امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درمورد هواوپونوپونو
سلام
چند روز پیش داشتم در مورد ای اف تی میخوندم وقتی به مبحث ای اف تی و چاکرا رسیدم
یه دفعه یه چیزی به ذهنم رسید همون طور که ما با استفاده از هواوپونوپونو میتونیم یه موضوعی رو پاکسازی کنیم حالا ایا میشه که اون موضوع پاکسازی یک چاکرا خاص باشه یعنی جملات رو مثلا خطاب به چاکرا ریشه بگیم.
چه قدر میتونه موثر باشه؟
 سپاس شده توسط جویا ، انوشه ، joyande ، baharan
سلام دوست عزیزم این مفاهیم معادل هستند:پاکسازی افکار-پاکسازی هاله و چاکرا-پاکسازی الگو های فکری-پاکسازی دیتا-پاکسازی احساسات-پاکسازی اسنداد ها

یعنی وقتی شما روی هر کدوم از اینا با هر روشی کار میکنید در واقع دارید روی تمام اینها همزمان کار میکنید.الگو های فکری در چاکرا ها حضور دارن و آلودگی چاکرا ها الگو های فکری منفی ای رو به همراه داره.پس پاسختون بله هست میتونید روی چاکرای خاصی با هواوپونوپونو کار کنید
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط جویا ، انوشه ، mehdimll ، یکتا ، bashar ، خداپرست ، rhm ، joyande ، baharan
با عرض سلام من يك سوال در مورد هواپونوپونو داشتم اينه كه اگر اين جملات رو تكرار كنيم خودبخود باعث پاكسازي ناخوداگاه ميشن يا بايد در جواب فكري كه در لحظه به ذهنمون مياد اينا رو تكرار كنيم تا اون فكر پاكسازي بشه؟
(6-1-1397، 06:20 عصر)mehdimll نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
چند روز پیش داشتم در مورد ای اف تی میخوندم وقتی به مبحث ای اف تی و چاکرا رسیدم
یه دفعه یه چیزی به ذهنم رسید همون طور که ما با استفاده از هواوپونوپونو میتونیم یه موضوعی رو پاکسازی کنیم حالا ایا میشه که اون موضوع پاکسازی یک چاکرا خاص باشه یعنی جملات رو مثلا خطاب به چاکرا ریشه بگیم.
چه قدر میتونه موثر باشه؟

هم با استفاده از هواوپونوپونو و هم با استفاده از ای اف تی می توان چاکراها را پاکسازی کرد
روش هواوپونوپونو مشخصه
روش ای اف تی هم خاص هست که در ویدئوی زیر بهش اشاره شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میشه راهنماییم کنین
گفتم چند روزه دارم پاکسازی رو انجام میدم البته حالت مراقبه که ذکرای پاکسازی رو میگم و آیه 16 سوره قصص...
چهارشنبه گذشته بود و منم ساعت 8-9 صبح مراقبه و گفتن ذکرای پاکسازی و همین آیه رو با خودم مدام تکرار میکردم که یهو زن داداشم اومد تو ذهنم کنار پدرشه و دیدم پدرش فوت شد و زن داداشم تکونش میداد و صداش میزد و زن داداشم گفت پدرم فوت شده... توی همین لحظه بازم تو ذهنم اومد داداشم با بچه هاش دارن میرن خونه مادر خانمش که بین راه ماشین تصادف میکنه و یهو با دیدن این صحنه ها وحشت زده چشامو باز کردم..(اینا همه توی حالت مراقبه بود.).
دیروز با آبجیم تلفنی صحبت می کردم که گفت چهارشنبه بابای زن داداش فوت شده و داداش هم خواسته بیاد که رباط پاش پاره شده... حسابی از این اتفاقایی که تو حالت مراقبه  تو ذهنم گذشت یه کم نگران شدم... به نظرتون علتش چیه

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان