امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موسیقی درمانی بوسیله کاسه های تبتی
موسیقی درمانی با کاسه تبتی:در روش موسیقی درمانی کاسه تبتی به وسیله یک پتک چوبی که با چرم محافظت میشود بر کاسه هایی که از جنس ترکیبی فلزات مختلف ساخته شده ضرباتی را وارد می کنند که این ضربات با فرکانسهای خاص و مختلفی ایجاد میشود که یک روش درمان موثر برای بیماری ها و سالم سازی روح استالبته در ایران اغلب این نوع پتکها بندرت موجود میباشدیا این سبک درمانیو در تبت به درستی از این روش استفاده میشوددر یک روش کاسه ها در اطراف بیمار چیده میشود و درمانگر با گردش بر دور بیمار با ریتم های خاص ضربانی را به کاسه ها وارد میکند کاسه ها از جنس ترکیبی طلا، مس ، برنز  و دیگر فلزاتی  است که درمان گران تبتی اسرار  آن را فاش نمیکنندو در روش دیگر درمانگر محل کاسه را در اطراف بیمار تغییر میدهد و ضربات را با ریتم های خاص وارد میکند .کاسه سازی در خانواده تبتی ها و در نپال نسل به نسل منتقل میشود البته با پیشرفت علم دیگر چیز اسرار آمیزی در ترکیبات و روش کار وجود ندارد ولی  نسلهاست که این شیوه در تبت وجود دارد و سینه به سینه منتقل میشود

کد:
http://s8.picofile.com/file/8289917726/Tibetan_Music_Therapy_with_Spiritual_Music_Sounds_for_Zen_Meditation.mp3.html
بسیار آرامش بخش و تاثیر گذار Heart
 سپاس شده توسط bashar ، RealArt ، Whitechannel ، ریکی ، شمشال صوفی ، Healer ، KonduktoR ، amirmasumi
موزیک درمانی  کاسه های تبتی برای همه چاکراها از johnatan goldman. بسیار زیبا.
کد:
http://s9.picofile.com/file/8290064634/Crystal_Bowls_Chakra_Chants_Jonathan_Goldman_Crystal_Tones.mp3.html
 سپاس شده توسط bashar ، amirkalate ، شمشال صوفی ، Healer ، KonduktoR
به نام خدا 
ویدوئو
در مورد این کاسه ها هم اطلاعاتی دارین لطفا بگین 
فیلم رو در لینک قرار دادم 6 مگ هست
سپاسگذارم
به نام خدا که سر منشاء روح ماست
باران که می بارد ، دلم برایت تنگ میشود …
راه می افتم بدون چتر ، من بغض میکنم ، آسمان گریه !خدای من
به سمت نور برو >سایه ها به دنبال تو خواهند بود 
یادتان بخیر پدر مادر برادر زندگی روحتان خوش
 سپاس شده توسط bashar ، mostafa2016 ، Healer
به نام خدا 
ویدوئو
در مورد این کاسه ها هم اطلاعاتی دارین لطفا بگین 
فیلم رو در لینک قرار دادم 6 مگ هست
سپاسگذارم

با درود خدمت دوست عزیز این ویدیو که گذاشتین همان کاسه تبتی هست که عرض کردم و با ایجاد فرکانس های خاص روی چاکراهای مختلف تاثیر میگذاره . و این کاسه ها دارای اندازه های متفاوتی هست و هر کدومش یه فرکانس تولید میکنه . بعضی از درمانگرا از بیش از ده پانزده تا ازین کاسه ها با اندازه ها و فرم های مختلف استفاده میکنن در درمان . : با گوش دادن فایل هایی که گذاشتم و تمرکز روشون خودتون متوجه فعال شدن چاکراها میشین
 سپاس شده توسط شمشال صوفی ، bashar ، Healer
به نام او که هستی ز اوست
سلام 
خوبین ممنون از توجهتون این سایز اخرش بود خریدم که مناسب برای کندالینی هست کتاب یا چیزی در مورد این کاسه ها دارین ؟

سپاسگذارم رفیق گلم ممنون جواب دادی .
قربون چشمات .
ارزومند بهترین ارزوها برای شما
به نام خدا که سر منشاء روح ماست
باران که می بارد ، دلم برایت تنگ میشود …
راه می افتم بدون چتر ، من بغض میکنم ، آسمان گریه !خدای من
به سمت نور برو >سایه ها به دنبال تو خواهند بود 
یادتان بخیر پدر مادر برادر زندگی روحتان خوش
 سپاس شده توسط bashar ، mostafa2016 ، Healer
(1-3-1396، 09:21 صبح)شمشال صوفی نوشته است: به نام او که هستی ز اوست
سلام 
خوبین ممنون از توجهتون این سایز اخرش بود خریدم که مناسب برای کندالینی هست کتاب یا چیزی در مورد این کاسه ها دارین ؟

سپاسگذارم رفیق گلم ممنون جواب دادی .
قربون چشمات .
ارزومند بهترین ارزوها برای شما

ممنون دوست گلم از لطفتون .نه متاسفانه کتاب ندارم در موردش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان