امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرحی از دعاگونه ای نورانی
با سلام 

امروز تلگرامی را خوندم در کانال رسمی یه موسسه که حامی تحصیل کردن کودکان و نوجوانان و جوانانِ با استعدادیست که در شرایط سخت اقتصادی و اجتماعی در ایران به سر می برن . در حقیقت از طریق این موسسه و خدمتگزاران ِ صادقش به این سرمایه های اصلی ِ کشورمون، کمکهای مالی و معنوی رسونده می شه. من خودم سالیان ِ ساله که برای دریافت ِ برخی آرزوها و شفای افراد، غذا دادن به ایتام و کمک به اینگونه موسسات در ذهنم نقش می بنده، حتی برخی اوقات برای دریافت آرزویِ شفای فردی از نزدیکانم به دلم می افته که در ابتدا، دعای خیرم رو برای برآوردن آرزوی افراد نیازمند ِ دعایی که در بالا شرحشون رفت روانه کنم و این بسیار زیباست که اغلب قبل از بیرون اومدن از حال و هوای دعاگونه هام ، تحقق ِ آرزوم رو با چشم دل به شکلی کامل احساسش می کنم  و اجبارا!!! باید همان موقع بلند شوم و جهت مرتب کردن ِ مقدمات ِ اولیه ی اجرای ِ نذر ِ غذایی که برای ایتام از ذهنم گذشته بوده یا پر داخت ِ پولی که برای اینگونه موسسات در همان چند دقیقه ی پیش از نظرم گذشته بوده اقدام کنم!

به هر حال با دریافت پیام ِ اون موسسه که شدیدا قلب رو نشانه می ره، بد ندیدم که برای دوستانی که گاها می خوان دعایی کنن و برای افرادی نور ِ عشق بدون و قید شرط الهی رو با پشتیبانی حق برای بهبود اوضاع عالمیان بفرستن، و به ذهنشون نمی رسه که دعاهای نورانیشون  می تونه چه افرادی رو به دنیای نور بکشونه ، متنِ اون موسسه رو اینجا قرار بدم تا جمله های اون رو به اختیار ِ خودشون به جملاتی با حال و هوایی مثبت ، تبدیل به دعایی عالم گیر کنن و در دنیای ِ اطرافشون با ارتعاشات ِ عشق ِ خالص ساطعش کنن .
ما به عنوان لایت ورکر، آمده ایم که جهان و جهانیان را سرشار از نور ِ درون و برون ِ خود سازیم ، که ما مختیاریم در تغییر سرنوشت خویش به گونه ای که این تغییر ات، به اذن ِ حق ، دنیای تمامی عالمیان را به سمت نیک زیستنها دگرگون سازد.

و متن آن پیام این بود:  
" روز جهانی کودک بر تمامی کودکان سرزمینم مبارک باد، بر تمامی آنان که حتی از حقوق اولیه ی خود مانند حق بازی، حق تحصیل، حق داشتن هویت و ... محرومند؛
مبارک باد این روز بر تمامی کودکانی که هر روزشان در معرض تجاوز های جنسی یا  استثمار والدین و نزدیکانی کوته بین قرار گرفت؛
مبارک باد این روز بر آنانی که کودکیشان در سر چهارراه ها، کارگاههای زیرزمینی یا مابین زباله ها به تاراج رفت؛
مبارک باد این روز بر نوزادان و کودکانی که اعتیاد در کودکیشان میراث خانودگیشان شد.
بی شک جامعه ی ما باید به دنبال کودکی ِ گم شده اش باشد تا روزی بتواند روز جهانیش را نیک پاس بدارد. "

و با این امید که آرزوهای سبزمان پر ریشه  و انگیزه های زیستنهایمان پر از شور و عشق الهی باشد
خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط ayat ، bashar ، Orkideh ، Samir58 ، dadan ، سنجاقک ، فاطمه ، amirkalate ، zohrearian ، jafar ، Farzam.s ، یکتا
با سلام به جوياي عزيز وسلام قلبي من به  روح و قلب مهربون شما متن زيباتون بسيار قابل تقدير چند روزي هست كه يه پيشنهادي  رو مي خواستم مطرح كنم كه با توجه به مبتدي بودن ومطالعه نكردن بخشهايي از مطالب به خودم اجازه ابراز كردنش  وندادم ولي اين پست شما تشويقم كرد كه بگم ميشه خواهش كنم ازتون يه ساعتي يا يه  روزي رو به همه اعضا اطلاع بديد كه همه با هم در يك شرايط ويه   زمان دعا كنيم براي يه مطلب خاص يا خداي نكرده گرفتا ري يا مريضي يا حتي مشكلاتي كه شايد اعضا داشته باشند چون اتحادمون در  دعا ممكن باعث  معجزاتي در زندكي افراد باشه واين كه مسبب اين اتحاد دعا باشيد رسالتتون در راهنمايي رهجويان  راه نور كامل تر وستوده تر خواهد شد با من موافقيد
 سپاس شده توسط جویا ، bashar ، dadan ، amirkalate ، jafar ، Farzam.s
با سلام 
دوست عزیز عموما با توجه به شلوغی در روزمرگی های زندگی، هر شخص بهتره در زمانی از روز که بهترین آرامش و وضع ِ مساعد رو برای ارسال انرژی جهت نیات ِ خیر یا بهبود اوضاع کلی انسانهای روی زمین و ... در سر داره رو با فرستادن انرژی، دعا، تجسم خلاق، ذکر و یا هر آن چیزی که بهش اعتقاد داره با تمرکز و توجه انجام بده؛ قبلا هم برای این موارد مشورت شده اما گردآوری افراد برای ساعتی بخصوص اغلب خیلی راحت نبوده و از طرفی قوانین سایت هم برای این گرداوریها دست و پاش بسته می شه .
بدون ِ شک در هر زمان شما دست به دعا بردارید در این دنیای ِ بزرگ هستند عده ای که همزمان با شما دارن انرژی می فرستن یا به سبک و سیاق ِ خودشون دعای خیرشون رو برای عالمیان راهی می کنن که به اعتقاد ِ من اگر دعای این دسته از افراد ِ عاشق پیشه نباشه تا به حال دنیا بارها کن فیکون ها رو به خود دیده بود!
خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط bashar ، dadan ، Samir58 ، amirkalate ، Melica ، Solmazazimzadeh ، jafar ، Farzam.s

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان