امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(( هرم انرژی ))
Rainbow 
با سلام .دوست عزیز در مورد هرم کم صحبت شده در صورتی که میتوان از هرم بعنوان کتالیزور برای پیشرفت استفاده کرد.
آیا شما اطلاعاتی درباره ساخت آن یا خرید آن دارید ؟

در لایت ورک روش یا سیستمی هست که در هاله وجودیمان هرم انرژی از جنس نور ایجاد کرده و مانند هرم فیزیکی بتوان از انرژِ ی آن استفاده کرد ؟
با کمال تشکر
HeartHeart

[تصویر:  x1286_372626_A436U0vs.jpg]
 سپاس شده توسط Eagle ، annasufia ، ramia ، zartosht ، bidary ، عبدالله ، Saeed141 ، farbod ، ye doost ، جویا ، مریم ، konda ، saeed871 ، ebi7777 ، azin ، Taraneh ، سنجاقک ، chakavak3
بله مثلث و هرم خیلی در سیستمهای انرژی استفاده میشه و انرژی ها رو تقویت می کنه
......
در ضمن اینجا انجمن مشارکت عمومی هست سعی کنید سوالاتتون رو عمومی بپرسید نه خطاب به من ، قراره اینجا از هم یاد بگیریم نه اینکه فقط من درس بدم !
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط sahand110a ، Eagle ، annasufia ، ramia ، zartosht ، zohre11 ، عبدالله ، Saeed141 ، farbod ، ye doost ، جویا ، konda ، saeed871 ، رهجو ، Taraneh ، سنجاقک ، hadighasemian ، Delkhoshi ، chakavak3
به عنوان توضیح اضافه : هرم اتریک در سیستمهای انرژی استفاده میشه که به عنوان تشدید کننده انرژی به کار میره
در سیستمها مصری این زیاد دیده میشه و همچنین شبکه های کریستالی رو اکثرا به شکل هرم یا هرم دوبل می سازند

اگر اون مستند موجودات بیگانه رو که قبلا گذاشتم رو هم ببینید توی یکی از قسمتاش در مورد فلسفه اهرام مصر توضیح داده
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط sahand110a ، Eagle ، annasufia ، zartosht ، zohre11 ، Saeed141 ، عبدالله ، farbod ، ye doost ، جویا ، مریم ، konda ، saeed871 ، ebi7777 ، azin ، Taraneh ، سنجاقک ، hadighasemian ، chakavak3
سلام من می خوام یک هرم فیزیکی درست کنم ایا متریال اون می تونه تو بعد انرژیش تاثیر داشته باشه
یک شبی مجنون نمازش را شکست       بی وضو بر خانه لیلا نشست 
عشق ان شب مست مستش کرده بود     فارغ از جام الستش کرده بود.
عاشق همتونم 
 سپاس شده توسط Saeed141 ، farbod ، sahand110a ، ye doost ، goodboy_313 ، konda ، saeed871 ، azin ، Taraneh
قطعا ساختار مولوکولي نقش داره مثل فلز نوک اهرام ثلاثه مصر که از جنس الکتروم ساخته شده بود يعني طلا و نقره و مس.
 سپاس شده توسط kimiasang ، farbod ، sahand110a ، ye doost ، مریم ، konda ، saeed871 ، azin ، Taraneh ، chakavak3
سلام دوستان
در مورد متریال ساخت هرم فیزیکی در سایزهای کوچکتر،هرم اتری و نحوه استفاده از آنها اگر تجربه یا اطلاعاتی دارید لطفاً به اشتراک بگذارید.?
استاد ماهاچیتا همچنان منتظر حضور و راهنماییتون هستیم.
 سپاس شده توسط arp220 ، St69626

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان