امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یکی از زیباترین موسیقی های ریکی
یکی از زیباترین موسیقی های ریکی - امیدوارم از آن لذت ببرید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فیض روح القدس اگر باز مدد فرماید           دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد  (حافظ)
 سپاس شده توسط عبدالله ، مریم ، sahand110a ، farbod ، Saeed141 ، شمشال صوفی ، ye doost ، zartosht ، konda ، abbasss ، negar ، negarin ، رزم آور نور ، shahrooz518 ، Reza809 ، عباس فردی ، aseman231 ، فاطمه ، White swan ، hadighasemian ، amirmasumi ، taoke ، Somi ، baharan ، Sweet crab
به نام خدا

بسیار زیبا بود و همچنین الان 1 سال دنبال این اهنگ می گشتم تقریبا مثل اهنگی بود که توی
یه محیط از دوستان در جمعی که AA برای ارامش گذاشته بودند و فقط یک جلسه با اون دوستان
بودم نشد این اهنگ رو ازشون بگیرم ممنون دوباره انشالله پروردگار دل شما را شاد و خرم و فرخنده بدارد
به نام خدا که سر منشاء روح ماست
باران که می بارد ، دلم برایت تنگ میشود …
راه می افتم بدون چتر ، من بغض میکنم ، آسمان گریه !خدای من
به سمت نور برو >سایه ها به دنبال تو خواهند بود 
یادتان بخیر پدر مادر برادر زندگی روحتان خوش
 سپاس شده توسط farbod ، عبدالله ، ye doost ، sahand110a ، Saeed141 ، negarin ، عباس فردی ، 777 ، MOHAMMAD110
ممنون. لطفا لینکهاتون رو تگ کد قرار بدین !
لطفا! حتما! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مطالعه و رعایت کنید.
 سپاس شده توسط عبدالله ، Saeed141 ، farbod ، negarin ، عباس فردی ، aseman231 ، 777 ، سنجاقک
ممنون عالیه و لذت بخش
(12-18-1396، 05:04 صبح)mostafa.mp نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون عالیه و لذت بخش
با درود
دوست عزیز لطفا برای سپاس هر پست فقط از دکمه سپاس زیر پست ها استفاده کنید...
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط سنجاقک

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان