امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمايي از اساتيد
سلام خدمت استاد عزیز من مدتیست که بسیار حساس شدم به حریم خصوصی خودم به طوری که در برخورد در اجتماع با مشکل مواجه میشم در تماس بودن با افراد حال روحیمو به هم میریزه در جمع عمومی بودن داغونم میکنه همش حواسم به اینه تو خیابون به کسی برخورد نکنم حتی زمانیکه با فاصله از کناره کسی عبور میکنم باز هم ناراحتم میکنه فقط خونه احساس راحتی دارم طوری که دلم نمیخواد از خونه خارج بشم لطفا راهنمایی بفرمایید ایا طبیعیست ؟ اگر نیست علتش چیست ؟ حتی نگاهمو به هر کسو و چیزی نمیدوزم حتی نگاه کردن به افراد و فیلم های بی محتوا سیستممو به هم میریزه . لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید .
 سپاس شده توسط konda ، arman23 ، maryam2090
دوست عزیز. ضمن خوش آمد گویی به شما. لطفا ابتدا اصول و قوانین اولیه انجمن را مطالعه کنید. وقتی سوالات خود را در انجمن مطرح می کنید چون یک جای عمومی می باشد سوال رو خطاب به من نپرسید، من و دوستان و اساتید دیگر سوال شما رو می خونیم و پاسخ میدیم.
-------
اولین چیز به نظرم اینه که بررسی کنید ببینید این مساله از کجا شروع شده: چه تغییراتی در زندگی شما رخ دادند از اون موقع.
توجه توجه! لطفا در پیام خصوصی و ایمیل به بنده درخواست همسویی ارسال نکنید. بنده فعلا هیچ همسویی ارائه نمیکنم.
و لطفا  "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط BehindtheGod ، bashar ، arman23 ، maryam2090 ، سنجاقک
ببخشيد من  عنوان رو از اساتيد پرسيدم  ولي يادم رفت پيام اصلي رو تصحيح  كنم .
حدود ٣ سالي كه با وادي انرژي  اشنا شدم و رشد كردم كم كم حساسو حساس تر شدم به حريم شخصي خودم . 
بسيار حساس شدم به گونه اي كه از تماس با افراد خود داري ميكنم و به ندرت با اقراد انتقال انرژيكي انجام ميدم . 
نميدونم اين طبيعيست به اين شدت ؟
 سپاس شده توسط farzad78 ، arman23 ، maryam2090
این اتفاق تا حدی طبیعی است به نظر من و دلیل آن اینست که پس از انجام همسویی ها و کلا کار با انرژی ، بدن انرژیکی ما حساس تر از قبل میشود و انرژی افراد دیگر و حتی محیطها علی الخصوص اگر دارای انرژی منفی باشند اثر آزار دهنده و گاه شوک دهنده ای بر ما دارد لذا شاید بهترین راه برای حل این مشکل استفاده از سیستمهای حفاظت انرژی  مانند استتار محافظ رز (که قویا به تک تک دوستان همسویی با آن و فعال کردن روزانه آنرا توصیه می کنم)  ، شعله حفاظت سایکیک و ...    باشد.

شاد باشید
صوفی مجلس که دی جام و قدح می شکست               باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد
شاهد عهد شباب آمده بودش به خواب                        باز به پیرانه سر عاشق و دیوانه شد
 سپاس شده توسط BehindtheGod ، bashar ، arman23 ، Whitechannel ، sama modabber ، ayeh-es ، maryam2090 ، دیروز، 12:55 عصر">فاطمه
دوست عزیز بنظر من
انرزی دادن روزانه به 27 نقطه رو ترک نکن و هر روز صبح و اول غروب حفاظ بزن برای خودت.درون هرم 4 یا 7 وجهی طلایی ریکی یا استتار رز یا....
تا هر چه زودتر به تعادل برسی

من تجربه پرانیک ندارم. شاید لایه پرانیکت اسیب دیده باشه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان