امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه چاکراهای خود را باز و فعال کنیم توسط مانترا و مودرا
سلام . آیا باز شدن چاکرا ها باعث بی ذهنی میشه؟
 سپاس شده توسط jafar
سلام 
زمانی که داریم ریکی اوسویی 1 رو انجام میدیم تو مدت 21 روز هم میتونیم برای باز کردن چاکرا ها اقدام کرد یا اینکه لازمه از مراحل خاصی بگذریم؟
 سپاس شده توسط jafar
درود 
میتونید تمرین متعادل سازی چاکراها رو در اون تایم حتی با انرژی ریکی جهت خود درمانی و متعادل سازی انجام بدید.
در نظر داشته باشید که همیشه هدف باز شدن نیست، در بعضیها شاید نیاز باشه که چاکرایی بسته تر بشه، که در کل تشخیص و درمان این امر توسط اساتید این فن انجام میگیره
بیشتر با تمرینات هدف و نیتتون متعادل سازی باشه

ی
 سپاس شده توسط سحر1393 ، سحر1393 ، chakavak3 ، جویا ، mina_sadat1360 ، jafar ، bashar ، earth
سلام 
برای من نشستن به صورت چهار زانوکه تواین شکلها هست مشکله وبه سختی میتونم اینجوری که توشکله بشینم و باعث میشه کمرم دردبگیره چون قبلا برعکس این پاهامو میذاشتم درحالت درازکش هم خوابم میبره.میخواستم بدونم این مدل نشستن برای همه (چپ دست وراست دست ها)به همین صورت باید انجام بشه یاتوافراد راست دست وچپ دست متفاوته ؟
 سپاس شده توسط jafar ، chakavak3 ، bashar
با سلام 

یکتای عزیز این شما نیستید که این سوالها رو می پرسیدید بلکه اون قسمتی از ذهنتون که دائما از زیر هر پیشروی ای می خواد در بره، دلیل تراشی و عیب یابی کنه تا از ادامه ی هر وضعی که داره اون رو از حالت خمودگی و بی زحمت زیستن یا  عاری از قدرت شدن در میاره، داره به جای شما صحبت می کنه. 

این رو نه به شما بلکه به تمام دوستان من الجمله خودم یادآوری می کنم : 
وقتی سوالات مشابه با این سوال ، بارها در سایت جواب داده شده ولی دوباره این سوال بعد از دو سه هفته در بین پستهای جدید دیده می شه فقط می تونه دلیلش این باشه که دوستان تازه وارد ، زحمت این رو به خودشون نمی دن که در حین ِ مطالعه ی کامل ِ سایت ، سوالات ِ خودشون رو در یک دفترچه بنویسند و بعد از مطالعه ی کامل سایت که شاید ظرف دو سه هفته یا یکماه انجام بشه، ببینن تقریبا سوالی نیست که بی جواب در دفترشون باقی مونده باشه علاوه اینکه کلی موارد مفید درباره ی عوالم  فیزیک و متافیزیک آموختن  . 
برای ورورد به حیطه ی هر علمی می باید که کتاب، نسخ ، جزوه ها و فایلهایی رو بخونیم  و چیزهایی رو از بر کنیم و زمانی رو برای تجربه ی اون دانسته ها صرف کنیم ، پس چرا وقتی به این درگاه می رسیم باید همه چیز  به طرزی غیر عادی و قبل از موعد ِ صحیح مداما سوال و سوال و سوال بشه؟!

یکتای عزیز ، هر موقع ذهن ِ من داره برای من بازی های اینجوری در رویارویی با مسائل در میاره و با بهانه گیریهاش می خواد منو از رفتنها بازایستونه من با بکارگیری ِ اون ضرب المثل معروف ، یه مهار به دهنه اش می زنم تا برام ادا و اطوار در نیاره ، شمام این روش رو امتحان کنین شاید برای شما هم جواب بده . در این مواردی که هی ذهنم، سنگ جلوی پام میندازه که : اینجوری نمی شه ،اگه می خوای چیزی رو انجام بدی باید درست جلو بری وگرنه اصلا انگار که هیچی انجام ندادی و ووووو؛ در جواب بهش می گم  : تو بِدَم ، بمیر و بِدَم، اونوقت می بینی که همه چی به مرور درست می شه .
حالا اگه شمام از روش ِ من استفاده کنین شاید بتونین با این جوابی که به ذهنتون می دین ، باعث بشین دست از سرتون برداره و تا مدت زیادی راحتتون بزاره تا به تمرینهاتون در هر شرایطی و هر زمینه ای که مفید به نظر می رسه ادامه بدین . 

اصلا نشستن ، برخاستن ، دمر شدن ، یه ور شدن ، و ووووو در سطح ِ من و شما اونقدر مهم نیست ، که تعلیم دادن ِ ذهنمون برای دریافت ِ نور مهمه .

اولین قدمها برای من و شما تعلیم دادن ذهنمونه که : می تونه به منشا قدرت الهی و نیروهای ربانی وصل بشه و قدرت ِ از دست داده ی جذب نیکیها و سزاوار بودن بر اونها رو دوباره با تزکیه و مجاورت در کنار انوار و انرژی های لطیف بدست بیاره ؛

بقیه چیزها که مربوط به فازهای برتر و بهتر ِ حالات جسمی می شه بیشتر به کسانی که به یوگا و تزکیه کردن از طریق ِ وضعیت تنفسی و حالات بدنی خاص مجذوب می شن ، مهم جلوه می کنه ؛ موقعش که برسه شما و من هم به حرکات بدنی می تونیم توجهی بیشتر داشته باشیم . بطور حتم ، بدن و ذهنیت ِ کسی که با یه نشستن ساده هنوز کنار نیومده ، در زمره ی اون دسته افراد که بهش اشاره شد ، قرار نمی گیره ، چه برسه که حتی به یوگا و تمریناتش فعلا فکر کنه و بخواد در یک جسچرِ پرفکت تمرکز فکریش رو به انجام برسونه. 

وقتی می گن دریافت ریکی رو ساده بگیرید برای اینه که از سدهای ذهنی بتونین براحتی رد بشید و به هدف ِ اصلی که رشد روحی و معنوی یه دست پیدا کنید . 

خیر پیش و در پناه حق محفوظ
 جویا
 سپاس شده توسط chakavak3 ، ayat ، سنجاقک ، Reza809 ، bashar ، sito ، dadan ، jafar ، Whitechannel ، earth ، esmaeil

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان