امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آلبوم Cosmic Visions
جناب آقای سرخپوست “Douglas Blue Feather” آهگساز و نیز نوازنده فلوت “Native American flute” که یک ساز باستانی و قدیمی سرخپوستی است و بومیان آمریکا موسیقی محلی خود را با استفاده از این ساز خلق می کردند و می کنند Heart
کد:
dl2.bikalammusic.com/new-links/95/10/Douglas%20Blue%20Feather%20-%20Cosmic%20Visions%20(2016)%20128%20-%20bikalammusic.com.zip
 سپاس شده توسط bashar ، Whitechannel ، سنجاقک ، Reza809 ، رزم آور نور ، KonduktoR
برای انجمن معنوی مثل جیوتی مارگا واقعاً زشته که پیش پا افتاده ترین مسائل اخلاقی مثل کپی رایت در اینجا نقض بشه. این آلبوم رایگان نیست:
کد:
http://www.douglasbluefeather.com/music/18-cosmic-visions
البومی که من گذاشتم رایگان هست . این چیزی که من گذاشتم رو هر کسی کدی که گذاشتم رو سرچ کنه میتونه البومو راحت دانلود کنه  کیفیتش هم  128 هست که خوبه و من خودم هم دارم استفاده میکنم  . کیفیته خیلی بالا و کیفیته  استدیوی  بخواهی رایگان نیست
 سپاس شده توسط Whitechannel
ما در انجمن در مورد به اشتراک گذاری موسیقیهای خارجی محدودیتی نداریم. محدودیت در مورد کتب فارسی که در بازار ایران هستن بود. به هر حال اکثر این آلبومها توی ایران رسما وجود ندارند در بازار. 

[b]aliji
عزیز ضمن خوش امد گویی به شما. لطفا قوانین انجمن را مرور کنید و در نوشته هاتون ادب را رعایت کنید. 
[/b]
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط سنجاقک ، Whitechannel ، Reza809 ، bashar ، Healer ، ریکی
(12-19-1395، 05:27 عصر)Mahacita Bahuruci نوشته است: ما در انجمن در مورد به اشتراک گذاری موسیقیهای خارجی محدودیتی نداریم. محدودیت در مورد کتب فارسی که در بازار ایران هستن بود. به هر حال اکثر این آلبومها توی ایران رسما وجود ندارند در بازار. 

[b]aliji
عزیز ضمن خوش امد گویی به شما. لطفا قوانین انجمن را مرور کنید و در نوشته هاتون ادب را رعایت کنید. 
[/b]
چشم استاد عزیز Heart
 سپاس شده توسط Reza809 ، ریکی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان