم از شما برای این متن زیبا و فایلش رو هم تو گروهی فرستادم و امیدوارم کسی مثل خودم اگر سوالش این باشه به جواب برسه.
تا همین شش ماه پیش که چشم سومم بازتر شد و یه چیزایی میدیدم و میشنویدم ذوق داشتم که وای دارم رشد میکنم ! الان برام حکم تجربه ی آزار دهنده ای رو داره که به گفته استادی که الان دسترسی بهش ندارم باید از کنارشون رد بشم و توجهی نکنم . خداروشکر میکنم دیگه مثل سابق چیزهای سایکیک رو دلیل بر رشد روحی نمیدونم و کم کم هم به لطف خدا دارم اگاه تر میشم که غرور و فکر به این که من حتما خاصم در من کمتر خودشو نشون بده و بیشتر به سمت نور کشیده بشم نه شاخه های اضافی که فقط حواس پرت کن هستند . خدا کنه که رها و آزاد از هرچیزی باشم و خدا خودش دستمو بگیره و تنهام نگذاره   Heart
شاید آینده ای ناشناخته از گذشته ای که نمیتونیم ازش دل بکنیم بهتر باشه ، پس تغییرات رو با آغوشی باز بپذیریم ...
2 ‌  ‌
 سپاس شده توسط bashar ، farda123 ، Reza809 ، مریم ، ahmadreza

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان