امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دروس خلاصه و پراکنده
(4-27-1396، 07:33 عصر)آلایا777 نوشته است: دوستان برای درمان پول می گیرید؟!!!!! واقعا؟!!!! . معنویت و مادیات !!انرژی کیهانی مجانیه دوستان اونهایی که درمان می کنید خواهران و برادرانتونن. لطفا تو رفتارتان تجدید نظر کنید. پول بزودی از بین میره.
من کیسه ها می دوختم          در حرص زر می سوختم
ترک گداروئی کنم                  چون گنج دیدم در کمین
دوست خوبم درمانگری هم قوانینی داره که شاید کاملا ازشون با خبر نباشیم سعی میکنم با مثالی براتون قانون تبادل رو توضیح بدم:
شما وقتی به سر کار می روید و کار می کنید با چه چیزی کار می کیند؟درسته انرژی حیاتی.
این انرژی رو از چه منبعی دریافت کردید؟درسته کیهان
آیا بابت این انرژی پول پرداخت کرده اید؟خیر
پس چرا بابت کاری که با انرژی مجانی کیهان  انجام میدین پول دریافت میکنید؟به دلیل قانون تبادل
قانون تبادل میگه همیشه برای انرژی ای که دریافت میکنیم باید انرژی ای بپردازیم.مثلا معلم انرژی رو در قالب علم به شما میده و شما در قالب پول بهش برمیگردونید
یا مغازه دار انرژی رو در قالب جنسی به شما میده و شما در قالب پول بهش برمیگردونید.
خیلی وقت ها هست ما انرژی رو از همون شخص دریافت نمیکنیم بلکه در هستی ذخیره میشه و به موقعش و حتما برمیگرده که در این مورد باید به شهودتون مراجعه کنید
درمانگری هم به همین صورته.خیلی وقت ها اگر انرژی ای برگشت داده نشه مانند آگاهی مانند کادو مانند هدیه یا هزینه ای دریافت نشه به دلیل قوانین کارما اجازه درمان داده نمیشه چون قانون تبادل رعایت نشده و اگر ما تلاش کنیم بزور مشکل رو پاک کنیم موجب میشیم کارمای اون شخص به خودمون منتقل بشه.البته همه درمان ها به این شکل نیست ولی درمان های نسبتا جدی تر معمولا نیاز به تبادل داره.حالا یا بصورت مالی یا بصورت های مختلف دیگر.مهم اینه که انرژی تبادل بشه.علت اینکه استاد گفتند برای هر همسویی موظف هستیم 20 دقیقه به زمین انرژی بدیم هم همین قانون تبادل هستش.یا دلیل اینکه خیلی ها بابت همسویی های ری کی هزینه دریافت میکنند هم همینه.حتی خود اوسویی هم وقتی متوجه شد که درمان های رایگانش همه دوباره مشکل و بیماری به طرق مختلف برمیگرده متوجه قانون تبادل شد و از اون به بعد بابت درمان ها هزینه دریافت میکرد.
امیدوارم تونسته باشم مطلب رو براتون روشن کرده باشم
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط BehindtheGod ، bashar ، سنجاقک ، RealArt ، همسفر ، negar ، konda ، maryam2090 ، رزم آور نور ، zohrearian ، لیلا لرد ، آیلا ، سبا
(4-27-1396، 07:33 عصر)آلایا777 نوشته است: دوستان برای درمان پول می گیرید؟!!!!! واقعا؟!!!! . معنویت و مادیات !!انرژی کیهانی مجانیه دوستان اونهایی که درمان می کنید خواهران و برادرانتونن. لطفا تو رفتارتان تجدید نظر کنید. پول بزودی از بین میره.
من کیسه ها می دوختم          در حرص زر می سوختم
ترک گداروئی کنم                  چون گنج دیدم در کمین
سلام به شما دوست عزيز 
و تشكر از سعيد عزيز بابت توضيح خوبش . 
دوست عزيز ماديات و معنويات دو سر يك ترازو هستند . 
هر چند كه در اين عالم هدف درمانگران در مرحله اول خدمت و كمك به هم نوعان هستش اكثر درمانگران هدفي والا براي بشريت دارند به اين علت هم هست كه ميگن انجمن درمانگران كل نگر متحد همه هدفي مشترك دارند . 
حال به مبحث ماديات ميرسيم بر فرض مثال شما يك پزشك هستيد و سالها تلاش كرديد كه پزشك شديد و مشغول به كار ميشيد و از طرفي طبابت شغل انبياست و حال به شما بگن چرا پول ميگيري كاره درستي نيست طبابت شغل انبياست چرا از درد مردم پول ميگيري . خوب صدرصد اگر پول دريافت نكنيد نميتونيد زندگي كنيد شما در قبال وقت و انرژي كه براي بيمار ميزاريد يك مبلغي رو دريافت ميكنيد . 
حال درمانگري هم از اين داستان جدا نيست درمانگري هم مانند طبابت هست اما به درمان جسم منتهي نميشه درمانگران شروع ميكنند به درمان روح و الگوهاي فكري اشتباه و ريشه بيماري رو پيدا ميكنند كه در نتيجه باعث بهبود در سطح فيزيكي خواهد شد .
خيلي  از ما تا پاي پول وسط كشيده ميشه يك سري الگوهاي فكري به سراغمون مياد در صورتي كه پول هم انرژيست نوعي تبادل انرژي محسوب ميشه .
 شاد باشيد و در پناه حق
 سپاس شده توسط جویا ، farzad78 ، bashar ، sama modabber ، saeed871 ، سنجاقک ، RealArt ، همسفر ، negar ، mahtabyalda ، maryam2090 ، سبا
دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی به شما. لطفا در نحوه گفتارتون دقت کنید، کارتون زشته که بیاین وسط انجمن اونم توی یک موضوع نا مربوط چند هزار نفر آدم رو با اطمینان قضاوت کنید. اول دیدتون رو نسبت به مسائل درست کنید و نیاید یکدفعه مردم رو قضاوت کنید. اینکه از نظر شما برای درمان پول گرفتن بده یک باور و برنامه ریزی در ذهن شماست. از نظر هستی اینطور نیست. من اینجا نمیخوام درمورد درستی یا غلط بودن اینکار توضیح بدم چون قبلا بارها در موردش تو انجمن صحبت کردیم و توضیحات دادیم الان هم دوستان لطف کردند بهش اشاره کردند. میلیونها آدم در زمینه معنوی و آموزش معنویات و مدیتیشن و یوگا و درمان فعالیت می کنند و از افراد پول می گیرند، هیچ مشکلی در این مورد نیست، تا زمانی که شما واقعا صادقانه به مردم خدمت می کنید و منصفانه کار می کنید، سعی می کنید نفس و منیت خودتون رو از موضوع بیرون نگه دارید و توهم نداشته باشید، پول گرفتن یا نگرفتن مشکلی نداره. پول هیچ موقع مشکل نبوده، این حرص بوده که مشکل بوده و خواهد بود. 

حتی موسس و کشف کننده بسیاری از سیستمهای معنوی و درمانی مثل دکتر اوسویی تاکید کردند که معمولا بهتره و توصیه میشه که بابت خدمتی که ارائه می کنید پول بگیرید و یا به نوعی تبادل انرژی داشته باشید، چون اینجوری فرد ارزش بیشتری برای اون قائل میشه و در نتیجه نتیجه بهتری میگیره. برای مثال همین سیستمهایی که در این انجمن میبینید به صورت رایگان ارائه میشن  و بسیاریشون هم در بخش لایتورکرز (بخش ویژه) هستند، شاید به صورت میانگین توسط برخی از افراد به قیمت 5-10 میلیون تومان فروخته بشن! ولی ما داریم رایگان در اختیار افراد قرار میدیم، اما خیلی اوقات افراد از آموزشهای اونهایی که پول می گیرند بهتر نتیجه می گیرند، چرا؟ توضیح میدم، دو سناریو رو تصور کنید: 

1- آقای ایکس، مدرس ریکی هست و 200.000 تومان برای سطح یک، 300.000 تومان برای سطح دو، و 700.000 تومان برای سطح مستری دریافت میکنه، و همچنین به شما میگه که باید بین هر سطح چند ماه فاصله باشه و هر روز تمرین کنید و آماده بشید تا سطوح بالاتر رو دریافت کنید. شما با یه نگرش مهم بودن به این موضوع نزدیک میشین و با این فکر که دارید تمرین خاصی رو انجام میدین و بابتش هم هزینه پرداخت کردید و حد اقل به این دلیل باید ازش استفاده کنید تمرین می کنید و در طی چند ماه تمرین منظم پیشرفت می کنید و نتایج خیلی خوبی میگیرید. 

3- سناریو دوم این انجمنه که من ریکی رو به صورت رایگان در اختیار افراد قرار دادم. تمام سعی خودم را کردم که ارزش و مفهوم اون رو به افراد برسونم و بهشون بگم چقدر ارزشمنده، برخی از افراد این رو درک می کنند و با احترام و قدردانی تمرین می کنند و از نتیجه هم خیلی راضی هستند. برخی دیگه چون یه سایت رو باز کردند و دیدن همه جزوات رو می تونن با دو تا کلیک دانلود کنند و همسویی رو هم با یه نیت بگیرند به صورت ناخود آگاه اون رو سبک و کم ارزش و یا حتی نادرست می بینند، چون اغلب ما برنامه ریزی شدیم که فکر کنیم فقط چیزهایی که سخت به دست میان ارزشمند هستند، از بچگی بهمون گفتند برای موفقیت باید سختی بکشی، نابرده رنج گنج میسر نمی شود، no pain , no gain و...

حال همین افرادی که نتیجه نگرفتند خیلیهاشون اگر با سختی این رو به دست می آوردند یا حداقل مجبور بودند براش وقتی رو اختصاص بدن، برن کلاس، کلی فلسفه و تاریخچه بشنوند، و براش پول پرداخت کنند، پولی که عرق ریختند که به دست بیارند، اونوقت به صورت خودکار براش ارزش قائل میشدند و نتیجه می گرفتند. 

چند وقت پیش یک نفر به من ایمیل زد و درخواست عضویت در بخش لایتورکرز را داد، و با اینکه در تمام بخشها و توضیحات و همچنین توی خود ایمیل بهشون گفتم که برای عضویت باید حداقل 21 پست داشته باشید و این رو می دونستند باز برای من درخواست ارسال کردند، من هم گفتم شما شرایط رو ندارید وقتی شرایط لازم رو کسب کردید مجددا درخواست بدین. چیزی که ایشون در جواب گفتم واقعا شوکه کننده بود و نشون دهنده خیلی چیزها، ایشون در جواب گفت "واقعا خیلی سخت می گیرید، متاسفم که چندماه وقتم رو صرف این انجمن کردم!"  Smile ‌ 

شما فرض کنید یه نفر اومده چند میلیون تومن دوره را به صورت رایگان دریافت کرده، انجمن به این خوبی در اختیارش بوده، و بعد خواسته وارد بخش ویژه بشه و بهشم گفتیم باید حداقل 21 پست در انجمن داشته باشید، 21 پست ناچیز، نه 2000 تا و نه اینکه یه کتاب پایان نامه بنویسید. ایشون از اینکه باید 21 پست داشته باشند ناراحت شدند و این رو خیلی سخت دیدن، و بعد هم متاسف هستند که وقتشون رو صرف این انجمن کردند، انگار که به خاطر من اینکار رو کردند، و من باید معذرت بخوام که چندین دوره رو رایگان در اختیارشون قرار دادم. اینا همونهایی هستند که بهتر بود میرفتند در یک کلاس حضوری شرکت می کردند و هزینه پرداخت می کردند و و بعد از چندماه تازه مستری ریکی رو دریافت می کردند.
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط سنجاقک ، BehindtheGod ، Solmazazimzadeh ، mina_sadat1360 ، RealArt ، جویا ، همسفر ، shahbalout ، farzad78 ، Valizadeh ، sito ، amirkalate ، دانیال ، old member ، mahtabyalda ، bashar ، baharan ، saeed871 ، ebi7777 ، hiv_p7 ، Reza809 ، maryam2090 ، رزم آور نور ، mahnaz89 ، farda123 ، Ahoora10 ، ayat ، ronak ، Orkideh ، لیلا لرد ، آیلا ، آیلا ، یکتا ، یوتاب۵۶ ، سبا ، arp220 ، Mahmod
(1-26-1395، 06:19 عصر)saeed871 نوشته است:
(1-26-1395، 06:50 صبح)Mahacita Bahuruci نوشته است: اعتقاد و باور به کاری که انجام میدین خصوصا در زمینه روشهای تمرینات معنوی و روشهای شفا بخشی آنقدر مهمه که حتی بهتره ضعیف ترین روش رو با اعتماد کامل انجام بدین تا قوی ترین روش رو با شک. این موضوع بسیار حیاتی و مهمه.

استاد این مسئله مربوط به همون قانون جذب یا تلقین هست که توسط آجنا چاکرا انجام میشه؟
گاها میگن اگر به چیزی عمیقا باور داشته باشی اتفاق میوفته.مثلا جابه جایی اجسام.
این باور عمیق از نظر انرژیکی چیه که قادر به این نتایج هست؟

سلام و درود بر دوست گرامی و استاد بزرگوار 
جسارتا، من فکر میکنم این موضوع به درک معنای اهداف ریکی مربوط باشه، در واقع ما ابتدا با بدن انرژی به درک این معناها می پردازیم و بعد اونها رو به زمان ها و جنبه های دیگه زندگی در سطح انرژی و ذهن و جسم راه میدیم. از این اهداف میشه به پیوستگی ، پذیرش ، همسویی ، کانال بودن ، سپردن ، عشق و برکت اشاره کرد.
زمانی که کودکی تازه متولد میشه سرشار از پیوستگی و هماهنگی کامل با طبیعت و کائنات هست. هیچ نوزادی موج ناخوشایند یا غیر طبیعی از خودش بروز نمیده. ولی با رشد ذهن در کودک منیت هم شکل می گیره.این ذهن شروع می کنه به متمایز کردن چیزها و به مقایسه و برتری دادن همه چیز فکر میکنه. منیت از طریق ذهن شکل می گیره و سعی میکنه همیشه کامل تر یا برتر باشه.
منیت برای اینکه هویت قدرتمندی داشته باشه شروع به جدا کردن خودش از سایر چیزها میکنه .خلاصه چنین انسانی فراموش می کنه که باید در پیوستگی و یکپارچگی با وجودی عظیم تر باشه، پیوستگی با همون انرژی الهی و شعور کیهانی که اونو شکل داده و مثل مادری مهربان حمایتش می کنه. تمام فرآیند های زیستی درون ساختاری بدن و هر فعالیت حیاتی انسان بوسیله همین شعور کیهانی رقم میخوره. روش ریکی با تمرینهای ساده اما عمیقش سعی داره تا معنای پیوستگی رو درون انسان فعال کنه. و این آگاهی رو بوجود میاره که در پس هر جدایی ظاهری ، یک پیوستگی وجود داره که پس زمینه تمامی پدیده های زندگیه. به انسان می آموزه که به عنوان یک فرد به کل بپیونده. در اینجا تا حدودی به جواب نزدیک میشیم که وقتی ما خودمون رو بخشی از شعور برتر بدونیم  قائدتا باید به منشأ این انرژی الهی ، قدرت بی پایان اون و همچنین قدرتی که در درون ما به عنوان کانال این انرژی و شعور جاری میشه ایمان و یقین کامل داشته باشیم و به باور عمیقی نسبت به این موضوع برسیم.
بخش دیگه هدف ریکی پذیرش هست، پذیرش شعور و خرد طبیعت و این هم باز برمیگرده به رها کردن خردمندانه منیت. گفته میشه داشتن پذیرش و تسلیم یکی از هنرهای خردمندان هست، هنری که به راحتی بدست نمیاد چون تجربه تسلیم و پذیرش نیاز به رها کردن تدریجی منیت داره. 
در جریان همسویی به شعور الهی و کیهانی اعتماد می کنیم که اجازه میدیم این انرژی درون ما جاری بشه. این اتفاق در کانال شدن برای شفا هم میفته.
در هدف همسویی، هم انسان با درک این که بخشی از رود عظیم کیهانی هست ،خودش رو با این جریان هستی همسو و همنوا میکنه و این هماهنگی آگاهانه موجب میشه تا شعور کیهانی حمایتگر اون باشه و مسیر پویش و رشد و موفقیتش رو به آسونی طی کنه.اینجا باز هم به جواب می رسیم
پرتوجو در این حالت اجازه میده شعور کیهانی انرژی حیاتی اونو ساماندهی کنه.
در حالت کانال بودن که یکی از تأثیرات معنایی ریکی هست پرتوجو کیفیت مجرا بودن رو حس و لمس میکنه تا شعور کیهانی از طریق اون عمل کنه. تمام هستی در فرآیندی هوشمندانه مشغول به اجرای نقشی بزرگه، همه چیز تحت هدایت الهی و بر اساس قوانین شعور الهی پیش میره و هر ذره ای در این هستی نقش خودش رو ایفا می کنه
و سه باره می رسیم به جواب : در ریکی شما تجربه ای از سپردن آگاهانه مسائل و موضوع ها به آگاهی الهی رو بدست میارید. در حقیقت ریکی عمل بی عملی هست. شما به قصد شفا عمل انتقال ریکی رو انجام میدین ولی در حقیقت این شعور کیهانی هست که از طریق شما مشغول به شفاست این بخشی از روند کاره که باید بسپارید و رها کنید و اجازه بدین که شعور طبیعت در زمان مناسب خودش نتیجه مفید رو حاصل کنه. و این هم میسر نیست مگر با ایمان و یقین و باور کامل به شعور لایتناهی الهی.
با تجربه عمیق و مداوم ریکی معنای جدیدی از عشق در وجود ما شکل می گیره که اسمش عشق بی قید و شرطه. اعتماد به اینکه عشق الهی به هیچ کسی و هیچ موضوعی موج منفی نمیده ما رو به این باور میرسونه که کارانتقال ریکی ما بدون عیب و نقص انجام می پذیره.
در نهایت برکت؛ برکت نتیجه سعی و تلاش فرد برای هماهنگی دوباره با کیهان هست. هرکسی بتونه به جریان زندگیش سویی طبیعی ببخشه،خودبخود در موج برکت قرار می گیره.
رویدادها فقط یک رویداد هستند ، این نحوه مشارکت ما در اون رویداده که خیر وشر بودن اونو تعیین می کنه. زمانی که مشارکت آگاهانه انسان در رویدادها با روندی طبیعی جهت گیری بشه،خیر شدن آن تجربه موجب برکت بیشتر در زندگی میشه. شاید این هدف آخری ریکی هدیه ای برای تلاش ما برای کمک به هم نوعان و رفع گرفتاری و بیماری اونها باشه. خدا میدونه!
"هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد، چه حکمت آن را دریابید یا نه، برای خیری والاتر است، هر چند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد."   پارام هامسا ساتیاناندا
عذر خواهی میکنم مطلب طولانی شد Blush

سپاس شده توسط همسفر ، sama modabber ، bashar ، Kundalini ، maryam2090 ، رزم آور نور ، آیلا ، سبا ، darvish javdan
امروز
برای فردی که آمادگی لازم رو داشته باشه همه چیز معلم راه حقیقته، اما برای فردی که آماده نیست هزاران گورو هم بی اثرند.
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط sama modabber ، BehindtheGod ، همسفر ، mina_sadat1360 ، goodboy_313 ، konda ، amirkalate ، Kundalini ، baharan ، جویا ، FATIMAA ، saeed871 ، bashar ، محمدمسعود ، shahbalout ، Valizadeh ، مهدی7 ، Solmazazimzadeh ، ebi7777 ، سنجاقک ، hiv_p7 ، Reza809 ، mahtabyalda ، milad.mash ، maryam2090 ، رزم آور نور ، mahnaz89 ، Ahoora10 ، ayat ، السا ، ronak ، آیلا ، nana ، یکتا ، Iliyababapishkh ، سبا ، arp220
سلام به همه عزیزان انجمن راه نور.
خواستم در تایید صحبتهای استاد عزیز و دوستان در مورد ارزش و جایگاه این انجمن، تبادل انرژی، حق الزحمه و ... صحبتی داشته باشم ولی میبینم همه گفتنی ها گفته شده.فقط خواستم به عنوان کسی که پیش از اشنایی با این انجمن هزینه های زیادی برای همسو شدن با سبکهای متفاوت ریکی پرداخت کرده(3 سطح کندالینی مجوعا یک میلیون و خورده ای - تاکیون 600 - سه مرحله از ریکی اوسویی تقریبا 700 هزارتومن) بگم هر عزیزی که با مقوله کار با انرژی ها اشنا میشه اگر کمی حوصله به خرج بده و یه سرچ ساده بکنه در سایتهای خارجی در مورد هزینه هایی که بابت همسویی ها دریافت میشه، متوجه خواهد شد که استاد ماهاچیتا، در ساده ترین حالت ممکن چه لطف بزرگی در حق همه کسانی که زبان فارسی میفهمند و میتونند از مطالب این انجمن استفاده کنند کردند.

دیگه بیش از این جای گفتن از این خصلت که بعضی از ایرانی ها همه چیز رو رایگان و مفت میخوان و در عین حال که ارزشمندترین چیزها رو مفت به دست میارن قدرش رو نمیدونن و تنها زمانی حس ارزشمندی در قبال داشته هاشون دارن که هزینه زیادی بابتش پرداخت کرده باشن(حتی چیزهای بی ارزش)، نیست.

آرزوی موفقیت و رشد سطح آگاهی و فرهنگی دارم برای همه عزیزان، ایرانمون و کل دنیا Heart
 سپاس شده توسط shahbalout ، bashar ، amirkalate ، maryam2090 ، Mahacita Bahuruci ، saeed871 ، dadan ، milad.mash ، رزم آور نور ، baharan ، Ahoora10 ، السا ، آیلا ، Iliyababapishkh ، سبا
سلام ببخشید اعتقاد چرا اینقدر تاثیر داره مگه ما واسطه نیستیم؟فاعل ما نیستیم ما فقط واسطه ایم
 سپاس شده توسط baharan ، jafar
(11-6-1396، 09:41 صبح)ali786 نوشته است: سلام ببخشید اعتقاد چرا اینقدر تاثیر داره مگه ما واسطه نیستیم؟فاعل ما نیستیم ما فقط واسطه ایم
سلام و درود
همونطور که استاد ماهاچیتا گفتن: « ذهن یه جورایی مهمترین کالبده، در بعد ظریف ذهن همه چیز رو کنترل میکنه، باز و بسته شدن کانالها، وصل و قطع شدن به انرژی و...یک فکر منفی میتونه کل انرژی شما رو آلوده کنه یا چاکرایی رو ببنده و...بنا براین شک داشتن به کارکرد یک انرژی همسویی میتونه قدرت شما رو به شدت محدود کنه چون افکار ولتاژ انرژی رو کم و زیاد میکنه!بحث دوم و خیلی مهم که خودش مبحث جدایی هست اینه که حدود 80% ذهن ما رو ناخودآگاهمون تشکیل میده.یعنی کسی که شک داره، کسی که باور قوی داره، کسی که افکر منفی زیاد داره، کسی که آدم امیدواریه، یا کسی که آدم نا امیدیه وکسی که هر نوع حالت غالب ذهنی داره، کنترل خیلی کمی روی این حالتهای ذهنش داره و اون قسمت 80% ناخودآگاه که کنترلش روش نداره هستند که براش تصمیم می گیرند، بنا براین شک حتما خیلی واضح و خود آگاه نیست، چه در مورد درمانگر چه در مورد درمانگیر! راه پاکسازی ناخودآگاه هم فقط مراقبه هست.»
به نظر من اعتقاد هم به نوعی با ذهنیت انسانها در مورد خرد لایتناهی مرتبط هست. یعنی هر چقدر ذهنیت ، وسعت ادراک و همچنین آگاهی ما از هستی و اعتقادمون به قدرت الهی بیشتر باشه قادر هستیم به خودآگاهی بیشتری دست پیدا کنیم و واسطه قدرتمند تری نسبت به موقعی باشیم که اعتقادمون سست تر هست.

پیامبران الهی بارها و بارها هرکدوم به طریقی تعلیم می دادند که اگر انسان بتونه ایمان بیاره، میتونه برای حمایت،هدایت، برکت و ادراک به خدای درونش توکل کنه.
ما میدونیم که اونها علمی دقیق رو تعلیم می دادند،علم ذهن و قدرت اندیشه و نفوذ کلام رو. البته باید ایمان داشت چون ایمان آرمان (خواست بی عیب و نقص) الهی رو در ذهن نیمه هشیار ثبت میکنه و به محض ثبت شدن باید به تحقق در بیاد. پس چندان هم دور از دهن نیست که افتخار کنیم به عنوان خدای روی زمین هر انچه از خیر و برکت اراده کنیم و بهش ایمان داشته باشیم به بهترین و قدرتمند ترین حالت ممکن باید به عرصه تجلی در بیاد. چه واسطه شدن برای شفا باشه چه هر برکت دیگه ای.

نور و حفاظت از آن شما.
 سپاس شده توسط جویا ، ayat ، bashar ، farda123 ، jafar ، السا ، آیلا ، سبا
(1-27-1395، 09:22 صبح)maryam نوشته است: استاد عزیزم شاید شما در جایی زندگی میکنید
که افکار عمومی برای درک موضوع انرژی درمانی
بازتر و روشنتر و پذیراترست ولی درمحل زندگی من
تقریبا هیچکس به این موضوع اعتقادی نداره...
با اجازه از استاد عزیز من تجربه خودم رو اعلام کنم.
مریم جون درخونواده منم کسی به من اعتقاد نداشت جز مادرم که همیشه پاکسازیش میکردم و چون تا حدودی قدرت بینایی درونی داره و انرژیهای مثبت رو میدید

همیشه خونوادم منو مسخره میکردن مخصوصن موقع رسم سنبلها در هوا
ولی عیچکدوم ازینها رو من تاثیری نداشت
چون لذتی که از پاکسازی خونه و مراقبه هام میبردم نمیتونست منو با این رفتارها بلرزونه
وقت اثباتت که بشه خودشون این کارو میکنن
زمانی بود که برادرم بیماری بدی گرفت و بستری شد انقدر مستاسل بود که هرچیزی رو قبول میکرد.بهش گفتم بخواب تا شفارو جاری کنم
تجربیاتش این بود که خوابم برد.احساس کردم چیز سختی از نافم خارج میشه و شدتش بیدارشدم.دیدم دست تو با فاصله روی شکممه.سبک شدم و حس بیماری به کل ازم خارج شد
اون موقع بود که اونکسی که منو قبول نداشت.حالا در میان جمع از کار من و شفای الهی تعریف میکرد...
شما روی توانمندیهای خودت کار کن...کسانی که این شفارو بخوان خودشون درخواست میدن.صبور باش و از رشدت لذت ببر
از قضاوت مردم نترس و کسی رو قضاوت نکن.
 سپاس شده توسط farda123 ، خداپرست ، یکتا ، سبا ، n3gin ، arp220 ، darvish javdan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان