امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیل دونالد والش
با درود.
امروز یه عیدی عالی گرفتم که می خوام اونرو با شما عزیزان به اشتراک بگذارم...
چهار کتاب عالی از نیل دونالد که پیشنهاد میدم حتما دانلود کرده و بخونید.
اولی کتاب وصل با خدا...
سه کتاب بعدی هم سه جلد کتاب گفتگو با خدا است...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط Orkideh ، dadan ، MiladX ، Melica ، خداپرست ، chakavak3 ، Samiji
با سلام
و تشکر از شما دوست عزیز، من هم چند سال پیش 3 جلد "گفتگو با خدا" رو به پیشنهاد یکی از عزیزانم خریداری و مطالعه کردم. به نظرم کتاب های جالبی هستند؛ ضمنا تا جایی که من اطلاع دارم، این کتابها در بازار موجودند بشر جان. بنابراین لینک های دانلودی که قرار داده بودید حذف شدند.
تو کنارم هستی ای حضور تابناک و من آسوده ام، آرامم و خاموش

سپاس شده توسط Orkideh ، sito ، Mahacita Bahuruci ، MiladX ، خداپرست ، جویا
(1-6-1397، 11:06 صبح)bashar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
کتاب [font=Times\ New\ Roman]دوستی با خدا[/font] نیز بسیار جالب است.
 سپاس شده توسط MiladX
با درود.
سنجاقک عزیز سپاس از توجه شما، در مورد ۳ جلد گفتگوی با خدا حق با شماست هر چند که چنین کتاب هایی را به ندرت میشود در شهرستان ها پیدا کرد، اما در مورد کتاب وصل با خدا باید بگم طبق گفته مترجم این کتاب هیچ گاه چاپ نشده چون اگر قسمت هایی که باید برای گاپ حذف میکرد رو اعمال میکرد کل کتاب بر هم میریخت، برای همین مترجم اونرو به صورت pdf و رایگان از روی ترجمه خودش نشر داده تا همگان بهره مند شوند...
لینک کتاب وصل با خدا...
کد:
http://kdelshad.com/dl/Communion_with_God[ebook.VeyQ.ir].zip
[عکس: Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8_%DB%...%DB%B7.png]
مولانا
 سپاس شده توسط MiladX ، dadan ، Melica ، Orkideh ، خداپرست ، یکتا ، جویا ، farzad78 ، amir123 ، amirkalate ، chakavak3 ، Samiji
با درود.
دوستان عزیز خواستم بگم اگه این کتاب وصل با خدا رو هنوز نخوندید حتما اونرو دانلود و مطالعه کنید چون میتونم بگم یکی از ساده ترین و در عین حال ارزشمند ترین کتاب هایی است که من تا به حال خوندم و دیگه بعد از اون نیازی به مطالعه در خودم ندیدم و این درحالیه که تا قبل از این کتاب میتونم به جرعت بگم در مدت 4 - 5 سال بیش از 100 ها کتاب برای پیدا کردن خودم و مسیرم خوندم که تنها باعث شد هر مدت به سویی متفاوت قدم بردارم که این مسئله فقط زمان من رو به هدر داد اما این کتاب بسیار بسیار ساده اول و آخر تمام راه هارو بر من آشکار کرد...
متعالی باشید. Heart

به علت خرابی لینک بالا لینک جدیدی براتون قرار میدم...
کد:
http://files.tarikhema.org/pdf/other/Communion_with_God%5bebook.VeyQ.ir%5d.pdf
مولانا
 سپاس شده توسط جویا ، یکتا ، amir123 ، آیلا ، baharan ، فاطمه ، RealArt ، مریم ، arman23 ، خداپرست
باسلام
دوست عزیر باتشکر ازکتابهای خوبتان ،خواستم لینک را دانلود کنم نشد .ظاهرامشکل دارد.
 سپاس شده توسط bashar
با درود، دوست عزیز لینک آخری که قرار دادم لینک، مستقیمه و شما با کپی اون و پیست در باروزرتون خودکار شروع به دانلود میکنه.  Heart
مولانا
 سپاس شده توسط دیروز، 06:12 عصر">خداپرست ، دیروز، 06:49 عصر">جویا

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان