امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تایم ریکی دادن به خود
دوستان خدمت استاد و دوستان 
من به تازگی با این انجمن آشنا شدم و خیلی خوشحالم و از خوندن مطالب و تجربیاتتون لذت بردم
من مدت 1 سال هست که با هواپونوپونو آشنا شدم و ازش استفاده کردم
بعد جذب مباحث انرژی شدم و از یک استاد همسویی 1 رو دریافت کردم
طبق گفته ی ایشون در طول 21 روز بعد از همسویی من باید به خودم ریکی میدادم 
ایشون گفتن که در نقاط مختلفی که دستتو میذاری باید حداقل 6 دقیقه دستت اونجا باشه ابتدا بصورت متصل و بعد کمی فاصله برای اینکه خودتم بهتر انرژی رو حس کنی...
خلاصه اونروزا من امتحانات دانشگاه داشتم و حدودا 1 ساعت باید وقت میذاشتم که خب گاهی کم و زیاد میشد 2 روز هم کلا نتونستم انجام بدم
اما بعدش ریکی سطح 2 رو دریافت کردم و سعی کردم منظم تر باشه که البته اونم به همین شکل سپری شد
حالا میخواستم بپرسم که آیا حتما باید 6 دقیقه باشه؟
حتی جایی مطلبی خوندم که میشه دست گذاری هم نکنیم و فقط نیت کنیم تا ریکی در ما جاری بشه...
و اینکه برای همسویی های بعدی نیازی هست به استاد یا اینکه خود همسویی انجام بدیم؟ البته کتابی که گذاشتین زبان اصلی بود و زمان بره ترجمش...
پیشاپیش سپاس از کسانی که وقت میذارن و پیام منو میخونن
سلام دوست عزیز
اگه الان مثل سابق ماهاچیتایی بود برخورد میکرد باهاتون به خاطر ایجاد پستهای جدید و سوالاتی این چنینی ، من هم مثل شما ریکی رو به تازگی همسو شدم و مشکلات جدیدی برام ایجاد شده ولی تاپیک جدید ایجاد نکردم توجه کنید تو ایران شاید تنها منبعی که بتونیم استفاده کنیم همین جیوتی مارگاست که به صورت آرشیو گذاشتن بمونه اگه مشکلی براش ایجاد نکنن اطلاعات خودمو میگم اگه طی 21 روزی که باید خوددرمانی کنید یک روزشو به دلیلی انجام ندادین باید دوباره اون 21 روز رو تکرار کنید از صفر  لطفا جزوه ای رو که بهتون دادن دوباره یه مروری بفرمایید . از هر کسی که ادعای استادی میکنه وکانالی یا سایتی زده وهمسو میکنه ،همسویی نگیرید بعد همسویی نیاز به راهنمایی دارین که اکثرا فاقد اطلاعات کافی هستن و فقط یک همسویی میدن وتمام به نظر من خود همسویی زمانی خوبه که شما اطلاعات کافی داشته باشید که باید چکار بکنید هزینه کنید در ابتدا شاید بهتر باشه من خودم الان شش ماهه از یک نفری همسویی گرفتم اما اثر خاصی که بدونم ریکی رو واقعا کانال شدم تشخیص ندادم پس بهتره بایک استاد واقعی کار کنیم که بتونه راهنمایی کنه
حدود 20،30 دقیقه ریکی بدید دیگه کافیه تااون حدلازم نیست تا جایی که من میدونم باز دوستان با تجربه تر نظرشون چی باشه
 سپاس شده توسط جویا
(5-14-1398، 11:46 عصر)alirezam نوشته است: سلام دوست عزیز
اگه الان مثل سابق ماهاچیتایی بود برخورد میکرد باهاتون به خاطر ایجاد پستهای جدید و سوالاتی این چنینی ، من هم مثل شما ریکی رو به تازگی همسو شدم و مشکلات جدیدی برام ایجاد شده ولی تاپیک جدید ایجاد نکردم توجه کنید تو ایران شاید تنها منبعی که بتونیم استفاده کنیم همین جیوتی مارگاست که به صورت آرشیو گذاشتن بمونه اگه مشکلی براش ایجاد نکنن اطلاعات خودمو میگم اگه طی 21 روزی که باید خوددرمانی کنید یک روزشو به دلیلی انجام ندادین باید دوباره اون 21 روز رو تکرار کنید از صفر  لطفا جزوه ای رو که بهتون دادن دوباره یه مروری بفرمایید . از هر کسی که ادعای استادی میکنه وکانالی یا سایتی زده وهمسو میکنه ،همسویی نگیرید بعد همسویی نیاز به راهنمایی دارین که اکثرا فاقد اطلاعات کافی هستن و فقط یک همسویی میدن وتمام به نظر من خود همسویی زمانی خوبه که شما اطلاعات کافی داشته باشید که باید چکار بکنید هزینه کنید در ابتدا شاید بهتر باشه من خودم الان شش ماهه از یک نفری همسویی گرفتم اما اثر خاصی که بدونم ریکی رو واقعا کانال شدم تشخیص ندادم پس بهتره بایک استاد واقعی کار کنیم که بتونه راهنمایی کنه
حدود 20،30 دقیقه ریکی بدید دیگه کافیه تااون حدلازم نیست تا جایی که من میدونم باز دوستان با تجربه تر نظرشون چی باشه
سلام
سپاس از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین
بله شایدم بهتر بود پاکسازی میکردم بجای پرسش و میذاشتم تا از درون خودم به پاسخ برسم
آرامش از من آغاز میشود
الهی که حال همگی خوش باشه
 سپاس شده توسط جویا
با سلام

پیشنهاد من به شما دوست عزیز اینه که تا زمانی که توانِ کانال شدن، و اصطلاحاتی از این دست رو متوجه نشدید و به چم و خم این مسائل با بینشی صحیح آگاهی پیدا نکردین فقط از اساتید معتبر انرژی، همسویی یا درمان ها رو دریافت کنین و خودتون وارد مسائلِ همسویی گرفتنِ خودکار از کائنات یا ماوراء نشید. مهمتر از اون اینه که همواره به یاد داشته باشین همیشه ،همه جا ، در هر موقعیتی، از خودبرتر و سپاهیانِ نور طلب کنین هر جلسه ای از هر نوع اتصال با انرژی رو با نور و عشق الهی مزین و محفوظ و هدایت کنن و فقط چیزی به شما برسه که آمادگیش رو از لحاظ روحی، جسمی و ذهنی در سطحی الهی و نورانی و پاک داشته باشین.
در زمینه ی تمرین اگه می خوایید روزی موفق و مستر بشید، با ریکی انقدر باید بر روی خوددرمانی خودتون وقت بزارید تا شناسایی و رفت و آمد انرژی در برون و درون هاله و بدنتون، براتون مشخص بشه و دریچه های آگاهی و حسهای ماوراییتون باز و بازتر بشه. توجه به این نکته که باید برای خودمون وقت بگذاریم تا رشد رو در درونمون شاهد باشیم ادراکِ مهمی یه. این ادراک از پیِ صبوری بر روی تمرینات و امید داشتن برای رسیدن به هدفهای مناسب کامل و کامل تر می شه. خوندنِ کل مطالب این سایت و فهمیدنِ جوابهایی که از طرف ماهاچیتا داده شده، به داشتنِ یک ویوی کلی بهتون کمکهای زیادی در این راه می کنه.

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
 سپاس شده توسط RealArt ، مجید در ، bashar ، خداپرست ، Delara ، darvish javdan ، zoom
(5-16-1398، 03:48 عصر)جویا نوشته است: با سلام

پیشنهاد من به شما دوست عزیز اینه که تا زمانی که توانِ کانال شدن،  و اصطلاحاتی از این دست رو متوجه نشدید و به چم و خم این مسائل  با بینشی صحیح آگاهی پیدا نکردین فقط از اساتید معتبر انرژی، همسویی یا درمان ها رو دریافت کنین و خودتون وارد مسائلِ همسویی گرفتنِ خودکار از کائنات یا ماوراء نشید. مهمتر از اون اینه که همواره به یاد داشته باشین همیشه ،همه جا ، در هر موقعیتی، از خودبرتر و سپاهیانِ نور طلب کنین هر جلسه ای از هر نوع اتصال با انرژی رو با نور و عشق الهی مزین و محفوظ و هدایت کنن و فقط چیزی به شما برسه که آمادگیش رو از لحاظ روحی، جسمی و ذهنی در سطحی الهی و نورانی و پاک داشته باشین.
در زمینه ی تمرین اگه می خوایید روزی موفق و مستر بشید، با ریکی انقدر باید بر روی خوددرمانی خودتون وقت بزارید تا شناسایی و رفت و آمد انرژی در برون و درون هاله و بدنتون، براتون مشخص بشه و دریچه های آگاهی و حسهای ماوراییتون باز و بازتر بشه. توجه به این نکته که باید برای خودمون وقت بگذاریم تا رشد رو در درونمون شاهد باشیم ادراکِ مهمی یه. این ادراک از پیِ صبوری بر روی تمرینات و امید داشتن برای رسیدن به هدفهای مناسب کامل و کامل تر می شه. خوندنِ کل مطالب این سایت و فهمیدنِ جوابهایی که از طرف ماهاچیتا داده شده، به داشتنِ یک ویوی کلی بهتون کمکهای زیادی در این راه می کنه.

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
جویا
خیلی ممنون از پاسخ عالی شما از راهنماییتون استفاده کردم مانا باشید
 سپاس شده توسط bashar ، darvish javdan
سلام
این که یه جا داراز بکشیم و به خودبرترمون بگیم منو با فلان چیز همسو کن کار تمومه؟
از کجا معلوم جن زده نشیم؟تو تجربیات خیلی از چیزایی که گفتن شبیه علائم جن زدگیه تا پاک سازی و برون ریزی
دوست عزیز سلام
من توصیه میکنم که اصلا اینکارو نکنید من خودم متاسفانه این بلا سرم اومده اون کسی هم که منو همسو کرده نه قدرتشو داره ونه اطلاعات کافی داره که کمکم کنه شبارو اصلا نمیزاره بخوابم هی تو بدنم اینور اونور میره الان من موندمو این مشکل اکیدا توصیه میکنم اینکارو نکنید برید زندگی عادیتونو بکنید وخودتون و خانوادتونو درگیر مسائل غیر منتظره وناشناخته نکنید
سلام و درود و سپاس بر استاد جویا.دستان پر مهر عشق و نور الهی یار تمام دوران شما...کیست در دیده که از دیده برون می نگرد
یا چه جان است نگویی که منش پیرهنم
تا به تحقیق مرا منزل و ره ننمایی
یکدم آرام نگیرم نفسی دم نزنم
می وصلم بچشان تا در زندان ابد
از سر عربده مستانه به هم درشکنم
من به خود نامدم این جا که به خود باز روم
آن که آورد مرا باز برد در وطنم
تو مپندار که من شعر به خود می گویم
تا که هشیارم و بیدار یکی دم نزنم
شمس تبریز اگر روی به من بنمایی
والله این قالب مردار به هم در شکنم.....

پرش به انجمن: