امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علوم غریبه و دعا نویسی و..
یا سلام خدمت دوستان و استاد عزیز
خواهشمندنم کسانی که در مورد دعانویسی و...اطلاعاتی دارند راهنمایی و شفاف سازی کنند
آیا اینایی که در ایران کار میکنند واقعا حقیقت داره؟اینایی ک میگن روزانه درآمد میلیونی دارند واقعا کارشون درسته یا صرف کلاهبرداری و خرافه ای بیش نیست؟
آیا واقعا با این کار میشه مشکلاتو از بین برد؟ و اگر میشه چه مشکلاتی؟
من شنیدم از مراجعین اسم خودشون و مادرشون پرسیده میشه؟؟!! دلیل این کار چی هست؟
ممنون میشم استاد هم نظر خودشونو بفرمایند
در صورتی که پست بنده مغایرتی با قوانین و محتوای سایت داشت حذف کنید
سپاس
 سپاس شده توسط جویا ، مریم ، nima ufo lover ، kimiasang ، shahrooz518 ، Taraneh ، داود ، maryam ، sito ، RealArt ، shahbalout ، zohrearian ، maryam2090 ، رزم آور نور
با سلام گود بُی عزیز . من آنچه در این مورد برام واضحه براتون بازگو میکنم و بقیه رو به اساتید ِ فن ِ این کار میسپرم تا توضیح رو برای همه جا بندازن .
در مورد دعانویسی افرادی که واقعا درست بگن ، کم هستن و تعداد ِ زیادی فقط سرکیسه کردن ِ ما رو هدف گرفتن . و چون این کار غیر قانونیست حتی اگه پولهای هنگفتی هم برای کارهای نامعقول و بی پایه از ما بخوان و ما هم از روی ناآگاهی پرداخت کنیم و در انتها به هدفمون هم نرسیم ، دستمون به جایی بند نیست که از طرف ِ مقابل بخواییم خسارت بگیریم چون قانون هم اول ما رو محکوم میکنه که چرا به یه همچین شیادی اعتماد کردین ! این در مورد افرادی بود که سودجو هستن و کاری هم در حقیقت بلد نیستن . در مورد افرادی که دعانویس هستن و واقعا مشکل ِ ما رو با دادن ِ دعا و خواستن اینکه به فرض دل و جگر گوسفند رو بگیرید ، فلان آیه رو بهش بخونین و در قبرستان چالش کنین و یا در نوع ِ راحت ترش دعایی به ما میدن که بخونیم و به آب فوت کنیم و نیت ِ به خصوصی رو انجام بدیم و به خورد ِ کسی بدیم یا حتی به آب ِ روان بریزیم و ... ؛ در حقیقت این افراد با نیروهای تاریکی در ارتباط هستن و ما با پذیرش ِ این امر که با آنان همدست شویم و کاری رو برای گشایش به دست ِ عواملی غیر طبیعی و از نیروهای منابع ِ منفی ، انجام بدیم خود رو به دردسر های متعارف ِ این بازیها وارد کردیم و دیگرانی رو که در ارتباط با اونها دست به این کار زدیم هم ، در این ارتباطات ِ منفی وارد کردیم . در بهترین نوع از خاتمه ی مشکل ، ما خود را وارد ِ بازی ِ کارمای منفی ِ شدیدی کردیم ، حتی اگر به ظاهر همه چیز به خیر و خوشی پایان یافته باشد باز بایستی زمانی جوابگوی پس دادن ِ این کارما باشیم .
همونطور که قبلا هم در پستی دیگر به این اشاره ای شد ، دوباره خدمتتون برای یادآوری عرض میکنم که " تنها گرفتن ِ جواب مهم نیست باید جواب ِ صحیح رو از مجرایی صحیح دریافت کرد . " حتی اگر این مجرای صحیح ،بنا به دلایلی در دسترس گذاشتن ِ جواب ِ شما رو کمی به تاخیر بندازه یا با صلاحدید ِ حق اصلا انجامش رو درخور ِ وجود ِ نورانی ِ شما نبینه ، درگیر شدن با منابع تاریکی کاری غیر اخلاقی ، غیر قانونی ، کارماساز و نوعی بی احتیاطیست .

در پناه حق
جویا
 سپاس شده توسط goodboy_313 ، Mahacita Bahuruci ، hakimbashi ، nima ufo lover ، ye doost ، annasufia ، sahand110a ، Saeed141 ، farbod ، kimiasang ، shahrooz518 ، ebi7777 ، aseman231 ، Taraneh ، bashar ، sito ، old member ، irana ، arman23 ، konda ، RealArt ، Solmazazimzadeh ، maryam2090 ، Samiji
سلام خدمت دوستان عزیز
در مورد علوم غریبه و دعا نویسی همه ما به نوعی با ان در گیر هستیم یعنی اگر خودمان حرکتی انجام نداده باشیم دیگران ما رو در گیر می کنند
اره این موضوع صحت داره و واقعیت و فقط از طریق موجودات متافیزیکی انجام می شه (مثل جن ها) حال چه شما به نتیجه برسید و چه نرسید مورد حمله این موجودات قرار خواهید گرفت (چه اعتقاد داشته باشید و چه نداشته باشید)
حال شما اگر دقت کرده باشید هم دعا نویس و هم دعا گیر و هم کسی که برایش دعا گرفته شده وارد این بازی خواهد شد .
پیشنهاد من این است تا انجایی که مقدور می باشد از این موارد دور شوید.
البته این طبق تجربه بنده تا این لحظه می باشد و اطلاع بیشتری در این مورد ندارم .
در پناه حق باشید.
یک شبی مجنون نمازش را شکست       بی وضو بر خانه لیلا نشست 
عشق ان شب مست مستش کرده بود     فارغ از جام الستش کرده بود.
عاشق همتونم 
 سپاس شده توسط مریم ، Mahacita Bahuruci ، farbod ، goodboy_313 ، Saeed141 ، جویا ، shahrooz518 ، ye doost ، sahand110a ، Taraneh ، bashar ، sito ، irana ، arman23 ، konda ، RealArt ، Solmazazimzadeh ، maryam2090 ، Samiji
به نام خدا

دوست عزیزم براتون ریز می کنم دیگه سوالی نداشته باشین انشالله که بنده هم بتونم براتون تا حد مجاز شفاف سازی کنم

ما دو نوع دعا داریم ، ربانی و ناری ، دعای ربانی برای گشایش در امور ، ناری برای ایجاد گرفتاری مثلا افرادی که دنبال گنجینه هستند
از نسخه سوره شمس استفاده می کنند که نسخه ای موجود اگه داشته باشن ، و یا برای نفرین دشمن از سوره فیل ،

بر میگردیم به بحث که درباره دعا نویس دو نوع دعا نویس داریم یکی شیاد یکی واقعی ، شیاد هاش که گروهی کار می کنند و سیستم
عجیبی دارن اونهایی که قوی هستن ، افراد دعا نویس واقعی هم هستند که بلدن .

افراد شیادش که بیشتر با شانس و اقبال و همچنین ایمانی که طرف داره می تونه کاری بکنه !
افراد با تجربه هم که خیلی تابلو نمی کنن و بیشتر میگن فلانی برو نماز بخون و اینها البته یه دسته هستند انجام میدن

ما بر می گردیم به این دسته که شیاد نیستن . این دو دسته هم دو نوعند ، یا ارتباط ربانی دارند و رحمانی ، یا ارتباط شیطانی و ناری
وقتی فردی می خواد وارد این وادی بشه اولین حرکت نترس بودن ، افرادی که از طریق تسخیرات و دعوات به این درجات می رسن
باید مدت زیادی به خودشون سختی بدن و از خوراک و نوشیدنی هایی اجتناب کنند . در این دعوات و تسخیرات اون ها یه سری موارد
رو انجام میدن که باید تشرف جهت عمل رو انجام بدن و اذن از استاد بگیرن ، ولی البته 80 درصد باید اون وری ها بهش چراغ سبز بدن
برای همین هر فردی تسخیراتی و دعواتی می تونه انجام بده و هر دعوت و تسخیراتی رو نمیشه انجام داد چون شرط دعوت اون ها هم هست

درمورد کارها بستگی به نوع قدرت و تسخیرات و دعواتی داره که فرد انجام داده ، تسخیر داریم جهت کنوز یعنی کشف دفینه ، تسخیر داریم
که موجود جهت جذب دختران و کشف اسرار و شفای بیماران (بیماری هم متفاوت مثلا بعضی ها صرع ،بعضی ها کچلی ، بعضی ها فلج و غیره )

بنده مثلا فردی رو می شناسم که تسخیرات داره ولی 7 سال توی صحراهای یزد بوده .یا فردی رو می شناسم 2 هفته شناور و عریان روی اب های
خلیج فارس بوده و یا فرد می شناسم 1 سال توی یه خلوت خانه بوده . که از حوصله شما خارج

درمورد دعا دوست من دعاها یک نوع نیست و چند نوع فیتیله هست که در بخور دان اتش میگیره ، لوح که بستگی داره که هفت جوش باشه یا طلا یا نقره یا اهن.
قسم نامه هست که مهم بر روی چه چیزی باشه مثلا پوست باشه پشت اینه باشه ، یا دعاهای هیاکل ، یا دعاهایی که میشه فوت کرد زیاد هر کدام باز ارتباط داره
دعاهای قرانی هم هست ، دعاهایی که دارای هیاکل یا لوح قوی هستند و فیتیله هم قوی
دعاها بر اساس طبع ، ناری ابی خاکی بادی ، براساس نظر کواکب از جهت خوش یمنی و بد یمنی
و براساس جهت رجال الغیب ، و بعد از اون به نام فرد و مادرش که اصولا از طالب و مطلوب می گویند مثلا عشق احمد زاده رقعیه به چشم و دل و جان
مرضیه زاده ناهید بستم . یا می نویسند فلان بن فلان و فلان بنت فلان ، یا فلان زاده فلان و فلان زاده فلان
برای این اسم فرد و مادرش می پرسن تا اون موجود که از طرف اون دعا احضار میشه و یا دعوت میشه بتونه فرد رو شناسایی کنه ولی چیزهای بیشتری هم هست
که لازم به گفتنش نیست

اما دوست من افرادی که از طریق تسخیرات به این علوم می رسند با شیاطین همیشه یا درگیرند یا رفیق همون اقایی که میگم هفت سال صحرا بوده ، طرف
بی دین و اصلا دین نداره و نه نماز می خونه و نه هیچی و فقط واجبات تشرفاتی اون ها رو انجام میده ، توی بیشتر دعا ها هم اسم حضرت سلیمان رو بیشتر می برند
و بیشتر این و انه من سلیمان و انه بسم الله الرحمن الرحیم (این سرنامه ای که سلیمان به ملکه سبا داد)
موفق باشید
طرف می شناسم چند تا تسخیرات عجیب داشته ولی یه روز چشمش به سوره انعام ایه 128 خورد توبه کرد 5 سال دست کشیده اما به قول خودش اون ها ول کن
اون حاجی نیستن و چون فقط خیلی قوی رفته زیر توبه اش نتونستن تا حالا بکشنش وگرنه خودم تا حالا ختمش رو دیدم توی خواب و گفتن می کشیمش و فلان

بهتره اولا اصلا دنبال دعا نویس نری ، اگه رفتی دنبال ربانی هاش برو افرادی که پاک هستند ، یه نمونه خوب مثل فیلم رسوائی ، مومنین قدرتمند ترن اصلا چراغ قرمز زده
خدا دوربرشون که به این یکی نزدیک نشین که عزیز من (این رو تجربه کردم که میگم باور کنید یه قدم برای خدا کسی
برمیداره وحشتناک خدا مراقبش هست و اطرافش محافظ میذاره)

اگه دنبال شیاطین صفتش رفتی دارم میگم قید اخرت رو بزن بدبختی بیشتر افرادی هم که میرن پیش دعا نویس یا دنبال دعای بخت هستن یا دعای جذب مرد و زن
یا دنبال دعای سیاهی و قفل کردن زندگی دیگران و بستن بخت ، و بدبختی هم بیشترین مشتری دعا نویس ها زنان جامعه هستند از هر 20 نفر 20تا زن مراجعه کننده
داره طرف یه مرد مراجعه کننده .

بعدش هم اون شیاطین اگه برات کاری انجام بدن بعدا توی زندگی خودت هم حتی دخول پیدا می کنن ، یه مثال شنیدی میگه هر چی سنگه مال پای لنگه ،
وقتی دعا می کنی اول سنگ به طرف می خوره ولی بازتابش هم به خودت می خوره چون پات لنگه دیگه پیششون
به نام خدا که سر منشاء روح ماست
باران که می بارد ، دلم برایت تنگ میشود …
راه می افتم بدون چتر ، من بغض میکنم ، آسمان گریه !خدای من
به سمت نور برو >سایه ها به دنبال تو خواهند بود 
یادتان بخیر پدر مادر برادر زندگی روحتان خوش
 سپاس شده توسط Mahacita Bahuruci ، kimiasang ، Saeed141 ، جویا ، shahrooz518 ، konda ، مریم ، ye doost ، hakimbashi ، krasna ، annasufia ، zartosht ، sahand110a ، FATIMAA ، hourisima ، goodboy_313 ، aseman231 ، negaradfar ، Taraneh ، mohammad939 ، bashar ، sito ، 68Mohammad68 ، RealArt ، Solmazazimzadeh ، shahbalout ، maryam2090 ، رزم آور نور ، Samiji ، یکتا
(3-1-1393، 11:19 عصر)'goodboy_313' نوشته است: یا سلام خدمت دوستان و استاد عزیز
خواهشمندنم کسانی که در مورد دعانویسی و...اطلاعاتی دارند راهنمایی و شفاف سازی کنند
آیا اینایی که در ایران کار میکنند واقعا حقیقت داره؟اینایی ک میگن روزانه درآمد میلیونی دارند واقعا کارشون درسته یا صرف کلاهبرداری و خرافه ای بیش نیست؟
آیا واقعا با این کار میشه مشکلاتو از بین برد؟ و اگر میشه چه مشکلاتی؟
من شنیدم از مراجعین اسم خودشون و مادرشون پرسیده میشه؟؟!! دلیل این کار چی هست؟
ممنون میشم استاد هم نظر خودشونو بفرمایند
در صورتی که پست بنده مغایرتی با قوانین و محتوای سایت داشت حذف کنید
سپاس

سلام مهمترین مساله در دعانویسی اذن استاد هست تا دعانویس  اذن نداشته باشه موکلین طلسمات براش تره هم خورد نمیکنن.

سپاس شده توسط sahand110a ، konda ، Reza809 ، ebi7777 ، goodboy_313 ، saeed871 ، Taraneh ، bashar ، arman23 ، RealArt ، maryam2090 ، رزم آور نور
سلام . مطالب دوستان رو مطالعه کردم جالبه همه اتفاق نظر دارن که دعانویسی کار شیطانی هست , همونطور که دوستان گفتند چندین نوع دعانویسی وجود داره ولی یک نوعش که حقیقت داره, علم حروفه میتونید درموردش تحقیق کنید . 
من قبل از اینکه با این انجمن آشنا بشم دعا نویس بودم البته با روش علم حروف . خیلی چیزهای جالبی از این علم آموختم و حقایقی در مورد خیلی چیزها فهمیدم و خیلی کارهای خوب انجام دادم و گره از مشکلات گشودم که البته همش لطف و مصلحت خدا بود. به مدت چهارسال اینکارو انجام دادم و شگفتیهای زیادی دیدم بعضی وقتها این شگفتیها ترسناک بود بعضی وقتها زیبا و دلنشین. مثلا یکبار درمورد قیامت مطلبی پرسیدم جواب این شد:آنروز چشمها به روی حقیقت گشوده میشوند این حق است و همه را در بر میگیرد و تو آنروز خواهی دید که .... این پیغامها خیلی برام ترسناک بود ولی خب هرکه وارد این وادی بشه بالاخره کنجکاو میشه درمورد چیزهایی بدونه که نباید بدونه ! بعضی وقتها که بخت گشایی میکردم و اتفاق میفتاد خیلی به وجد میامدم و بعضی وقتها از چیزهای پنهان سراغ میگرفتم و معلوم میشد . بهر حال چیز جالبی بود حتی بعضی روشها رو یادنمیگرفتم و ختم اسماالله میگذاشتم و اون روشها رو میفهمیدم .
خلاصه چیزهای عجیب زیاد اتفاق می افتاد پیشگوییهای جالبی میکردم و ..... 
ولی هر بار که دست به قلم میشدم و در امور دخالت میکردم اتفاق بدی برام میفتاد یادمه اولین باری که اینکارو کردم هرچند من قصد گره گشودن داشتم ولی دخترم موقع بازی زمین خورد و دستش شکست ولی من باور نمیکردم که دلیلش کارهای من باشه .
علما دلایل زیادی برای این بلاها دارن یکی از دلایل اینه که هرکه دعانویس میشه باید خیلی عرفانی و روحانی باشه من یه مدت خیلی عرفانی بودم ولی این مربوط به دوران مدرسه میشد بعدها اون حس عرفانیم رو ازدست دادم و ترجیح دادم یک فرد معمولی باشم , دلیل دیگه علما اینه که هرکس وارد این وادی میشه فقط از جانب خدا بهش جواب داده نمیشه گاهی هم از جانب نیروهای شیطانی پاسخ داده میشه و وقتی به پاسخ اونها عمل بشه مسلما عواقب خوبی نخواهد داشت , و دلیل دبگه علما اینه که :هر که را سر ازل آموختند مهر کردند و دهانش دوختند!!! بله من هیچکدام ازاین موارد رو رعایت نکردم و با اینکه خیلی موفق بودم ولی کنجکاویهای بیش از حدم و فضولی در عالم اسرار باعث اتفاقهای بدی میشد . 
من سال گذشته در حال سرچ کردن در اینترنت بودم که بااین انجمن آشنا شدم و از انوار الهی خواستم که انقدر برام اتفاق بد نیفته و انوار الهی توسط اطرافیانم منو به کنار گذاشتن این حرفه ترغیب کردند واطرافیانم که از علماپرسیده بودند به من گفتند که باید کفاره بدی و اینکار رو کنار بگذاری و من طبق گفته اونا عمل کردم .
خواستم بگم اینکارها دعانویسی سرکتاب و .... انقدر ها هم الکی نیست درسته که شیاد زیاد هست ولی اصل این علم حق و حقیقت هست .
در پایان توصیه ای دارم به عنوان دوست شما و عضو کوچک این انجمن الهی , شاید اگر قبل از علوم غریبه با انرژی الهی آشنا شده بودم هرگز سراغ علوم غریبه نمیرفتم هر چقدر دنبال شگفتی هستید به این انرژی های نورانی بچسبید
 سپاس شده توسط ebi7777 ، محمدمسعود ، sito ، bashar ، دانیال ، ریکی ، فراسو ، Valizadeh ، goodboy_313 ، arman23 ، RealArt ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، shahbalout ، maryam2090 ، رزم آور نور ، morteza101
سلام ، من در مورد دعا نویسی و اینکه چقدر درست هست اطلاعاتی ندارم اما شخصی از آشنایان قبل ازدواج به صورت تلفنی استخاره کرده بود از ی حاج آقا  و با اینکه نیت خودش را نگفته بود همان موقع پشت تلفن انجام داده بود و گفته بود دختر خوبیه انجامش بده و این باعث تعجب و ایمان به استخاره در اون شخص شده بود
​​​​​​یا من در تلگرام بعد اینکه در شنیدن صدای ویز در گوشم حساس شده بودم  در گروهی که مربوط به برونفکنی بود  در مورد شنیدن صدا در گوش سوال پرسیدم و با شخصی آشنا شدم که بهم دل داری داد و بعدش  گفت که فرشتگان باهاش صحبت میکنند 
و حتی واسش اسم انتخاب کردند
میگفت از فرشتگان درمورد رابطه خودم و خدا و فرشتگان پرسیدم و در جواب گفتن که همه ما یکی هستیم
​​شاید واسه بعضی‌ها  غیر ممکن بیاد اما من شخصا دیگه هیچ چیزی واسم عجیب نیست و به این رسیدم که دنیا پر از شگفتی و رمز راز و چیزهای ماورایی هست و اینکه چیزی به نظرمان غیر قابل باور بیاد به این معنی نیست که غیر ممکن هست
 سپاس شده توسط sito ، bashar ، maryam ، ebi7777 ، Valizadeh ، goodboy_313 ، arman23 ، RealArt ، Taraneh ، shahbalout ، maryam2090
با درود بر استاد و دوستان عزیز رهرو نور.
همه موارد گفته شده برام جالب بود مخصوصا سخنان جناب شمشال. باید بگم من هم مثل جناب محمد ۶۸ اونقدر چیزهای عجیب دیدم که هیچ چیز دیگه متعجبم نمیکنه...
اما من هم موردی هست که میخوام براتون بگم تا دوستان این رو هم بدونن که همیشه هر چیز غیر قابل دید و درکی حتما شیطانی نیست...
خانومی رو میشناسم که یک روز خیلی ناگهانی موجودات غیر ارگانیک برش ظاهر شدن و گفتن میخوان از طریق اون به دیگران کمک برسونن، البته این خانم در شجره شون افرادی با این توانایی رو داشتند. گروهی که به ایشون یاری میدن مسلمانن و ایشون هم از افراد مشکل دار پول نمیگیرن اگر هم میگیرن خیلی کمه و بارها شده افرادی رو که دچار جن زدگی و آزار بودن نجات دادن و برای اینکار هم فقط همون دوستان ماورایی شون رو صدا میزنن و اونها میان و بقیه کارو انجام میدن. من خودم بارها شاهد اون موارد بودم و برای خودشون هم در زندگی برکت و حتی سلامتی و شفای از بیماریهارو آوردن.
و این مثل رو یاد من میاره که کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی، ایشون خدارو شکر زندگی خودشون هم خوبه و زندگی های زیادی رو هم نجات دادن و درست کردن.
متعالی باشید.
سال ها پرسیدم از خود کیستم
آتشم ، شوقم ، شرارم ، چیستم
دیدمش  امروز  و دانستم  کنون
او به جز من ،من به جز او نیستم
مولانا
 سپاس شده توسط 68Mohammad68 ، sito ، maryam ، ebi7777 ، arman23 ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، shahbalout ، maryam2090 ، رزم آور نور
عجب بحث جذابی ، کاش ادامه داشته باشه Blush
 سپاس شده توسط 68Mohammad68 ، maryam2090
دوست گرامی محمد دقیقا همینطوره , یکی از اتفاقهای جالبی که دراین زمینه برام رخ داد این بود که شخصی که به این چیزها اعتقادی نداشت و میدونست من دعانویسم میخواست منو امتحان کنه ایشون از من خواست براش ذکر در بیارم تا به حاجتش برسه البته یک حاجت من درآوردی!! بسیار عجیب بود من بیشتر از دو هفته این حاجت رو بررسی کردم و  جواب این بود متولد سنبله (شهریور) در برج سرطان (تیر) . خب من خیلی کلافه شده بودم بعداز اینهمه وقت حالا یه چیز مبهمی در اومده بود نمیدونستم به ایشون چی بگم ولی بهرحال باید جواب رو میگفتم و این جمله متولد سنبله درسرطان روبهش گفتم , یکی از لحظات به یادموندنی در این حرفه همون لحظه بود ایشون در نهایت تعجب گفت متولد تیرماهه ولی هفت ماهه بدنیا اومده یعنی اگر نه ماهه بدنیا میامد برج تولدش شهریور می بود!!!!! و اعتراف کرد که میخاسته امتحانم کنه.
یک مورد جالب دیگه اینکه شخصی میخواست در یک آزمون شرکت کنه ازم خواست ببینم نتیجه ازمونش چی میشه و اینکه شرکت بکنه یا نه منم براش این روش رو بکار بردم و جواب منفی بود یعنی قبول نمیشه ولی ایشون اهمیت نداد و شرکت کرد و متاسفانه رد شد . یا درمورد جنس فرزند که همیشه درست بود .
اتفاقهای جالب خیلی برام رخ داد که نمیتونم همش رو بگم.
 سپاس شده توسط sito ، 68Mohammad68 ، ebi7777 ، Valizadeh ، saeed871 ، konda ، عزت مهره چی ، samira. ، Taraneh ، Solmazazimzadeh ، shahbalout ، maryam2090 ، رزم آور نور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان