امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انرژی
سلام دوستان
ببخشید ولی یه درخواست دارم من مشکل هراس اجتماعی(خجالت و ترس از ارتباط با مردم) دارم که الان به قدری شدید شده که حتی پشت تلفن هم اگه با کسی حرف بزنم به شدت مضطرب میشم و احساس پوچی و حقارت میکنم به طوری که الان دیگه میخوام قید دانشگاهم رو هم بزنم
تو این مدت که با ریکی و روش های دیگه کار کردم حتی چند جلسه هیپنوتیزم رفتم هیچ نتیجه ای نگرفتم.

میخواستم بپرسم کسی هست که بتونه چند جلسه بهم از راه دور انرژی بده تا این مشکلم حل بشه البته هزینش رو پرداخت میکنم.
خواهش میکنم اگه کسی هست کمک کنه واقعا درمونده شدم
بهم پیام خصوص بده
 سپاس شده توسط RealArt
با سلام 

دوست عزیز برای این مشکل بیش از اینکه هزینه ی پولی کنید باید هزینه ی وقتی انجام بدید تا ثمره اش رو به راحتی ببینید. به پست های مربوط به ای اف تی برید و پارت اول اون رو یاد بگیرید و روی خودتون ای اف تی انجام بدید تا مشکل ذهنیتون برطرف بشه. این مشکل در ذهن شما جای گرفته و در ضمیرناخودآگاهتون متاسفانه ضبط شده و باید با وقت گذاشتن روش، شخصا و آگاهانه اون رو برطرف کنید. 
مشکل ترس از حرف زدن در اجتماع عموما در یک جلسه از کار با ای اف تی اونهم به طرزی بسیار ساده رفع می شه مگر اینکه ریشه های خیلی اساسی ای در عمق وجودتون برجای گذاشته باشه که تجارب تلخی رو در ذهنتون ثبت کرده باشه . در این صورت با خوندن پستی که خدمتتون عرض شد مشکلتون با سناریوهای یه کم پر و پا قرص تر که در این انجمن درس داده شده مرتفع می شه. 

درنوع ساده اش ، می تونید بعد از اینکه جمله ی کلیدی خودتون رو با کلماتی نظیر اینها ساختید : " با اینکه از حرف زدن با بقیه و در اجتماع به شدت ترسانم و حتی این ترس اینقدر زیاده که می خوام از دانشگاه رفتنم هم دیگه صرف نظر کنم ولی با اینحال خودم و احساساتم و وجودم رو می پذیرم و انتخاب می کنم که این ترس از وجودم بیرون بره و جاشو با شجاعت در سخنان صحیح و به جا گفتن عوض کنه" و سپس فقط برای این ترس به نقاط کلیدیِ دیگر ضربه بزنید و در چند دور پیاپی ( تا زمانیکه احساس کنید این ترس از وجودتون بیرون رفته و درجه ی آزردگیش به زیر دو رسیده ) تکرار کنید و بگید : " این ترس از حرف زدن با بقیه یا در اجتماع" و روی این جمله و حالی که به ذهنتون و درونتون می رسه توجهتون رو متمرکز کنین، سپس بعد از کاهش این ترس و احساس ، یک دور رو به گفتن جملاتی مثبت اختصاص بدید مانند: " من در حرف زدن ایمنم ، من به راحتی می تونم با دیگران صحبت کنم ، من در حرف زدن با دیگران به گونه ای صحیح و رضایت بخش آماده ام ، من در دانشگاه یا هر جمع دیگری در صورت لزوم به راحتی و با آرامش با دیگران سخنانی متین و درست می گم و ئنبال کردن این الگوی جدید ذهنی برام امنه و با نور همراهه" و ای اف تی رو با رسیدن به هذفتون خاتمه بدید.

این لینکی هست که شما رو به اون پست ای اف تی میبره که از اون در ابتدا صحبت کردیم: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط mehdimll ، آیلا ، سنجاقک ، zoom ، خداپرست ، bashar ، arman23 ، RealArt ، 4 ساعت قبل">رزم آور نور

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان