امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضعیف شدن انرژی همسویی
سلام من چند وقته با کندالینی ریکی 1 همسو شدم اولا انرژی احساس میکردم ولی الان شدت انرژی خیلی پایینه

دلیلش چیه؟
با درود.
دوست عزیز این سوال بارها در انجمن پاسخ داده شده، پیشنهاد میدم به مرور کلی مطالب انجمن بپردازید. اما در کل باید بگم، انرژی هیچ شدت و یا قدرت قابل مشاهده ای برای ما نداره و اونچه که شما احساس می‌کنید در اصل اصطاک ناشی از عبور انرژی است در نادی ها و دلیل احساس بیشتر در ابتدا وجود گرفتگی در نادیها و احساس کمتر بعد از تمرین به علت برطرف شدن گرفتگی ها و کم شدن اصطکاک می‌باشد...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط Samir58 ، alimohamadi ، دیروز، 03:01 عصر">RealArt
اگه کندالینی ریکی سطح 1 و 2 باهم بگیرم چه اتفاقی میفته؟
حتما حتما ریکی دادن به خود لازمه؟همونایی که دستو میزارن رو نقات مختلف بدن؟
میتونم مثلا اوسویی 1 و کندالینی 1 شعله بنفش 1 کاروناکی 1 همه رو باهم بگیرم؟
و لطفا هرچی گروه ریکی میشناسید معرفی کنید هرجا میرم انقد به چالش میکشمشون حذفم میکنن
ببینید من هم برام خیلی سوال شده بود که چی میشد که همه انرژی ها را باهم بگیرم اینجوری زودتر به انرژی بالاتر که شعله بنفش نقره ای هست میرسم. و همین کارو هم انجام داده و در آخر فهمیدم انرژی قوی وجود ندارد بلکه همه انرژی ها قوی هستند و فرقی باهم ندارند و تنها چیزی که انرژی ها رو قوی تر میکند خودرمانی و مراقبه ست. من بیشتر سیستم ها رو دریافت کردم ولی تا حالا هیچ کدام از سیستم ها قوی تر از اولین سیستمی که دریافت کردم نبودند که همون ریکی اوسویی مرحله ۱ هستش. من الان دوباره دارم سیستم ها را دریافت میکنم و خیلی چیزها را فهمیدم اول اینکه تو دریافت هیچ وقت عجله نکنید دوم اینکه سیستم ها با خودرمانی و مراقبه سکوت قوی تر میشوند. سوم اینکه به سیستم ها اعتماد و باور و ایمان داشته باشید شک و تردید ها را کنار بذارید. چهارم اینکه تمرینات پرانا انجام بدید و خورشید نگری. اونوقت خواهید دید که مستقیم به انرژی کیهانی وصل خواهید شد و بدون هیچ نیازی به سیستم خاص دیگری از انرژی کیهانی استفاده خواهید کرد. و موجی از انرژی ها برایتان ارسال میشود به طوری که از سیستم های که دریافت کردید قویتر هستند
 سپاس شده توسط دیروز، 03:03 عصر">RealArt
ریکی دادن به خود چی؟من چند وقته فقط همسو میشم و به خودم ریکی نمیدم
 سپاس شده توسط دیروز، 03:04 عصر">RealArt
(12-27-1398، 01:22 عصر)alimohamadi نوشته است: ریکی دادن  به خود چی؟من چند وقته فقط همسو میشم و به خودم ریکی نمیدم
ریکی دادن به خود همون خودرمانی هست دوست عزیز. میتونید خودرمانی را به هدف رسیدن به سکون و هم به هدف درمان خود انجام بدید یعنی موقع خودرمانی مراقبه سکوت انجام بدید بیشتر تاثیر داره. یعنی برای من این روش بهتر جواب داد.
 سپاس شده توسط دیروز، 03:04 عصر">RealArt
(12-28-1398، 08:11 عصر)razagh نوشته است:
(12-27-1398، 01:22 عصر)alimohamadi نوشته است: ریکی دادن  به خود چی؟من چند وقته فقط همسو میشم و به خودم ریکی نمیدم
ریکی دادن به خود همون خودرمانی هست دوست عزیز. میتونید خودرمانی را به هدف رسیدن به سکون و هم به هدف درمان خود انجام بدید یعنی موقع خودرمانی مراقبه سکوت انجام بدید بیشتر تاثیر داره. یعنی برای من این روش بهتر جواب داد.

نفهمیدم بلاخره خود درمانی لازمه یا نه؟درضمن من بدون گرفتن همسویی ریکی اسویی دارم کندالینی ریکی دریافت میکنم
نظرتون چیه؟
(12-29-1398، 04:48 عصر)alimohamadi نوشته است:
(12-28-1398، 08:11 عصر)razagh نوشته است:

نفهمیدم بلاخره خود درمانی لازمه یا نه؟درضمن من بدون گرفتن همسویی ریکی اسویی دارم کندالینی ریکی دریافت میکنم
نظرتون چیه؟
قطعا خوددرمانی لازمه همسویی باعث پاکسازی انسداد اولیه و همسو شدن به اون طیف انرژی رو میسر میکنه اون چیزی که شمارو از لحاظ معنوی قوی تر و انسداد هارو پاکسازی میکنه خوددرمانی و مدیتیشن روزمره هستش
به نظرم الان اید از خودتون بپرسید اصلا چرا ریکی کار میکنید؟ چرا همسویی دریافت کردید

«طبیعت در طبیعت افسون می‌شود، طبیعت بر طبیعت فاتح می‌شود، طبیعت بر طبیعت چیره می‌شود»

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان