امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا در درمان کارما درمان شونده به ما برمیگرده؟
(6-20-1396، 08:49 صبح)milad.mash نوشته است: سلام دوستان عزیز
خیلی ممنونم بابت پاسخ های زیبایی که دادین
راستشو بخوایین دلیل این سوالم یه کسی بود که با انرژی ها کار میکرد و بهم گفته بود تو درمان باید از بالا بهت اجازه بدن و چشمت باید باز باشه تا بفهمی و ... هزار تا چیز دیگه
به خاطر این تناقضای زیادی تو ذهنم ایجاد شده بود که رفته رفته حتی درمان رو هم گذاشته بودم کنار و اومدم اینجا این سوالو پرسیدم ولی اخرش انگار یه چیزی بهم گفت که بیخیال همه اینا دوباره شرو کن و مطالعه کن و از اول سایت و جزوه ها رو شرو کردم خوندم چندین و چند بار و حتی با اینکه چندین مدته تو انجمن بودم ولی عضو گروه لایتورکز نشده بودم که شدم و انرژی های اونجا بیشتر قلبمو باز کردن و جوابای سوالاتمو یکی یکی گرفتم و اون نور و عشق قلبمو دوباره پیدا کردم و درک کردم که ریکی خیلی متفاوت تر از چیزای دیگس و بیشتر ما واسطه ایم و هوش این انرژی ها خیلی بالاتر و بیشتر از چیزی هست که فکرشو میکنیم و توسط من کنترل نمیشن که مشکل ساز بشن و اسیب بزنن.  الان بیشتر سعی میکنم لذت ببرم از این انرژی ها و با جون و دل باهاشون کار کنم و الان دو سه ماهه که هر روز انجمن رو دارم بخشهای مختلفشو میخونم و درسای لایتورکو هی یاداوری میکنم به خودم مخصوصا درس پانزدهم و هر روزم بیشتر قلبم بازتر میشه و چیزای خیلی زیادی برام روشن میشن
چند روز پیش دوباره خطر حماقت رو که استاد نوشتن رو خوندم که دیدم خیلی عالی اونجا جواب دادن:
آیا فکر نمی کنید که هر بیماری و هر مشکل بسیار حکیمانه و با دلیل برای فردی متجلی شده؟
هیچ چیز اتفاقی نیست، بسیاری از افراد برای پیشرفت در زندگی به آن نوع بیماریها و مشکلات نیاز دارند، و دخالت بیجای شما میتونه برای هر دوی شما گران تمام بشه، این در حالیه که ریکی اگر لازم باشه و صلاح ببینه و اگر اون فرد آمادگی کافی برای متحول کردن انرژی، کارما و بیماریش رو داشته باشه میتونه بیماری رو در مدت کوتاهی درمان کنه، بنا براین بگذارید ریکی کارش رو انجام بده...

زور نزنید که مردم درمان بشن
زور نزنید که انرژی قویتر بشه
زور نزنید که بیشتر انرژی رو حس کنید
فکر نکنید که همه باید درمان بشن، این طرز فکر اشتباهه، تصحیحش کنید
کارتون رو انجام بدین و نتیجه رو به خدا بسپارید، هر چی صلاحش باشه انجام میشه...
سپاس از استاد بزرگوار و دوستان عزیز که همیشه توضیحات عالی در انجمن میدن
کاملاموافقم
 سپاس شده توسط bashar ، jafar ، chakavak3 ، milad.mash
سلام و سپاس Heart

نظر شخصی من در مورد درمان با انرژی و دخالت در کارما ، اینه که این سوال میتونه ناشی از ابهامات موجود در تعریف استفاده از انرژی در درمان بیماریها اعم از روحی، ذهنی و جسمی و... باشه؛
چون درمان مشکلات روحی و جسمی و ذهنی همه افراد و حیوانات و گیاهان و حتی تعمیر اجسام و به عبارتی هر تغییر دادن به سمت انرژیهای سطح بالا و سلامتی ، به هر روشی جز جداناپذیر نژاد بشر بوده، از دعا گرفته تا مانتراها و کیمیاگری و کار با داروها و جراحی و... تا تغییر ژنتیک و اصلاح نژاد و.. .بنابراین همانطور که قبلها عده ای معتقد بودند که برای مثال شفا دادن بیمارها با دارو و جراحی و.. دخالت در امر خدای متعال هست و درمانگر بخاطر دخالت گناهکار میباشد به همین صورت در سایر روشهای درمانی از انرژی تا اشعه و ... هم این صدق میکنه.

دوستتون دارم و از حضورتون در هستی سپاسگزارم Angel
 سپاس شده توسط bashar ، dadan ، farda123 ، chakavak3 ، milad.mash ، jafar ، بهارزندگی
با سلام خدمت دوستان،ی سوال،یعنی پزشکی هم که بیماریها رو درمان میکن مرتکب گناه شده و باید کارما پس بده؟
میدونم چی میخوام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان