امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخشش (گذشت کردن)
با سلام .من از وقتی که یکم خودمو شناختم یادم نیست با کسی قهر باشم وهیچ وقت باور ندارم که دشمنی داشته باشم .اگه کسی اتفاقا در مورد من  اشتباهی کرد معمولا زود از یادم میره و تا حالا نشده کسی ازم معذرت بخواد عذرشو قبول نکنم.واگه متوجه شدم کار بدی انجام دادم معمولا معذرت میخوام وسعی میکنم تلافی کنم .به همین خاطر از این بابت خیلی راحتم من کسانی رو میشناسم که خیلی کینه دارن وهمیشه عذاب میکشن در حالی که طرف مقابلشون احتمالا عین خیالشون هم نیست که این داره خودشو هلاک میکنه .هر عمل ما مثل کاشتن گندم میمونه با بخشش وسخاوت دانه ای میکاریم که صد برابر محصول میدهد
 سپاس شده توسط maryam ، Valizadeh ، دانیال ، abbasss ، محمدمسعود ، sito ، ebi7777 ، bashar ، aba ، babak16 ، konda ، فاطمه ، مریم ، farda123
با سلام
فکر کنم آدم تا در شرایطش قرار نگیره نمیتون با اطمینان بگه که من میبخشم یا نه هرگز نمیبخشم.خود من بعضی وقتا وقتی خودم رو جای شخص قرار دادم و از دیدگاه اون به قضیه نگاه میکنم، بهتر تونستم درک کنم که چرا طرف همچین عملی رو انجام داده.
میدونم چی میخوام
 سپاس شده توسط Valizadeh
فرض کنید بعد از مرگ شما رو به جای آدمی که ازش کینه دارید به زندگی برگردونن. چکار خواهید کرد؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان