امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور بیرون و درون را متحول کنیم و به شادی و موفقیت دست یابیم؟
Heart
 سپاس شده توسط Farzam.s
دوستان عزیزم سلام.
امیدوارم حال همگیتون عالی و خنده بر لبای زیباتون باشه.

نیاز به همفکری کوچکی داشتم که باعث شد اینجا مطرح کنم تا راهنمایی ها و تجربیات شما رو بشنوم و بهره ببرم.
من یک سال و چند ماه هست که برای یک موضوع خاصی به طور میانگین و متوسط روزی 1000 بار پاکسازی میکنم. در مورد موضوعات نه چندان مهم، با پاک کردن خودم از انرژی هایی که مسئولیتشون به گردنم هست، نتیجه پاکسازی رو میگیرم.
اما یک مطلب خاصی هست که بعد از این یکسال و نیم،حتی به واسطه ی پاکسازی هم علی الظاهر حل نشده و برعکس،ظواهر قضیه، دور شدن من رو از هدفم نشون میده. (هرچند که از درون نمیتونم باور کنم که با پاکسازی، از هدف الهی خودم که سرانجامش خدمت به خلق خواهد بود، دارم دور میشم اما چون نشانه هایی در تضاد میبینم و یا در اثر گذشت زمان، تنگ شدن اوضاع رو توی این زمینه دارم مشاهده میکنم،باعث شده که در تضاد حسی قرار بگیرم)احیانا مطلبی یا راهنمایی ای بر اساس خوانده ها و تجربیاتتون به ذهن میرسه؟ یا شما هم مشکلی با توضیحات مشابهی که عرض شد، داشتید که حال حل شده باشه و بتونید خطاهای احتمالی من رو بهم گوشزد کنید؟

پیشاپیش از همتون متشکرم
در پناه ایزد منان و همواره در نور باشید
فرزام
 سپاس شده توسط RealArt
دوست من نمیدونم متوجه شدم یا نه منظورتون اینه که چون شرایط مالی سخت شده کم تر تونستید کمک کنید؟
بدونید که مهم اون تصمیمتون برای گذشته شاید یکی میلیاردر باشه و میلیون ها کمک کنه ولی شاید یک نفر چند 100 هزار داشته باشه و همشو خرج کنه و حتی مجبور بشه برا همین شام مختصر بخوره قطعا دومی از نظر معنوی چندین برابر اون یکی پیشرفت کرده
به نظرم خودتون رو تسلیم کنید و روی یک پیز فکوس نکنید بذارید اتفاقا طوری بیفته که باید خودشون بیفته و خدتون رو بسپارید به خالق قطعا بهترین مسیر و به سوی خودش براتون فراهم میکنه

«طبیعت در طبیعت افسون می‌شود، طبیعت بر طبیعت فاتح می‌شود، طبیعت بر طبیعت چیره می‌شود»

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان