امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حس های عجیب
سلام به همگی من عضو جدیدم و الان 5 روزه ک خود درمانی و همسویی ها رو انجام میدم من  دو ساعت پیش همسویی و خود درمانی و اتصال به زمین را انجام دادم الان ک روی مبل لم داده بودم و مطالب سایت جیوتی مارگا رو میخوندم یه دفعه سرم داغ شد و یه دفعه گرمای شدیدی  زد به انگشتای پام و انگار ک بهم برق وصل کرده باشن یه لحظه بدنم تکون خورد راستش از این حسم ترسیدم و اینکه من بعد از همسویی و خود درمانی درد توی قفسه سینم میپیچه به نظرتون این حس خوبه یا بده و دقیقا چه اتفاقی داره میوفته ک من بعد از همسویی و خود درمانی هام درد توی بدنم می مونه مخصوصا تنگی نفس ؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم بهم بگید چرا 
چون تازه وارد هستم و خیلی برام سواله 
پیش پیش از همتون سپاسگذارم
 سپاس شده توسط konda ، maryam2090
(8-5-1396، 08:57 صبح)zohrearian نوشته است: سلام به همگی من عضو جدیدم و الان 5 روزه ک خود درمانی و همسویی ها رو انجام میدم من  دو ساعت پیش همسویی و خود درمانی و اتصال به زمین را انجام دادم الان ک روی مبل لم داده بودم و مطالب سایت جیوتی مارگا رو میخوندم یه دفعه سرم داغ شد و یه دفعه گرمای شدیدی  زد به انگشتای پام و انگار ک بهم برق وصل کرده باشن یه لحظه بدنم تکون خورد راستش از این حسم ترسیدم و اینکه من بعد از همسویی و خود درمانی درد توی قفسه سینم میپیچه به نظرتون این حس خوبه یا بده و دقیقا چه اتفاقی داره میوفته ک من بعد از همسویی و خود درمانی هام درد توی بدنم می مونه مخصوصا تنگی نفس ؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم بهم بگید چرا 
درود به شما دوست عزيزم
انواري مثل ريكي حتي اگر شما خود درماني هم نكنيد هر زمان بدنتون بهش نياز داشته باشه خودش خودكار جاري ميشه. و احساساتتون رو قضاوت سعي كنيد نكنيد چرا كه چيزه درست و غلطي وجود نداره . 
هر چند كه تمامي حالاتي كه ذكر فرموديد كاملا طبيعي هستش و دقت كنيد كه برونريزي ها و حالاتي كه بعد از خود درماني به شما دست ميده موقت هستند و چنانچه ادامه دار بودن و از بين نرفتند به دكتر مربوط مراجعه كنيد . 
اما حالاتي نظير تپش قلب ، تنگي نفس و.... ميشه گفت نرمال و طبيعي اند و موقت اما همونطور كه گفتم اگر مداوم اين حالات رو داريد و از بين نرفتند بايد به دكتر مربوط مراجعه كنيد .
 سپاس شده توسط bashar ، ayat ، خداپرست ، zohrearian ، milad.mash ، konda ، jafar ، maryam2090
(8-5-1396، 09:45 صبح)BehindtheGod نوشته است:
(8-5-1396، 08:57 صبح)zohrearian نوشته است: سلام به همگی من عضو جدیدم و الان 5 روزه ک خود درمانی و همسویی ها رو انجام میدم من  دو ساعت پیش همسویی و خود درمانی و اتصال به زمین را انجام دادم الان ک روی مبل لم داده بودم و مطالب سایت جیوتی مارگا رو میخوندم یه دفعه سرم داغ شد و یه دفعه گرمای شدیدی  زد به انگشتای پام و انگار ک بهم برق وصل کرده باشن یه لحظه بدنم تکون خورد راستش از این حسم ترسیدم و اینکه من بعد از همسویی و خود درمانی درد توی قفسه سینم میپیچه به نظرتون این حس خوبه یا بده و دقیقا چه اتفاقی داره میوفته ک من بعد از همسویی و خود درمانی هام درد توی بدنم می مونه مخصوصا تنگی نفس ؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم بهم بگید چرا 
درود به شما دوست عزيزم
انواري مثل ريكي حتي اگر شما خود درماني هم نكنيد هر زمان بدنتون بهش نياز داشته باشه خودش خودكار جاري ميشه. و احساساتتون رو قضاوت سعي كنيد نكنيد چرا كه چيزه درست و غلطي وجود نداره . 
هر چند كه تمامي حالاتي كه ذكر فرموديد كاملا طبيعي هستش و دقت كنيد كه برونريزي ها و حالاتي كه بعد از خود درماني به شما دست ميده موقت هستند و چنانچه ادامه دار بودن و از بين نرفتند به دكتر مربوط مراجعه كنيد . 
اما حالاتي نظير تپش قلب ، تنگي نفس و.... ميشه گفت نرمال و طبيعي اند و موقت اما همونطور كه گفتم اگر مداوم اين حالات رو داريد و از بين نرفتند بايد به دكتر مربوط مراجعه كنيد .
ممنون  Heart
 سپاس شده توسط amirkalate ، Melica ، maryam2090
سلام دوست عزیز zohrearian
ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم
لطفا بخش قوانین انجمن رو مطالعه بفرمایید و قبل از تولید هر پستی نسبت به سوال خود در انجمن جستجو و تحقیق بفرمایید
این بخش مربوط میشه به موسیقیهای معنوی، تجربه خودتون رو از همسوییها در بخش خود همان همسویی که دریافت کردید قرار دهید
با سپاس
 سپاس شده توسط zohrearian ، bashar ، jafar ، خداپرست ، جویا ، maryam2090

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان