امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فهرست انجمن - کاربران تازه حتما بخوانند
Exclamation 
کاربران گرامی خصوصا افرادی که تازه عضو شده اند لطفا از این فهرست جهت پیدا کردن موضوعات اصلی و مهم انجمن استفاده فرمایید :

1- قوانین و اصول انجمن
2- درسهایی از لایت وُرک و معراج
3- گواهینامه رفع ادعا
4- سوالات متداول. FAQ
لطفا! حتما! "قوانین انجمن" را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط ye doost ، farbod ، mohammadrms ، عبدالله ، Saeed141 ، kimiasang ، konda ، محمدرضا ، hoo ، nima ufo lover ، ebi7777 ، جویا ، hourisima ، milad235 ، عباس فردی ، Shirin ، anafarideh ، saeed871 ، همسفر ، masoudmirza ، bashar ، اعظم ، nedaa ، Taraneh ، rainbow ، shina ، yasinsepehri ، ranginkaman ، mahnaz89 ، arman23 ، maryam ، RealArt ، Samiji ، بهاره ، RENAS ، sousha ، Healer ، سنجاقک ، hujiko ، ahmadreza ، محمدمسعود ، Kundalini ، Valizadeh ، عرفان ، Whitechannel ، mina_sadat1360 ، shahrzad.mehr ، معصومه 53 ، ayeh-es ، tbolya ، پری سان ، zoom ، sama modabber ، ویدا ، alitezaalsalami ، alitezaalsalami ، baharan ، hiv_p7 ، Ramiin ، لیلا لرد ، razagh ، Vesper ، sara heidari ، marall ، alizobeidi ، behzad ، H_Hiva_O ، farda123 ، Ahoora10 ، jafar ، zohrearian ، maryam2090 ، bl4ck ، payedoosti ، zahramk ، chakavak3 ، Ardesheer ، BABA-mazdak ، White swan ، Ysd ، Mrghadam ، h.sharif ، esmaeil ، مریم ، Bano_Heso ، hojjat10 ، hojjat10 ، سیلوستر ، darvish javdan
سلام میشه بفرمایید چرا من از دسترسی به بعضی مطالب چرا محروم شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط jafar ، payedoosti ، chakavak3 ، darvish javdan
سلام بر شما دوست عزیز.شما محروم نشدید! به تشخیص استاد ماهاچیتا یکسری پست ها حذف شدند و یکسری هم منوط به این است که وارد گروه لایت ورکر  شوید تا بتوانید از مطالب و همسویی ها استفاده کنید.با سپاس
 سپاس شده توسط bashar ، maryam2090 ، farda123 ، jafar ، payedoosti ، ara ، chakavak3 ، محمد رادین
سلام من چطور میتوانم پیام خصوصی خود را که از سنجاقک دارم ببینم ؟
با سلام

در بالای این صفحه ، اولین آیتم در سمت چپ ، نوشته شده " سردر" . روی اون کلیک کنید ، شما رو به صفحه ی سردر می بره ، روی " پیام های خصوصی " کلیک کنید و پیام مورد نظرتون رو ببینید.

خیر پیش 
جویا
 سپاس شده توسط bashar ، خداپرست ، سنجاقک ، hojjat10

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان