امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انسداد دان تین ها
سلام روزتون بخیر باشه ?

توضیحات مربوط به دان تین ها در پست دیگه ای از انجمن گفته شده.

من چند وقت پیش مدتی بود که متوجه شده بودم دان تینم انسداد پیدا کرده و به دنبال روش رفع انسدادش بودم و بعد مدتی که گشتم و راه های مناسبشو پیدا کردم گفتم که با شما هم به اشتراک بزارمش شاید سوال شما هم باشه.

اول اینکه نشونه گرفتگی دان تین هارو بگم واسه افرادی که هنوز پیش نیومده براشون. من طبق تجربه خودم دان تین وسطم که گرفته شده بود وقتی مراقبه میکردم یا با انرژی کار میکردم درد شدیدی اون نقطه محل دان تین وسط که روی جناق سینه است میگرفت و هرچی بیشتر میگذشت دردش بیشتر میشد. و حس گرفتگیشم نسبت به حس گرفتگی چاکراها عمیق تر تو بدن حس میشد.

برای دان تین سرم هم شبیه گرفتگی چشم سوم بود ولی عمقی تر بود و سنگین تر. و اینکه وقتی چشمامو میبستم انرژی رو به نحوی میدیدم و حس میکردم مثل لامپی که پرفشار و کم فشار میشه نورش تو سرم اونو میدیدم و حس میکردم.

رفع انسداد هر کدوم با توجه به قابلیت اون دان تینه.

مثلا : دان تین قلب ، کینه باعث مسدود شدنش میشه و در نتیجه فرد افسرده میشه و بی میل به دنیا میشه.

از طرفی دان تین شکمی یکی از عواملش اینه که با ترس از کار میوفته.

دان تین سر هم با وسواس فکری و افکار مزاحم و مشغله فکری خراب میشه 
ضعفش باعث میشه یه مطلب رو هزار بار بخونین و تحریک پذیری بالایی داشته باشین.

رفع انسداد هرکدوم بسته به این موضوع اینطوره که :

دان تین شکمی با تنفس مثبت رفع انسداد و کلا شارژ میشه.
در کل نحوه شارژ انرژی دان تین ها با تنفس پراناست که در پست دیگه ای توضیح میدم اون رو هم.

دان تین قلب با هیجانات مثبت.

دان تین مغز با مدیتیشن.

اما راه رفع انسداد آسون ترش این تمرینیه که الان میگم. خودمم تستش کردم مطمئنه و عمل میکنه.

مدیتیشن رفع انسداد دان تین ها :

به صورت ریلکس دراز  بکشید. کف دستتون رو بزارید روی دان تین مورد نظر. بعد به سمت  عقربه های ساعت با انگشتان دست بچرخونیدش. ده دقیقه  مدیتیشن کنید و  سعی کنید اون  بخش و دردش رو حرکت بدید به  سمت بقیه بدن. دراصل اون درد نیس انرژیه  ک  جمع شده و باعث انسداد پیدا کردن دان تین شده.

البته راه راحتترشم هست ولی خب در صورتی که در مراقبه مبتدی باشید یا مسیر های انرژیکی تون انسداد داشته باشه همون تمرینه توصیه میشه ولی خب میتونید حینی که در مراقبه اید سعی کنید انرژی ای که توی هرکدوم از دان تین ها جمع شده رو جا به جا کنید توی بدن و به جریان بندازیدش. اگر بتونید راحت انرژی رو در چاکراها به جریان بندازید این کار سختی نیست.

امیدوارم که این مطلب براتون مفید بوده باشه. ?
 سپاس شده توسط مجتبی 61 ، خداپرست ، Roghaeh 3m ، negar ، Valizadeh ، amirkalate

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان