امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 4.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور بیرون و درون را متحول کنیم و به شادی و موفقیت دست یابیم؟
عاشقتم،معذرت میخوام لطفا منو ببخش، متشکرم
ممنون استاد این تکنیک فوق العاده اس. از همون روز اول که انجام این تکنیک رو شروع کردم نتایج شگرفش رو دیدم و خیلی از مسایل و مشکلاتی رو که مدت طولانی لاینحل بود در کمال تعجب به سادگی برطرف شد . کوچکترین نمونه اش هم این بود که یکی از دوستانی که به خاطر رفتار های اشتباهش باهاش قطع ارتباط کرده بودم در کمال تعجب باهام تماس گرفت و ازم معذرت خواهی کرد.
 سپاس شده توسط farda123 ، bashar ، جویا ، Reza809 ، Ahoora10 ، jafar ، abbasss ، amirkalate ، maryam2090 ، amirmasumi
اين تكنيك خيلي عالي بود و با توضيحات خوبتون بهتر هم قابل درك شده خيلي ممنونم
واقعا قدرتمند هستش و خيلي لذت بخش،بسيار عالي براي پاكسازي هستش،كلا يك شادي و لبخند جالبي رو برام ارمغان آورده
ممنونم استاد
 سپاس شده توسط bashar ، Samir58 ، amirkalate ، خداپرست ، farda123 ، abbasss ، jafar ، maryam2090 ، سنجاقک
خیلی ممنون از مقاله عالیتون . این تکنیک خیلی ساده هست . من بخوام خلاصش کنم . عشق ورزیدن به ناخواسته هاست . و رها کردن اونهاست . زیاد به تجزیه تحلیل هم نیاز ندارید . شما به هر دردی محبت کنید اون درد از بین میره .
شاد پر انرژی باشید. Heart
 سپاس شده توسط Samir58 ، جویا ، bashar ، سنجاقک ، abbasss ، ahmadreza ، jafar
مسیح گفت: "به کسانی که به شما آزار می رسانند و بدی می کنند خوبی کنید. اگر در عوض بدی، بدی کنید چه فرقی با بقیه افراد شرور دارید؟ اگر کسی به سمت راست صورت تو سیلی زد عوض انتقام گرفتن صورت خود را برگردان تا به سمت دیگر هم سیلی بزند. دشمنان خود را دوست بدارید و برای آنها دعای خیر کنید تا جلوه الهی خداوند باشید همچنان که او آفتاب و باران خود را بر بدان و خوبان به صورت یکسان می بخشد."

مصداق اين بيت شعر:گر تو با بد بد كني،پس فرق چيست؟
عرض ادب و احترام،به عزيزان و اساتيد راه نور،اين نوشته ها را بايد از طلا نوشت  ماهاچيتاي  عزيز،كه چون برامده از دل بود بر دل نشست.
من ضمن تشكر از شما ،اعلام ميكنم كه مسوليت زندگي خودم را بر عهده ميگيرم
و فكر نكن كه ميتواني مسير عشق را تغيير دهي...چرا كه عشق اگر تو را شايسته يابد ،مسير تو را جهت ميدهد
 سپاس شده توسط jafar ، bashar ، farda123 ، abbasss ، رزم آور نور
سلام به همگی.
استاد با توجه به این مقاله فوق‌العاده تون (مثل همیشه)امکانش هست یه همسویی واسمون اماده کنید که مثل همسوی موفقیت که باید اون متنی که هست رو بگیم ​​​​​​​اینم به صورت باشه همین ذکرهای هو اُپونو پونو  رو در همین همسویی بگیم که تاثیر بیشتری بگیریم ؟ لطفا
 سپاس شده توسط bashar ، jafar
قابل توجه دوستانی که پست هاشون حذف شد و همچنین عزیزان تازه وارد: لطفا در ارسالهاتون به قوانین سایت توجه داشته باشید. همونطور که بارها گفته شده ایجاد پست های زائد (تشکر، تکراری، دوبل و از این قبیل) برخلاف قوانین این انجمن بوده و چنین پست هایی که موجب بی نظمی سایت می شوند حذف می گردند، ضمن اینکه بی توجهی به قوانین سایت میتونه به محدود و یا مسدود شدن حساب کاربری نیز منجر شود.
تو کنارم هستی ای حضور تابناک و من آسوده ام، آرامم و خاموش

سپاس شده توسط جویا ، السا ، dadan ، farda123 ، bashar ، خداپرست ، abbasss ، jafar
سلام
من قبلا این تکنیک را توسط یکی از دوستان شنیده بودم  و کتابش را خوانده بودم . ولی عملا انجام نمی دادم ، تا اینکه یه روز در خواب درباره این تکنیک چیزهایی دیدم ، به خاطر همین برگشتم و درباره این تکنیک دوباره مطالعه کردم. و شروع کردم به گفتن . بله این تکنیک فوق العاده هست و کاملا تاثیر گذار . من حتی به خواهر و برادرم هم پیشنهاد دادم تا خودشون درباره این تکنیک مطالعه کنند . اونها هم این جملات را تکرار می کنند و دقیقا نظر منو تایید می کنند . مثلا مشکلی که 6 ساله حل نمیشه ... نه تنها خیلی طبیعی حل میشه ، بلکه به صورت تصاعدی که باورت هم نمی شه، موفقیتهایی کسب می کنی.
ممنون استاد ماهاچیتای عزیز
 سپاس شده توسط bashar ، جویا ، arp220 ، سنجاقک ، farda123 ، dadan ، abbasss ، jafar
عرض احترام عزیزان

مشکل کوچک و جالبی دارم!

معمولا وقتی از هو اوپونوپونو استفاده میکنم، یا هنگام مراقبه و کار با یک انرژی خاص، و یا حتی هنگام انجام تمرین EFT ، دو حالت برای پای راست در ناحیه ی مچ پا به سمت انگشتان پا اتفاق می افته: 
یا یک حس تیر کشیدن خیلی شدید در اون منطق ایجاد میشه، یا اینکه  ناحیه مذکور شروع به لرزش و پرش های ریز و تند میکنه.

یادم هست که جویای عزیز گفتند هنگام EFT اگر این مشکل پیش اومد، همون وسط کار باید به سراغ درد رفت و اون درد رو ،رها کرد.
اما خب با این مشکل (بهتره بگم عکس العمل بدن)  هنگام مراقبه یا هواوپونوپونو چطور میشه کنار اومد؟
گاهی درد ناشی از تیر کشیدن به قدری شدید هست که باعث اذیت میشه یا گاهی  به علت پرش و لرزش،باعث برهم خوردن تمرکز هنگام مراقبه میشه.

حالا سوالم از دوستانم این هست که باید فقط نظاره گره این عکس العمل بدنم باشم، یا این ری اکشن، پیامی از بدن به همراه داره که باید بهش اهمیت بدم؟

متشکرم
 سپاس شده توسط farda123 ، bashar ، jafar ، dadan
با سلام 

فرزام جان این تجربه ی شخصی منه که می تونید متحانش کنید ، شاید در مورد شما هم جواب بده :

درست مثل همون ای اف تی با موردی که پیش می اد رفتار کنین؛ یعنی هر لحظه هر ذهنیتی که در سرتون پرسه می زنه روبرو باشید ؛ هر درد یا عارضه ای به سراغتون می اد با همون واقعه ی کنونی مواجه بشید و روی ِ سخنتون رو به همون مورد برگردونید و به فرض درباره ی تیر کشیدن ِ کف پاتون ، روی ِ سخنتون رو به پا و بدنتون و احساساتی که دارن این عارضه رو براتون به تصویر می کشن برگردونید و جملات هواپونوپونو رو به جسم و وجودتون و هر عاملی که در ذهنتون نقش می بنده بگید. 

ببینید تمامی روح و احساسات و ذهن و جسم ِ ما به هم متصلن و با هم در تعاملن، عواملی که باعث می شن در جسم ِ فیزیکی ِ شما بروز کنن از سرکوبهایی نشات می گیره که در احساسات، حافظه ی سلولی ِ منتقل شده از روحتون و یا باورهای اشتباه ِ ذهنتون که از تجربه های تلختون نشات گرفته بوجود اومده باشن بنابراین برای درمان با هر روشی حتی هواپونوپونو ، هر کدوم از اینها در وجودتون ممکنه دائما به همدیگه تبدیل بشن و از یه حالت با یه حالت ِ دیگه خودشون رو به شما بشناسونن ، یا حتی از یک درد به درد ِ فیزیکی و منطقه ای ِ دیگه ای تغییر کنن ، هدف ِ ما برای پاکسازی ، رها کردن ِ تمام ِ این گرفتگی هاست حالا چه در حافظه ی سلولی و از گذشته مون داره خودش رو با آزاری در ذهن به ما معرفی می کنه ، و چه در بدنمون داره اون درد بهمون معرفی می شه که در چه قسمتی ، باورهای ِ اشتباهی موجب ِ گرفتگی شده و ... پس روی سخن رو به سمت ِ چیزی که داره برامون مشهود می شه برمی گردونیم تا اون مشکل رو با شفای ِ عشق حل کنیم.

این رو هم بد نیست بدونید پا ، در طب کل نگر نشوندهنده ی در مسیر زندگی پیش رفتنه ، اگه به هر دلیلی در دلتون تزلزل یا شکیاتی از راههایی که انتخاب کردید و در اون دارید پیش میرید ( یا پیش رفتید ) داشته باشید ، این حس در دردهای مربوط به اعضاء متعلق به پا می شینه تا بهتون گوشزد کنه باورهاتون رو تقویت کنید تا با استحکام و تمرکز ِ بیشتری بتونید پیش برید،
و اگر هم با روند ِ جزئیات ِ زندگی کمی مشکل داشته باشید و سخت گرفتن در رها کردن ِ جزئیات ِ زندگی و تا حدودی گله و شکایت داشتن از اوضاع رو بهش عادت کرده باشید ، به  درد در انگشتان ِ دست و پا دست و پنجه نرم می کنید.
یه نکته ی آخر اینکه ، همیشه نباید این خصوصیات رو در همین دیروز و پریروز ِ خودمون جستجو کنیم ، یه مشکل یا یک دردِ فیزیکی ، از احساسات ِ سرکوب شده یا عادتهای اشتباه ِ ذهنی در بدن بعد از ماهها و سالها با تبدیل شدن به یک عارضه ی جسمی خودشو بروز میده ،
به هر حال جملات هواپونو پونو و تکنیکهایی شبیه به ای اف تی در کنار جاری ساختن انوار به بهبود این پاکسازی ها کمک بسزایی می کنه تا به مورد مطلوب نظر برسیم. 

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط خداپرست ، سنجاقک ، jafar ، bashar ، dadan ، Farzam.s ، farda123 ، abbasss ، آیلا ، Andromeda
من هر سه کتاب محدودیت صفر، حضور در صفر و آسانترین راه رو مطالعه کردم و فیلمهای سمینار رو هم دیدم و تقریباً یک ماهه که دارم این روش رو انجام میدم و در مورد اثربخش بودنش فعلاً نظری نمیدم هرچند که اتفاقاتی افتاده که من رو متعجب کرده. با خواندن کتابها و دیدن فیلم سمینار روش رو متوجه شدم اما من عادتی که دارم اینه که تا کامل یک چیزی رو متوجه نشم ته دلم راضی نمیشه که اون رو انجام بدم. به احتمال زیاد این عادت داده ای هست که باید پاکسازی بشه.

حالا میخوام ببینم به این صورتی که توضیح میدم درسته یا نه؟

همانطور که در کتاب و سمینار توضیح میده روشهای مختلفی برای پاکسازی وجود داره که به قرار زیر هست:

1- روش هو او پونوپونو یا پاکسازی با قبول 100% مسئولیت و گفتن ذکر 4 کلمه ای با هر ترتیبی برای خودمان یا فقط گفتن کلمه دوستت دارم.
2- روش HA یا پاکسازی با نَفَس الهی
3- روش WAI یا پاکسازی با آب الهی
4- پاکسازی و قطع رشته های آکا با گفتن دعای مورنا
5- پاکسازی خودکار با آموزش کودک درون
6- پاکسازی با میوه هایی مثل توت فرنگی و بلوبری یا شکلات داغ، اسمارتیز، شکلات و ...
7- پاکسازی با گفتن کلماتی مثل آبی یخی، کلید برق، تیر چراغ برق، شیر سماور  5
8- پاکسازی با 3 بار نوشتن عبارت پاکسازی روی یک کارت و وصل کردن آن به لباس
9- پاکسازی با نوشتن مشکل یا نام فرد مشکل ساز و گفتن عبارت "قطره شبنم" یا "حذف" و ضربه زدن با پاک کن ته مداد روی عبارت نوشته شده
10- و سایر روشهای پاکسازی

خوب حالا من میخوام با روش اول مشکلی که با داده ها و برنامه های ذهن ناخودآگاه در رابطه با مثلاً پیدا کردن شغل مورد علاقه ام با درآمد بالا دارم رو پاکسازی و خنثی کنم.

1- ابتدا باید مسئولیت 100% این مشکل رو بر عهده بگیرم پس به صورت ذهنی میگم:
- من مسئولیت کامل و صد در صد مشکل پیدا کردن شغل مورد علاقه ام با درآمد بالا را بر عهده می گیرم ( یا قبول می کنم یا می پذیرم)

2- حالا باید برعهده گرفتن مسئولیت رو با گفتن این جمله کامل کنم:
- خدایا متاسفم، لطفاً منو (یا مرا) به خاطر هر آنچه که در درونم جریان دارد و باعث شده نتوانم شغل مورد علاقه ام با درآمد بالا را پیدا کنم، ببخش.
یا
-چه چیزی در درون من جریان داره که باعث شده نتوانم شغل مورد علاقه ام با درآمد بالا را پیدا کنم؟ ......... برای همه اینها متاسفم، لطفاً منو ببخش.

3- با قرار دادن مشکل در ذهن (که خودمم هنوز نفهمیدم چطور اینکار رو بکنم) و تمرکز روی آن، کلمات زیر را فقط برای خودمان و به خدا می گیم:
اگه مشکل مربوط به شخص دیگه ای هم بود باز هم با تمرکز روی مشکل آن شخص، این کلمات رو به برای خودمان و به خدا می گیم
- دوستت دارم، متاسفم، لطفاً منو ببخش، متشکرم (یا سپاسگزارم)

4- هیچ توقعی نباید برای حل شدن مشکل نباید داشته باشیم و فقط باید این رو بدونیم که در پس زمینه اتفاقات زیاد در حال انجامه و در صورت نیاز
و صلاحدید از طرف بچه های بالا، اصلاحیه ای برای از بین بردن داده های این مشکل ارسال میشه.

آیا روش بالا درسته و من درست انجامش میدم؟

برای هر مشکل چه تعداد این کلمات رو تکرار کنم؟ (میدونم الان میگید هر چه بیشتر بهتر یا بعضی ها میگن 24 ساعت ولی این اصلاً امکان پذیر نیست
هزاران کار و مشکل دیگه هست که باید به اونها رسیدگی کنم.) مثلاً هزار بار در روز کافیه یا نیم ساعت در روز؟

و مهمترین روش که به نظرم از همه روشها بهتره پاکسازی خودکار با آموزش و صحبت کردن با کودک درون هست.

کسی میدونه این پاکسازی چطور انجام میشه؟ (توی ویدیوی سمینار توضیح داد اما یادم نیست کدوم قسمت بود.)

اون دعای مورنا رو کی باید بگیم؟ و آیا باید نوشته بشه؟

.
 سپاس شده توسط rhm ، خداپرست

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان