امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجربه های تلپاتیک
پس به نظر شما ممکنه بخاطر ناخوداگاهم این خوابارو می بینم و ربطی به تله پاتی نداره؟
بازم صبر میکنم تا ببینم پیام این خوابها چی میتونه باشه..
میشه برای اطمینان از طریق رویابینی با اون فرد ارتباط برقرار کرد؟
و اگر بشه اینم یه جور تله پاتی محسوب میشه؟؟
مرسی
 سپاس شده توسط Taraneh ، bashar
من در این زمینه تخصص ندارم از سایر دوستان کمک بیگرید.
بله ممکنه در ناخودآگاهتون باشه
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط rainbow ، bashar
(4-11-1394، 06:25 عصر)rainbow نوشته است: پس به نظر شما ممکنه بخاطر ناخوداگاهم این خوابارو می بینم و ربطی به تله پاتی نداره؟
بازم صبر میکنم تا ببینم پیام این خوابها چی میتونه باشه..
میشه برای اطمینان از طریق رویابینی با اون فرد ارتباط برقرار کرد؟
و اگر بشه اینم یه جور تله پاتی محسوب میشه؟؟
مرسی

سلام
دوست عزیز توی بخش رویا بینی و پست های قبلی رو نگاه بفرمایید این سوال رو خودم پرسیدم و دوست
عزیزمون داود جواب دادن .
برای کسی که ایمان دارد ناممکن وجود ندارد .
*
 سپاس شده توسط bashar ، rainbow ، Taraneh
(4-11-1394، 02:18 عصر)داود نوشته است: با سلام

رهجوی عزیز

آیا در مدتی که در انجمن بوده اید اقدام به دریافت همسویی کرده اید؟ مطمئنا نکردید.

اگر سیستم انرژی شما در حد تعادل باشد که نیست کمتر کسی میتواند ضربه بزند.

چند ماهی است که عضو شده اید ولی نوشته ای مبنی بر دریافت همسویی از شما دیده نمیشود.

کمی به نفس خودتان عتاب و خطاب کنید. همسویی ها را گرفته و پر انرژی شوید تا نتوانند بر هاله شما تاثیر بگزارند.با پر انرژی شدن ضربات کمرنگ میشوند.

اگر هم ضرباتی از اطرافیان دارید آن را هم به فال نیک بگیرید که خداوند راه را برای همسویی با انوار خودش هموار میکند.

تا زمانیکه دردی نباشد به دنبال دوا نمیرویم پس خداوند درد را برای رشد وتعالی شما داده و شما در داروخانه انجمن هی سوال میکنید و قصد گرفتن دارو ندارید.

در پناه نور و به امید همسویی
بله از تابستون ریکی اوسویی و کاروناکی و کوندالینی  کمتر  و  چندبار سچیم و ایمارا کار کردم الان به شدت شعله بنفش نقره ایی کار می کنم و اثرات تصورات استتار رز رو با رنگ های مختلف کم کم دارم حس می کنم. من انرزی به حیوان های مرده یا گرسنه می دم  تا روحشون بزرگ بشه و زیاد گریه می کنم انرزیم میاد پایین.
یه بار یکی من رو از بلندی پرت کرد تو خونم چون فکر می کرد من با انرزی زیادم به دوستش اسیب می زنم .  الان تصور استتار رز و شعله بنفش بعد چند روز بهتر می تونم تصور کنم .از شما و مسولین سایت ممنونم .امیدوارم تله پاتی زیاد افراد مختلف به سرم اسیب جدی نزنه چون مشکلات جسمیش که کمه رو دیدم . ممنون از فاطیما و بقیه دوستان
 سپاس شده توسط داود ، FATIMAA ، bashar ، Taraneh
rainbow  دوست عزیزم ، 
به نظر من هم همینطوره و ما با کسانی که نزدیکی روحی زیادی احساس می کنیم می تونیم رابطه تله پاتیک داشته باشیم . حالا ممکنه که شما به اون شخص فکر نکنی یا طبق گفته ی دوستمون آقا سعید ، شما در ناخودآگاهتون اون نزدیکی بطور واقعی وجود داره . به هر حال ممکنه اون به شما فکر کنه یا دوست داره چیزی به شما بگه و یا مساله ای که بین شما حل نشده و باعث کدورت بین شما شده رو میخواد برطرف کنه . بنابر این در خواب یا در بیداری  به شما الهام میشه . شاید هم بزودی اون شخص رو ببینید یا بهتون خبری بده . 
من در تاپیک تجربیات تله پاتیک ، دو ، سه مورد از تجربه هامو بازگو کرده ام .
 سپاس شده توسط FATIMAA ، bashar ، rainbow
با سلام.
من بعد از وارد شدن به ریکی و کارکردن در این موضوعات فهمیدم که خیلی از افکاری که وقتی پیش دیگران هستم برام پیش میاد در واقع فکر خودم نیست و افکار دیگران هستش . یعنی من گیرنده خوب و تلقین پذیری بودم و در تمام زندگیم هم این جریان برقرار بود . یه بار یکی از دوستان ریکی کار که نیروهای سایکیکش خیلی قوی بودن بهم گفت تو انرژی دیگران رو می گیری و فکرشون رو میخونی ولی خودت متوجه نیستی . بعد از اون به این مسایل توجه کردم و دیدم که واقعا درست میگه . فقط بحث خوندن فکر دیگران نبود مهم تر از اون تاثیر پذیری من از افکار دیگران بود که ناخوداگاه صورت می گرفت و من متوجهش نبودم و اکثرا در جهت منفی و بد عمل می کرد . متوجه شدم که خیلی از افکار منفی که به ذهنم میاد در واقع مربوط میشه به افکار دیگران و اونها فکر من نیست . حالا از این نظر راحت ترم و بهتر از افکار و ذهنم حفاظت می کنم . حتی می فهمم که دیگران در موردم دارن فکر می کنن یا بعضی اوقات چهره شون رو هم می بینم . به نظرم به تدریج که از نظر روحی و انرژی قوی بشیم کمتر تحت تاثیر افکار و انرژی های دیگران قرار می گیریم میتونیم بفهمیم اونها چی فکر می کنن اما این افکار ما رو ناراحت نمی کنه یا نمی تونه فکری یا کاری رو بهمون تلقین کنه . شاید هم بتونیم افکار خودمون رو به دیگران تلقین کنیم خواسته یا ناخواسته .
 سپاس شده توسط FATIMAA ، داود ، amirkalate ، مریم ، rainbow ، farda123 ، chakavak3
دوست عزیز
رزم آور نور
چطوری جلوی تلقین و نفوذ افکار دیگران در خودتونو می گیرید؟؟
چطوری از افکار و ذهنتون محافظت می کنید؟؟
 سپاس شده توسط chakavak3
(4-14-1394، 09:48 عصر)rainbow نوشته است: دوست عزیز
رزم آور نور
چطوری جلوی تلقین و نفوذ افکار دیگران در خودتونو می گیرید؟؟
چطوری از افکار و ذهنتون محافظت می کنید؟؟

با تمرین مشاهده گری در آنتارمونا متونید تاثیر افکار را از بین ببرید.با قوی کردن هاله هم میشه جلوی انرژی منفی را گرفت
به تو سر بسته و در پرده بگویــم***تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را
آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی***خودِ تو جان جهانی
گر نهانـی و عیانـی***تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی
تو ندانی که خود آن نقطه ی عشقی***تو خود اسرار نهانی

سپاس شده توسط داود ، FATIMAA ، rainbow ، Taraneh ، chakavak3
همون مطالبی که استاد در جزوه آنتارمونا آورده اند ؟؟

برای قوی کردن هاله چه کار باید بکنیم؟؟

ممنونم از پاسختون
 سپاس شده توسط FATIMAA ، chakavak3
با گرفتن همسوییها هاله هایتان قویتر میشه.
 سپاس شده توسط rainbow ، konda ، FATIMAA ، Taraneh ، chakavak3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان