امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار بروی چاکرها
با عرض سلام خدمت دوستان واساتید محترم انجمن راه نور...
با روشهای محتلفی میشه به چاکراها دسترسی پیدا کرد که در اینجا من یه روش وعرض میکنم امیدوارم استادان عزیز  نقصش را ویا کمبودش را بفرمایین وبا بزرگواری جسارتم را ببخشاین.

اطاق ساکتی را انتخاب کنید وسعی کنید در مدت مدیتیشن مزاحمی نداشته باشید سعی شود چهار زانو یا بصورت لوتوس طوری بشینید که مهرهای پشت صاف باشد ودر عین حال به مهرهای کمر وگردن فشار نیاد چشمهارو ببنید وبرای لحظاتی سکوت کنید میتوانید به چاکراها از پشت یا جلو دسترسی پیدا کنید چاکراهارا از چاکرای اول به سمت بالا در نظر اورید پایه ستون فقرات.منطقه تناسلی.ناف قلب .گلو.محل چشم سوم.تاج سر.
به این نفاط یا مراکز به عنوان محل فکر کنیدروی این نقاط یا مراکز تمرکز کنید توجتون را روی محل چاکرا قرار دهید.در همه حال اگاهی را بسوی درون متوجه نماییدنسبت ب تجربه ارتعاشات درونی که گویا مراکز انرژی هستن گیرا وپذیرنده باشید.
در صورتیکه امادگی داریدمیتوانید ضمن تمرکز بروی هر چاکرا کلمه ام را نیز تکرار کنید کلمه ام یه مانترای بسیار قوی کیهانی است وبمعنی نور الهی میباشد.
هنگامیکه بروی چاکرای اول (در انتهای پایینی ستون فقرا مولادهارا چاکرا)تمرکز کنید وکلمه ام را با ضعیفترین حالت تکرار کنید.
هنگامیکه درستون فقرا بطرف چاکراهای بعدی میروید به تدریج برای هرچاکراصدای ام را قویتر کنید.

نحوه کلی برای تکرار کلمه ام به این صورت است که در ابتدا صدا بلند است به تدریج اهسته میشود تادرپایان محو گردد مثلا(
اوووووووووووو....))م  تلفظ هم با لبهای بسته انجام میشود..

خب دوستان عزیز در پناه حق ودر انوار الهی باشید امیدوارم جسارتم را ببخشایید واز این مدیتیشن لذت ببرید وتجربه هاتون اینجا ب اشتراک بزارین با سپاس از همه دوستان عزیز واستادن خوب انجمن راه نور.
ای خدای بزرگ من راه صحیح تضرع کردن بدرگاه تو وارتباط با تورادر مقام عظمتی که هستی نمیدانم لطفا با بزرگواری خود از اشتباهات وقصور من چشم پوشی کن.
 وهرگونه اشتباه ونقص در عبادتم هست ببخش وعذر تقصیرم را قبول بفرما. دانش من در این زمینه بسیار ناچیز است وبدرستی راه رسیدن به تورا نمیدانم.
با این همه خداوندا مرا ببخش ونیایش که در توانم هست بعنوان نیایش کامل بپذیرزیرا تو تنها پناهگاه وملجا منی. وکس دیگری که ب اون روی اورم نمی شناسم.

خدایا بمن شفقت اور من را درسایه لطف ومرحمت خودقرار ده
امین
 سپاس شده توسط bashar ، dadan ، Farzam.s ، baharan ، farda123 ، RealArt ، chakavak3 ، jafar
سلام و درود به خانواده پر از نور جیوتی مارگا
این مدیتیشنی که گذاشتید خیلی شبیه به مدیتیشن گردش انرژی مریدین هایی هست که خود استاد ماهاچیتا تو قسمت فکر کنم یوگا قرار دادند ولی اون کاملتر ازین هست و با توضیحات کامل. برای بالانس انرژی و کسانی که ریکی کار میکنند فوق العاده است. و خیلی توصیه کردند حتما انجام بدهید. Heart
 سپاس شده توسط Farzam.s ، جویا ، سنجاقک ، farda123 ، behzad ، RealArt ، dadan ، chakavak3 ، bashar ، jafar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان