امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های تلپاتیک
با سلام

دوست عزیز تله پاتی معمولا بین گیرنده و فرستنده اتفاق می افتد. حتما شما با طرف رابطه تنگاتنگی داشتید و بعد از طرف به رنجش افتادید و الان در ذهن خودتان مدام به خودخوری مشغول هستید.

اسمی که برای تله پاتی انتخاب کرده اید در زمان دوستی شما بوده است و الان تله پاتی شما به نوعی درگیری ذهنی میباشد.

میتوانید طرف مقابل را ببخشید با فرستادن انرژی رابطه شما صمیمی بشه.

ریشه درونی این قضیه یا در شما یا در طرف مقابل میباشد. بهتر است گذشت کنید و راحت بشید. و قضاوت در این مورد نکنید در دل بگویید تقصیر خودم میباشد.

با تله پاتی نمیتوان به کسی ضربه زد. شما با چکش خودتان به سر خود میزنید.

لطفا همسویی ها را بگیرید و خودتان را برای زندگی جدید آماده کنید .

در پناه نور باشید.
 سپاس شده توسط جویا ، FATIMAA ، Saeed141 ، سنجاقک ، bashar ، مریم ، Taraneh ، RealArt
با سلام

بنده هم نظر دوستمون آقای داود رو دارم .

کسانی که بهشون نزدیک ترید از نظر روحیات و هاله انرژی  تله پاتی بیشتر و درگیری هم اگر پیش بیاد تاثیرش بیشتره بهتره ازش فرار نکنید و حتما دوستیتون رو با اون اشخاص ادامه بدید از ته قلبتون نه ظاهری و به احتمال زیاد با اونها کارمایی هم دارید که سر راهتون قرار گرفتن و بایستی به نوعی به اونها کمک کرده و انرژی بدید و رابطه تون را ادامه بدید رابطه بده بستون در کاره بعد نتیجه اش رو خواهید دید که شده دوستی قویتر و محکمتر با اون اشخاص که حالا ممکنه این افراد از نزدیکانتون باشند یا افراد غریبه ای که سرراهتون قرار گرفتن.
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط bashar ، مریم ، konda ، Taraneh ، رهجو
Rainbow 
با سلام

من فکر می کنم کسانی که انرژیشون با هم یکی هست یا بعبارتی هاله مشابهی دارند تله پاتی قویتری هم نسبت بهم دارن .بخاطر تجربه ای که خودم دارم میگم .من بامادرم تله پاتی خیلی نزدیکی بهم داریم که هیچکدوم از برادرام و خواهرم این طور نیستند و منم با اونها یکی نیستم . هر زمان که می خوام به مادرم زنگ بزنم و کاری پیش میاد می بینم که خودش بهم زنگ میزنه و بهش میگم همین الان می خواستم بهت زنگ بزنم و اونم میگه منم می خواستم بهت زنگ بزنم و زنگ زدم و یا اینکه برای اتفاقی که می خواد بیافته من و مادرم همزمان خواب می بینیم و اون اتفاق خوب یا بد اتفاق می افته حالا یا برای خودمونه یا افراد فامیل قبلش هر دو مون متوجه میشیم .

و موارد دیگه که زیادند .
*
 سپاس شده توسط konda ، Taraneh ، bashar ، رهجو ، farda123
بسیار ممنون از شما .تجربه های من با بقیه فرق داره و بیشتر ازاردهنده هست
سلام دوست عزیز

این موردی که شما میگید میشه همون جنگ روانی و تله پاتی نیست . یکسری داده های ناجور و انرژی منفی است که از راه دور به شما ارسال می کنند .بایستی مبارزه کنید توسط آرام کردن ذهنتون .

یک کتابی هست بنام روشهای جنگ روانی 2 ( نوشته دیون فورچون )که در این کتاب راجب حملات روحی و روانی توضیح داده و چند تا تکنیک هم داده برای دفاع کردن از این حملات یکیش استفاده از خود برتره و فرشتگان نگهبان  
*
 سپاس شده توسط Taraneh ، رهجو
جناب رهجو همین الان یه نفر میشناسم وضعیتش کاملا شبیه شماست منتها مورد دوست بنده حاد تره در این حد که سیستم هاشم تحت کنترله، و برای کنترلش دست به هر سحر و جادویی میزنن و ایشونم با نماز شب و ذکر و دعا و... فعلا تونسته جلوشون دربیاد

با این جیزی که شما گفتین باید نوشتن دعا و استفاده از علوم غریبه رو هم محتمل بدونید.
بیشتر از این توضیح نمیدم جون مسیر تاپیک منحرف میشه.

موفق باشید
جشم خوش بینی اگر میبود...دنیا دیدنی تر بود
 سپاس شده توسط FATIMAA ، Taraneh ، رهجو
با سلام

رهجوی عزیز

آیا در مدتی که در انجمن بوده اید اقدام به دریافت همسویی کرده اید؟ مطمئنا نکردید.

اگر سیستم انرژی شما در حد تعادل باشد که نیست کمتر کسی میتواند ضربه بزند.

چند ماهی است که عضو شده اید ولی نوشته ای مبنی بر دریافت همسویی از شما دیده نمیشود.

کمی به نفس خودتان عتاب و خطاب کنید. همسویی ها را گرفته و پر انرژی شوید تا نتوانند بر هاله شما تاثیر بگزارند.با پر انرژی شدن ضربات کمرنگ میشوند.

اگر هم ضرباتی از اطرافیان دارید آن را هم به فال نیک بگیرید که خداوند راه را برای همسویی با انوار خودش هموار میکند.

تا زمانیکه دردی نباشد به دنبال دوا نمیرویم پس خداوند درد را برای رشد وتعالی شما داده و شما در داروخانه انجمن هی سوال میکنید و قصد گرفتن دارو ندارید.

در پناه نور و به امید همسویی
 سپاس شده توسط konda ، saeed871 ، Taraneh ، رهجو ، مریم
هرچه سیستم انرژی شم قویتر بشه احتمال آسب رسیدن هم به طبعش بیشتر میشه چون طمع انسان ها و غیر ارگانیک هارو تحریک میکنه.واسه همین باید واسه حفاظت خیلی کارها بکنید.و اخلاقتون را خیلی تغییر بدیدو روحتون را قوی کنید
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط FATIMAA ، رهجو
سلام دوستان
به نظر شما تو خواب هم میشه ارتباط تله پاتیک با کسی داشته باشیم؟؟
من دو روزه هر بار می خوابم، آخرای خوابم خوابی می بینم در مورد فردی که بهش علاقه دارم و خیلی خیلی بهم نزدیک بودیم و ارتباط روحی خوبی با هم داشتیم.اما دیگه پیشم نیست که باعث میشه با گریه و ترس از خواب بیدار بشم...
در طول روز بهش فکر می کنم اما خیلی دارم مثبت فکر می کنم و قضیه رو برای خودم حل کردم و اینطوری نیست که بخوام اون مثلا برگرده و ...
یعنی خودآگاه و ناخودآگاهم این مسئله رو پذیرفته ..
من قبلا جز در مورد مادربزرگم که خیلی دوستش داشتم اینجوری خواب نمیدیدم اما این دوروزه خوابام نگرانم کرده و حس می کنم همش اون فرد میخواد چیزی رو به من بگه توی خواب و برای همین این سوالو اینجا پرسیدم...
نمیدونم شایدم باید در بخش رویا بینی پرسیده بشه...
اگه تاپیکش مناسب نیست ببخشید
ممنون از پاسختون
 سپاس شده توسط FATIMAA ، Taraneh
شاید خودآگاهت بهش فکر نکنه اما هیچ اطمینانی نیست که ناخودآگاهت بهش فکر نکنه!!!
من خودم دوروز پیش خواب شخصی را دیدم که یک هفته هست اصلا تو ذهنم نیومده.اینجا دو حالت پیش میاد:
1-یاد اون شخص در ناخودآگاهم بوده
2-اون شخص بمن فکر میکرده
البته برای من دومی صادق تره ولی گزینه اول هم امکان پذیری بالایی داره.
پیام خوابو خودتونم میتونید بفهمید حتما نیاز به تعبیر نیست.کافیه کمی به جزئیات خواب دقت کنید.قسمت های عجیب خواب.چیزایی که تو خواب نشان هست.کمی تمرین کنید کم کم میتونید خواب هاتون را تفسیر کنید
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط rainbow ، amirkalate ، Taraneh ، FATIMAA ، مریم ، farda123

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان