امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاکرای حیوانات
سلام...

دوستان ، کسی درمورد چاکرای حیوانات خصوصا گربه اطلاعاتی داره ؟
.....................................................................................................................................................................................................
اسرار ازل را نه تو دانی و نه من / وین حل معما نه تو خوانی و نه من 
هست از پس پرده گفتگوی من و تو / این پرده برافتد نه تو مانی و نه من 
(10-9-1395، 09:49 عصر)Solmazazimzadeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...

دوستان ، کسی درمورد چاکرای حیوانات خصوصا گربه اطلاعاتی داره ؟
سلام دوست من.به آدرس زیر مراجعه کن ولی در کل یادت باشه برای ریکی دادن همینکه نیت کنی هوش کیهانی شروع به عمل میکنه نیازی به کاری از جمله ریکی دادن به چاکراها نیست.من اوایل حساسیت های مشابه داشتم ولی کم کم بهتر شد.
کد:
http://www.soul-dimensions.com/Animal%20Chakras.%20domestic.JPG
 سپاس شده توسط bashar ، Solmazazimzadeh
من اولین بار از روی کنجکاوی به یک خرگوش تازه متولد شده ریکی فرستادم هم تازه به دنیا اومده بود و هم تازه به خونه ما اومده بود و غریبگی میکرد در زمانی که کانال شدم و انرژی را جاری کردم چشمانم بسته بود اطرافیانم میگفتند یک لحظه چشمانشو باز کرد و به بالا نگاه کرد و شروع کرد به جست و خیز انقدر جست و خیزش زیاد بود که مجبور شدیم در سبدی که توش بود ببندیم هاله اش هم انقدر بزرگ بود که ایستاده هاله اشو پیدا کردم و گرمای زیادی به دستم میخورد ...تجربه خوبی بود...
 سپاس شده توسط bashar ، Solmazazimzadeh ، Valizadeh
سلام و سپاس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این آدرس پوستر چاکراهای گربه.

کلا حیوانات به راحتی تمایل به دریافت انرژی دارند و پذیرا هستند.گاها که خیلی عصبی هستند کافیه که به کل سیستمشون انرژی بدیم. کلا در مورد گربه ها خودشون حتی از انسانها تقاضای انرژی میکنند و خودشون موقع شارژ شدن ، میرند و  در واقع دریافت رو قطع میکنند. و گاها ما میتونیم در صورت تمایل به همکاری حیوانات، مازاد انرژی مون رو بخصوص بعد از مراقبه های زیاد به حیوانات منتقل کنیم و اونا ازش استفاده میکنند و به راحتی بقیه اش رو به زمین منتقل میکنند. یعنی به عبارتی گراندینگ با واسطه حیوانات.

از حضورتون در هستی سپاسگزارم Angel
 سپاس شده توسط Valizadeh ، یکتا ، bashar
سلام دوست عزیز ممنون ازمطلب خوبتون .لطفا لینکها روهم در تگ کد قرار بدین .
خدایا
آسان بودن دشوار است،آسانم کن
                      آنچه نیستم که باید،آنم کن
 سپاس شده توسط ساراا ، bashar
(1-2-1397، 01:19 عصر)یکتا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز ممنون ازمطلب خوبتون .لطفا لینکها روهم در تگ کد قرار بدین .

سلام یکتای مهربان Heart

در مورد چاکرا درمانی و شهود حیوانات کافیه تو قسمت سرچ بنویسین animal chakra system.
براتون کلی مطالب جالب میاد.

از حضورتون در هستی سپاسگزارم Angel
 سپاس شده توسط bashar ، یکتا

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان