امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم! اعلامیه: پاسخگویی به سوالات
Rainbow 
به نام خداوند بخشنده و مهربان

دوستان میتونند در بین خودشون نظر سنجی برقرار کنند و یک سری سوالات رو که مد نظر دارند در مورد عرفان، معنویات، خودشناسی، انرژی، روران، هستی و... مطرح کنند و سوالی رو که بیشترین تعداد افراد داشته باشند و بخواند آگاهیشون رو در اون مورد بالا ببرند من در موردش مقاله ای خواهم نوشت. 

همه میتونند سوالات خودشون رو مطرح کنند و بعد از اینکه افراد زیادی سوالات رو مطرح کردند ( مثلا 50-100 نفر یا بیشتر)  یک نفر یک نظر سنجی ایجاد میکنه و همه رای میدند. هر موضوعی بیشتر رای آورد بعد از بررسی اون، بنده در موردش آموزش میدم.

هدف از این کار اینه که فرصتی در اختیار دوستان قرار داده بشه تا آگاهیشون رو گسترش بدند. 

به همین ترتیب میتونیم موضوعات مختلف رو بررسی کنیم

مدیران قدیم یا کاربران با تجربه تر لطفا هدایت موضوع رو در دست بگیرند. ممنونم

با آرزوی تعادل و تعالی
توجه توجه! لطفا در پیام خصوصی و ایمیل به بنده درخواست همسویی ارسال نکنید. بنده فعلا هیچ همسویی ارائه نمیکنم.
و لطفا  "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط bashar ، ashurvand ، انوشه ، دانیال ، جویا ، Farzam.s ، Samir58 ، arvin ، سبا ، arp220 ، سیلوستر ، Reza809 ، mina_sadat1360 ، خداپرست ، RealArt ، farzad78 ، مجید در ، Sweet crab ، Silence ، negar ، بهارزندگی ، key_1
عرض سلام و درود

امیدوارم که حال شما استاد عزیز و سایر دوستان، احسن الاحوال باشه و خوشحالم که بواسطه ی این پست شما، مجددا سعادتی برای بنده و سایرین ایجاد شد.
امیدوارم سوالم رو در جای مشخصی مطرح کرده باشم،چون علاقه ای به ایجاد تاپیک نداشتم و اینجا زیر پست استاد محترم،فکر کنم مناسب ترین جا بود.

خیلی خلاصه دو سوال مهمی که تقریبا دوسال هست که فکرمو با خودش مشغول کرده و به هر دری میزنم تا گوشه ای از این نقشه رو برای خودم واضح تر کنم رو عرض میکنم:

1-واقعا چه کسی هستم و چه دِین و وظیفه ای نسبت به دنیا دارم؟(روشن شدن اینکه دقیقا برای پر کردن کدام بخش از این پازل زندگی جهانی، خلق شدم؟)

2- شهود که تنها راه و وسیله ی موفق شدن ما هنگام مواجه شدن با چند راهی های عادی و روزمره هست رو چطور میتونم از افکار عادی ضمیر خودآگاه تمایز بدم؟ یعنی چطور باید شهود رو به قدری تقویت کرد که ندای اون رو از ندای افکار بتونم تمییز بدم.

پیشاپیش متشکرم

در پناه حق
فرزام
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، arp220 ، arvin ، ashurvand ، Reza809 ، خداپرست ، golshekar ، RealArt ، جویا ، مجید در
سلام و سپاس استاد عزیز
همراهی شما در راه معنویت و پیشرفت روحی سعادت بزرگیست برای بنده و بدون شک همه اعضای سایت

سپاس از ایجاد این تاپیک
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، Mahacita Bahuruci ، manam74 ، خداپرست ، RealArt ، جویا ، arp220 ، مجید در ، Sweet crab
درود و سپاس استاد بزرگوار
هنوز سعادت دیدار نصیب بنده نشده است اما افتخار داشته ام که با راه نور و عشق از طریق استاد عزیز آقای رضا موسوی آشنا و تحت تعالیم پاک ایشان قرار گیرم .
سپاس از طرح موضوع .عالیست .
باشد که عشق و آگاهی جاری گردد⁦♥️⁩♥️⁩
 سپاس شده توسط خداپرست ، Mahacita Bahuruci ، RealArt ، Reza809 ، arp220
باسلام خدمت استاد گرامی ودوستان
رسیدن به سکون درونی ودریافت الهامات درزندگی ام همیشه کمک بزرگی بوده اما بعضی وقتها تشخیص ندادن آن ازگفتگوی ذهنی باعث مشکلات بسیاری درآینده برایم شده به این علت تقویت وتشخیص دادن شهودبرایم مهم است .
باتشکر
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، RealArt ، Reza809 ، جویا ، arp220 ، farzad78 ، مجید در
سلام خدمت تمامی دوستان
اگر ممکنه در مورد این موضوعی که عرض میکنم تایپک ایجاد کنید ممنون میشم
احتمالا اکثریت دوستان وقتی به اسمان نگاه می کنند رشته های نورانی که با سرعت در حال حرکت به همه سمت هستن را مشاهده می‌کنند البته تعبییر بعضی به ستاره هست، عده ای میگن رشته های انرژی عده ای میگن نقاط نورانی، حتی تو کتاب های کارلوس کاساندا به عنوان تارهای انرژی گفته شده، خودم وقتی به آسمان نگاه میکنم بصورت بینهایت تارهای نورانی که مرتب تغییر مسیر میدن میبینم
از دوستانی علاقه‌مند به دانستن بیشتر هستند درخواست حمایت دارم تا استاد تاپکی جامع در این مورد ایجاد کنند
تشکر از همه و ارزوی موفقیت
 سپاس شده توسط RealArt ، Reza809 ، arp220
سلام درون استاد عزیزم ماهاچیتا جان
مهم ترین سوالی که برام پیش اومده اینه که انسان ها از نظر ذهنی متفاوت هستند اعتقادات علاقیات و خلق و خوی متفاوتی با هم دارند این تفاوت هارو میشه از روش طبع یا تست های روانشناسی MBTI و ... (احساسی یا منطقی شهودی یا ادراکی ...)تشخیص داد چطونه باید به عنوان یه راهنمایی معنوی برای هر انسان متفاوت تمرینات متفاوت برای اون شخص را به او عنوان کرد یا یک نفر که به صورت خودآموز تمرینات معنوی میکند چطونه تمرینات متناسب برای خود را انتخاب کند آیا این تمرین باعث پیشرفت همیشگی او خواهد شد یا اینکه ایگو آن شخص برای جلوگیری از پیشرفت آن شخص او را محدود به آن تمرین کرده یا ...??

«طبیعت در طبیعت افسون می‌شود، طبیعت بر طبیعت فاتح می‌شود، طبیعت بر طبیعت چیره می‌شود»

سپاس شده توسط Reza809 ، خداپرست ، arp220 ، جویا ، farzad78 ، chakavak3 ، Mahacita Bahuruci ، مجید در
با سلام
دوست گرامی Mahmod
بنده دقیقا متوجه منظورتون نشدم
دیدن تارها، نورها یا هرچیزی که وقتی به آسمان نگاه میکنیم احتمالا دیده شود، چه تاثیری در پیشرفت روحی یا معنوی یا در کل چه دست آوردی میتواتد برای ما داشته باشد؟
 سپاس شده توسط جویا ، خداپرست ، arp220 ، Mahacita Bahuruci ، مجید در
سوالاتی برای پرسیدن از خود برای ارتقاء آگاهی:

امروز چه کار متفاوتی میتوانم انجام بدهم که کیفیت زندگی خود را افزایش بدهم؟
چطور میتوانم سلامت و شادمانی خود را افزایش بدهم؟
چطور میتوانم پیوسته آگاهی خود رو توسعه بدهم؟
چه چیزی هست که تا به حال درک نکردم یا ندیدم که اگر ببینم و درک کنم زندگی بهتری خواهم داشت؟
قبل از این زندگی من که بودم و اکنون که هستم و در آینده که خواهم بود؟
چه چیزی را باید در خود تغییر دهم تا نتایج بهتری در زندگی خود بگیرم؟
چه چیزی را میتوانم تغییر بدهم تا کیفیت روابطم با دیگران افزایش پیدا کند؟
چه کیفیت، مهارت و طرز فکری را باید توسعه بدهم تا "_____هدف، شغل، موقعیت و... مورد نظر___" را در زندگی خود متجلی کنم؟

بپرسید و لحظه ای سکوت کنید و از تغییر انرژی و احساسی که بوجود میاد آگاه باشید. لازم نیست جوابی عقلانی برای این سوالات دریافت کنید. همین که میپرسید هستی بلافاصله به شکل انرژی به شما پاسخ میده.

در مورد سوال کردن بعدا بیشتر توضیح خواهم داد
توجه توجه! لطفا در پیام خصوصی و ایمیل به بنده درخواست همسویی ارسال نکنید. بنده فعلا هیچ همسویی ارائه نمیکنم.
و لطفا  "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط خداپرست ، جویا ، Reza809 ، دانیال ، arp220 ، chakavak3 ، RealArt ، arvin ، مجید در ، Farzam.s ، Sweet crab ، Silence
(9-18-1398، 10:55 عصر)Reza809 نوشته است: با سلام
دوست گرامی Mahmod
بنده دقیقا متوجه منظورتون نشدم
دیدن تارها، نورها یا هرچیزی که وقتی به آسمان نگاه میکنیم احتمالا دیده شود، چه تاثیری در پیشرفت روحی یا معنوی یا در کل چه دست آوردی میتواتد برای ما داشته باشد؟
سلام خدمت شما دوست گرامی
البته منظور من هم رسیدن به جواب همین پرسش شما هست که اطلاعات جامعی در ارا‌یه بشه که در برگیرنده تمام پاسخ ها باشه
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان