امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خود همسویی چیست؟ (self_attunement)
سال پیش بعد بیداری کندالینیم یه خواب عجیبی در مورد یکی از اعضای فامیلم دیدم که بعدش حس کردم چقدر به انرژی خاصی نیاز داره و در خطره ! . اون شب تکیه داده بودم به دیوار و دعا میکردم به درگاه خدا و میگفتم کاش قدرتی داشتم و میتونستم بهش انرژی خوبی بدم تا مشکلی براش پیش نیاد . اینو گفتن همانا و خوردن یه چیزی مثل صاعقه به فرق سرم همانا ! اون موقع نمیدونستم چه اتفاقی داره میفته اما حالا که هم سویی های سایت رو گرفتم میفهمم اون شب من همسویی دریافت کردم و به حالت بیهوش بودم تا چند دقیقه بعد که به هوش اومدم و خیلی عجیب سرحال بودم و حس کردم اون فامیلمم انرژی رو دریافت کرده و خطر رفع شده ! بعد اون اتفاق دستام همیشه داغ بودن و شبا وسط خواب متوجه میشدم یه دستم رو چاکرا قلبمه و اون یکی روی چاکرای سومم و دارم بهشون انرژی میدم ! بعد یه شخصی که چشم سوم بازی داشت بهم گفت تو ریکی کار میکنی؟ گفتم نه اصلا تا به حال به سمتشم نرفتم ! حالا که قطعات پازل رو کنار هم میگذارم میبینم من اون شب ناخودآگاه هم سویی دریافت کردم و بعد اون مرتب یک سال به خودم توی خواب انرژی دادم بدون اینکه بدونم با ریکی هم سو شدم ! حتی یک بار هم مادرم پا درد شدیدی داشت و من دستم رو اونجا گذاشتم و دعا کردم خدا خوبش کنه و پا دردش همون لحظه بعد یک هفته درد کشیدن خوب شد و گفت چطوری این کارو کردی و برای خودمم جالب بود! باز چند وقت پیش تو خواب دیدم دارم به شخصی ریکی میدم که حالش خوب بشه ! بعد این همه اتفاق تازه وارد این سایت شدم و هم سویی شعله بنفش نقره ای رو بالاخره گرفتم و تمام این ها بی دلیل نبودن و نیستن و میشه فهمید چیزی به نام خود همسویی ، ممکنه اگر خدا بخواد و چیزی دور از ذهن نیست که یک انسان معمولی هم با یک دعا ناگهان هم سو بشه و به خودشو دیگران بدون اینکه بدونه داره چیکار میکنه انرژی بده!
شاید آینده ای ناشناخته از گذشته ای که نمیتونیم ازش دل بکنیم بهتر باشه ، پس تغییرات رو با آغوشی باز بپذیریم ...
2 ‌  ‌
 سپاس شده توسط bashar ، یکتا ، farda123 ، فاطمه ، sito ، chakavak3 ، Somi
(12-22-1396، 11:32 عصر)رها66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام 
من دیشب کاملا اتفاقی و بدون تصمیم و شناخت قبلی  با نیرویی خود همسویی انجام دادم امروز حالم اصلا خوب نیست نمیتونم تشخیص بدم این برون ریزیه یا دلیل دیگه ای داره 
به نظرتون موقع همسویی با یه نیروی مثبت آیا نیروی منفی میتونه دخیل باشه و فرد با اون نیروی منفی همسو بشه؟
آیا میشه از همسویی خارج شد؟! 
سپاس از دوستان

اگر با دعای خیر مثل من خود هم سویی گرفته باشید فکر نکنم نیرو بدی باشه یا منفی دخیل بشه ! ولی چرا با این همه هم سویی تو سایت خود هم سویی کردید؟! منم که خود هم سویی رو تجربه کردم اصلا نمیدونستم همچین چیزی و نیرویی وجود داره ! وگرنه اگر قبلش با سایت اشنا بودم مستقیم از ریکی اوسویی و هم سویی های سایت استفاده میکردم
شاید آینده ای ناشناخته از گذشته ای که نمیتونیم ازش دل بکنیم بهتر باشه ، پس تغییرات رو با آغوشی باز بپذیریم ...
2 ‌  ‌
 سپاس شده توسط رها66 ، bashar ، farda123
سلام نیم ساعت پیش که در حال مطالعه مطالب سایت بودم، احساس کردم کف هر دو پام شروع به مور مور شدن کرد، کمی مقاومت کردم اما بعد شروع به دریافت انرژی کردم به نیت خودهمسویی با سوره یس،. در حین دریافت انرژی از کف دو پام وارد بدنم شد که شدتش تو پای چپ بیشتر بود، دایما احساس یه نور سبز فیروزه ای داشتم، کف دستهام رو که روی چشمام گذاشتم شدت رنگ بیشتر شد. بعد تو ذهنم الهامتی اومد که به نظرم با مطالبی خوندم منطقی به نظر میرسه. بارها در کتابهایی مختلف از قدرت سوره ها و آیه ها قرآن خوندیم. مثلا فلان آیه قرآن برای رفع درد و یا موارد مشابه هست. در حین دریافت احساس کردم این که مثلا آیه ای برای مورد خاصی استفاده میشه در واقع همسو کردن و یا همسو شدن فرد بیمار با اون سوره و آیه هست و اونجاست که قدرت ماورایی و اعجاز آنها را میتونیم ببینیم. 
در ضمن سوالی هم برام پیش اومد که از ماهیچیتای عزیز خواهش میکنم بهم لطف کنن و راهنمایی کنند. 
1:آیا در خودهمسویی ها هم مثل همسویی ها که دریافت میکنیم، گرندینگ لازم است.
 سپاس شده توسط White swan ، یکتا

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان