امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب علائم ستاره ای لیندا گودمن
با درود. 
دوستان عزیز این کتاب عالی هدیه عید من بود و دوست دارم با شما عزیزان اونرو به اشتراک بگذارم، خیلی از مواردی رو که کم و بیش میدونستم برام کاملا جا انداخت و برای رسیدنش به دستم خدا را شاکرم.
متعالی باشید.  Heart
کد:
http://www.mediafire.com/file/pd5g6mzjzta3r22
[عکس: Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%...%DB%B1.png]
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط amirkalate ، Delkhoshi ، Solmazazimzadeh ، Healer ، baharan ، Reza809 ، باباجی ، sama modabber ، mina_sadat1360 ، ahmadreza ، Farzam.s ، جویا ، ayat ، یکتا ، خداپرست ، 333
سلام کتاب جالبی بود قسمت رنگین کمان فراموش شده این کتاب نظرم رو عوض کرد
​​​​​تو این کتاب صفحه 486 به بعد سه مرحله رنگ درمانی برای درمان و افزایش وزن داده شده من خواستم تمریناتشو انجام بدم ولی مرحله سوم رو نمیدونم چه جوری انجام بدم به لحاظ اجتماعی رعایتش سخته ، دنبال جایگزین مثل طب سوجوک‌ میگردم برای رنگ کردن نقاط دست ولی بلد نیستم کمک بفرمایید
 سپاس شده توسط ayat
(11-24-1396، 01:02 صبح)ahmadreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کتاب جالبی بود قسمت رنگین کمان فراموش شده این کتاب نظرم رو عوض کرد
​​​​​تو این کتاب صفحه 486 به بعد سه مرحله رنگ درمانی برای درمان و افزایش وزن داده شده من خواستم تمریناتشو انجام بدم ولی مرحله سوم رو نمیدونم چه جوری انجام بدم  26کیلو کم دارم چون مدتی در بیمارستان بستری بودم و از لاغری لاغرتر شدم دکتر هم رفتیم همه غلطی کردم از تست دکتری تا رژیم غذایی هیچکدام جواب نداده

عرض احترام خدمت دوست گرانقدرم.

در مورد افزایش وزن که فرمودید،هرچند که میفرمایید چند نمونه رژیم غذایی مختلف رو طبق نظر پزشک ،رعایت کردید،اما اگر اجازه بدید، مجددا حقیر چندتا پیشنهاد خدمتتون عرض کنم، امیدوارم به مثمر ثمر واقع بشه، و ان شاء الله سایر دوستان پرتجربه، در باب لایت ورک، راهنماییتون کنند.

1- زحمت بکشید در وهله ی اول این استرس و اعصاب ِ خوردی که نسبت به کاهش نامتعارف وزنتون دارید رو حذف کنید.(خودتون بهتر از من واقفید که اگر به مسئله ای با نگاه بدبینی باهاش برخورد بشه،رسیدن به هدف،مشکل میشه)

2- شب ها موقع خواب ،سعی کنید یک لیوار شیر ولرم (شیر داغ نه) دقیقا نیم ساعت قبل از خواب میل کنید. (مسواک بعدش فراموش نشه ،بزرگوار)/ اگر سعی کنید با شیرتون موز هم میل کنید (موزی که رنگ پوستش زرد تیره هست و خال های مشکی داره (اصطلاحا موز کاملا رسیده) بسیار عالی میشه، اما اگر رغبتی به مصرف موز ندارید،همون شیر کفایت میکنه./ شب هایی که میلی به مصرف شیر ندارید، میتونید از قرص منیزیوم "جوشان" 400 میلی گرم برای 500 میلی لیتر آب،دقیقا بیست دقیقه قبل از خواب، استفاده کنید و بعد از این 15 تا بیست دقیقه، حتما بخوابید)
 یادآورد میشم که مصرف منیزیوم فقط 2 یا نهایتا 3 بار در هفته براتون مجاز هست و اون هم به شرطی که دو ساعت قبل از مصرف، لبنیات میل نکرده باشید.
3- زحمت بکشید مصرف روزانه ی پرتقال رو (یک ساعتی قبل از نهار) توو برنامتون بگنجونید.
4- اگر زنجبیل ، فلفل ، بادمجان(کدو) ،گوجه (اگر زیاد مصرف می کنید) یا ادویه ی کاری مصرف میکنید، مصرفش رو کاهش بدید.
5-مصرف کدو حلوایی رو یک بار در برنامه ی هفتگیتون اضافه کنید.
6- بین روز ، مقداری بادام زمینی (ترجیحا بدون نمک ) مصرف کنید. (یک ساعت قبل و بعدش لبنیاتی میل نفرمایید)
7- از گلاب برای چای استفاده کنید(عرق گلاب نباید جوشانده شود) و چنانچه صبح ها همراه با صبحانه، چای میل میکنید، لطفا قطعش کنید(حتی چای سبز هم نه!).( به جاش میتونید از شیرکاکائو یاشیر شکلات استفاده کنید.)
8- اگر احیانا از بادام یا گردو زیاد استفاده میکنید، مصرفش رو پایین تر بیارید (مخصوصا بادام) در عوض تخم مرغ رو جایگزین کنید (میزان مجاز مصرف: به تعداد نامحدود سفیده ی تخم مرغ در هفته مجاز است اما زرده تخم مرغ ،نهایتا 3 تا در هفته)
9- اگر خواهان افزایش سریع وزن هستید (در این حالت اضافه وزن مساوی با افزایش مقدار بیشتری چربی بدن و مقدار کمتری بافت عضلانی هست) میتونید از پودر شیر خشک "ایرانی" که برای کودکان " زیر 3 سال" هست استفاده کنید.
10- مسلما حضرتعالی نسبت به بنده اطلاعات و تجربیات کامل تری در مورد مطالب سایت دارید، بر همین اساس EFT رو برای افزایش وزن، خدمتتون یادآوری میکنم.

مطالب ساده ای بود، که خدمتتون به جهت یادآوری عرض کردم، اما حتم داشته باشید که با رعایتش خیلی سریع، وزن عضلانی (نه وزن حاصل از چربی) میگیرید.

پایدار و شاداب باشید
 سپاس شده توسط ahmadreza ، ayat ، dadan ، bashar ، یکتا
با سلام 

من دوست داشتم این نکته رو به خوانندگان این کتاب که نوعا کتابی ارزشمند برای مطالعه هست یادآور بشم که :
علم اعداد و نجوم، همینطور انواع پیشگویی ها و طالع بینی ها، حتی اگر بر پایه هایی از معنویات استوار باشه ، همواره با دنیای کارمیک ِ افراد ارتباط برقرار می کنه؛ در حالیکه یک فرد که می خواد راه تغییر سرنوشتش رو با تکیه بر لطف ِ حق به دست بگیره و نیکی ها  رو به سمت ِ خودش جذب کنه یا  نقوص رو از خودش و دنیاش دور کنه، در حقیقت می خواد پاشو از دنیای ِ این شرایط ِ کارمیکی و پس دادنشون به طریقه ی معمول، فراتر بزاره ،

بنابراین به عقیده ی شخصی من بهترین تصمیم گیری برای مطالعه ی اینگونه کتابها با احتیاطهای تجربی، اینه که خوبیها و مواردی که در این کتب باعث می شه امید به امری نیک رو، در ما زیاد کنه بهش بچسبیم و اونها رو قوت قلبمون قرار بدیم یا در دل به پشتیبانه ی اونها خودمون رو پرتوان تر به پیش ببریم ؛ اما در مواردی که نقوص ِ ما رو داره بُلد می کنه و به ما نیمه هایی از تاریکی های وجودمون رو با درگیر شدن با ترسها نشون می ده و یا درباره ی بداقبالی و بی شانسی ها و یا امراضی مختص به افرادی خاص داره بهمون پیام میده،  به جای رله کردن ِ اون نقوص و بد طالعی ها به مغزمون، از اون اطلاعات برای پاکسازی هایی هدفمند استفاده ببریم و با تمام توان رو  در روشون بایستیم. به طور مثال ، به مغز در همون ابتدای ِ خوندن ِ مطالب یادآوری کنیم : " ممکنه برای افرادی برخی از  این اوامر صدق کنه اما برای من محاله که منفیاتی از آسمان بیاد و برام حکم تعیین کنه، چون من مسلح به ابزاری چون ریکی ، ای اف تی ، گفتن ِ جملات مثبت و نو اندیشی ِ افکاری باز رو بر خودم انتخاب کردم و اینگونه اختیار کردنها ، مرزهای بسته ی پس دادن ِ کارما از روشهای متداول در دنیای ِ کارمیکی رو می تونه بشکنه و من می تونم با انتخاب ِ افکاری مثبت و سازنده، دنیایی کاملا امن رو برای خودم بسازم و از تمام این محدودیتها پام رو فراتر بزارم. من فقط نیکی ها رو به انتخاب ِ خودم بر خودم حاکم می کنم . " یا به فرض با روشهایی مانند ای اف تی ، ترسها یا منفیاتی که بیم داریم گریبانگیرمون شده باشه یا به سراغمون بیاد رو رها کنیم .

از جنبه ها ی مثبتی که در دنیای اعداد نجومی می شه بهشون اشاره کرد اینه که لااقل ممکنه بتونه شما رو تا حدودی با رسالت الهی ای که احتمالا برای اون پا روی زمین گذاشته باشید آشنا کنه؛  اما جنبه ی منفی ِ خوندن اینگونه کتب اینه که می تونه مغز رو به یه سری الگوهای از پیش تعیین شده ، معتقد کنه و باورهای محدود کننده و غلطی رو در ما جا بندازه ؛ به عبارتی با یه سری پیش فرض ها که معلوم نیست همیشه و همواره در مورد ِ همه به یک شکل عمل کنه  به گرایشهایی منفی از بداقبالی ممکنه معتقدمون کنه و آدمهایی رو که منتظرن تا خودشون رو به دست فرضیه های منفی ِ از پیش تعیین شده بسپارن، به سمت اجباری زیستن و بی انگیزگی در تغییر ِ مسیر دادن،  بکشونه.  

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط ayat ، dadan ، farda123 ، یکتا ، Farzam.s ، bashar ، خداپرست ، سنجاقک ، ساراا ، chakavak3
سلام 
ببخشید بشر جان میشه لطف کنید این کتاب روجای دیگه ای مثلا در پیکوفایل آپلود کنید .نمی دونم چرا من نمی تونم فایل هایی که تو مدیا فایر هست رو دانلود کنم اصلا  وقتی جستجو میکنم هیچی پیدا نمی کنه .
خدایا
آسان بودن دشوار است،آسانم کن
                      آنچه نیستم که باید،آنم کن
 سپاس شده توسط farda123 ، chakavak3
(11-24-1396، 01:48 عصر)یکتا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
ببخشید بشر جان میشه لطف کنید این کتاب روجای دیگه ای مثلا در پیکوفایل آپلود کنید .نمی دونم چرا من نمی تونم فایل هایی که تو مدیا فایر هست رو دانلود کنم اصلا  وقتی جستجو میکنم هیچی پیدا نمی کنه .

دروود یکتای عزیز
برای دانلود فایل کتابی که بشر عزیز ، زحمت ِ نشرش رو کشیدن، میتونید از لینک زیر هم استفاده کنید
کد:
http://s8.picofile.com/file/8319316200/Linda_Goodmen_Star_Signs.pdf.html
پایدار باشید
 سپاس شده توسط bashar ، یکتا ، farda123 ، جویا ، chakavak3
سلام و سپاس Heart

قبل از هرچیزی لطفا جسارت منو نسبت به این موضوع ببخشید(متاسفم-منو ببخش-دوستت دارم-ازت سپاسگزارم Heart ‌)

بنظر من کتابهای ستاره شناسی بر اساس مپ قدیمی(الان و در نقشه جدید کلی ستاره و سیاره و اجرام و.. شناسایی شده و حتی خیلی از موارد ثبت شده مپ قدیمی ستاره شناسی زیر سوال رفته ) خیلی خیلی ایراد داره و اگه به یه نفر ستاره شناس درجه یک دنیا این زمان،مپ قدیمی و نیروها و برآیندهای آن در سرنوشت انسانها رو نشون بدیم و باورمون رو بگیم،قطعا دیدش نسبت به باور ما تحسین کننده نخواهد بود؛ از طرفی درسته برای مثال در واقعیت استفاده از پیشگویی هواشناسی به ما در رفتن مسیرمون کمک میکنه ولی باورهای پیشگویی بر اساس حرکت سیارات و محل ستارگان در نقشه ای بسیار قدیمی از دید ستاره شناسان عصر حاضر(چراکه علم الان بصورت ثانیه ای تغییر میکنه) و همچنین پیشگویی های دیگه مثل استفاده از اعداد از روشهای مختلف(چراکه الان ثابت شده که اعداد هم ارتعاشند و 1 دقیقا 1 نیست و ارتعاشی از یک هست(ریاضیات فازی) و همچنین بین 1 و 2 بینهایت عدد وجود دارد و پس بین 10 تا 11 بینهایت به توان میشود و... ) سبب سردرگمی و ایجاد انحرافات مختلف و پایین رفتن عزت های انسانی برای رقم زدن سرنوشت خود و مسئولیت پذیری و.... خواهد شد.
دوستتون دارم و ازحضورتون در هستی بسیار سپاسگزارم Angel
 سپاس شده توسط farda123 ، bashar ، chakavak3

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان